Nie jestem pewien, czy powinienem to mówić, ponieważ jest to święty miesiąc Ramadan. Jednak od jakiegoś czasu zacząłem tracić wiarę w islam. Nie jestem pewien, dlaczego. Po prostu nie wierzę już tak bardzo, jak kiedyś. Wierzę jednak w istnienie Boga i życia pozagrobowego. |