Jeśli przyjrzysz się zdjęciu, to zauważysz w prawym, górnym rogu stempelek, mówiący o tym, że firma, od której dostałem przesyłkę ma z PP podpisaną umowę. Poinformowałem firmę o stanie, w jakim list do mnie dotarł, ale nie sądzę, aby z tego powodu zerwali umowę.
Pieprzę, nie solę.
|