> Eter musi istnieć, bo niby co by falowalo, ale jak to sie dzieje ze te fale/drgania wywoluja> odpychania czy przyciagania? Dlaczego naprzyklad bieguny magnesów sie przyciagaja lub odpychaja,> albo jak te drgania powoduja grawitacje?1. ładunki elektryczne - to jest jakaś fundamentalna sprawa, której ludzie raczej nigdy nie rozpracują, bo to pójdzie w rekurencję: aby stworzyć ładunek musieliby wprowadzić inny element, których zbiorowy ruch - fale itd. tworzy ten efekt ładunku. no ale wtedy ten nowy element byłby nie do rozpracowania... eteron? hihi! 2. magnetyzm jest z ruchu ładunków - to jest efekt deszczowy po prostu...  3. grawitacja jest wynikiem wzajemnego ekranowania - zasłaniania.. w tłumie idziemy tam gdzie więcej żarcia, no ale wtedy tam inni też pójdą... więc żarcia zabraknie! zatem to jest takie 'współbójstwo', w odróżnieiu od 'samobójstwo'.  i to wszystko... no może jeszcze kanibalizm ma tu istotne znaczenie.
|