> >>Proszę o przysługę. Wywalcie tego okrąglaka.> >  > >"Nie ma mocnych", zawsze dawali na święta> Jeśli wydaje ci się, że jesteś anonimowy, to źle ci się wydaje.nie wiem o co chodzi, nie przypominam sobie byśmy kiedykolwiek mieli różnicę zdan  jeśli jest inaczej, przypomnij, chętnie się odniosę
potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
|