Bardzo się cieszę, że pan Andrzej, znakomity publicysta, zechciał odpowiedzieć na naszą ankietę ) Jednym z celów ankiety jest uczenie się od siebie, a w dziedzinie politycznego komentarza ciężko się równać z panem Andrzejem. Do tego jak zwykle z humorem i ciekawie!