> Zastanawiam się nad hipnozą regresyjną, żeby zbadać poprzednie wcielenia. Czy ktoś ma doświadczenie> z tym tematem i czy to nie zrobi mi w głowie bałaganu?> Zastanawiam się nad hipnozą regresyjną, żeby zbadać poprzednie wcielenia. Czy ktoś ma doświadczenie> z tym tematem i czy to nie zrobi mi w głowie bałaganu?Wielu ludzi wierzy, że sesja może wydobyć obrazy z poprzednich wcieleń - i czasem faktycznie się to zdarza. Może być ciekawie, ale to może też wywołać spore emocje, więc warto iść do kogoś doświadczonego, kto zadba o odpowiedni kontekst emocjonalny i bezpiecznie zakończy proces. Na stronie regresja.net/regresja/ masz ogólną koncepcję regresji hipnotycznej - jak się to robi i czego można się spodziewać, bez zbytniego mistycyzmu.
|