"Gdybyś wiedział, że istnieje Bóg, ale wiedziałbyś, że bez względu na wszystko odmówi ci nieba. Czy czciłbyś tego Boga?" To pytanie nie daje mi spokoju, ponieważ nie chcę kochać Boga tylko po to, żeby dostać się do nieba, ale gdyby nie posłał mnie do nieba, czy w ogóle oddałabym mu cześć tutuapp.uno/ ? |