> Jakie macie na ten temat zdanie? Warto jest montować czy nie?> Jakie macie na ten temat zdanie? Warto jest montować czy nie?Co to w ogóle za pytanie? W nowym domu, tylko wentylacja mechaniczna, bo grawitacja nie działa i jest nieoplacalna. To w zasadzie pytanie powinno brzmieć: czy robić wentylację w domu? Odpowiedź jest jedna: robić! No i polecam konktat z firmą aquaex.pl/ Powinni dobrać rozwiązanie.
|