Osobiście nie jestem chrześcijanką głównie z jednego powodu i nigdy nie dostałam jasnej odpowiedzi. Jeśli Bóg jest wszechdobry i wszechmocny, dlaczego dzieci są atakowane. Wiem, że to jest niezwykle makabryczne, ale myślę, że to najgorsze zło, więc dlaczego Bóg pozwala, aby to się działo. Nie mam na myśli żadnej nienawiści, ale to po prostu coś, nad czym zawsze się zastanawiałam. Proszę, daj mi znać, jeśli się mylę lub jestem ignorantką |