Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czas wolny od "poważnych zajęć":)

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
NapisanoAutorTytuł
10-09-2008 17:34Zulka (2198 punktów)Czas wolny od "poważnych zajęć":)
Ocena 1 na 1
Tak sobie pomyślałam, że może wśród mazowieckich Racjonalistów i nie tylko (innych Światopoglądów nie wykluczam...) są jakieś osoby które lubią jeździć na rowerach albo szwendać się po górach...
Ja lubię, więc może jakiś wypadzik w miłym gronie?
pozdrawiam
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

lotrek (14275 punktów)

>Ja lubię, więc może jakiś wypadzik w miłym gronie?

Pomysł świetny, niestety ja przemieszczam się na rowerze po Krakowie i okolicy. Gdybyś kiedy opuściła "mazowieckie strony" to serdecznie zapraszam na nasze rowerowe szlaki bulwarami Wisły, do Lasku Wolskiego, czy też do Tyńca na dobre sery i wino u Benedyktynów
Zulka (2198 punktów)

>Pomysł świetny, niestety ja przemieszczam się na rowerze po Krakowie i okolicy. Gdybyś kiedy opuściła "mazowieckie strony" to serdecznie zapraszam na nasze rowerowe szlaki bulwarami Wisły, do Lasku Wolskiego, czy też do Tyńca na dobre sery i wino u Benedyktynów

Uuu. Kraków piękne miasto - ale daleko. Co do opuszczenia stron - to nawzajem
Mariusz Agnosiewicz
>Tak sobie pomyślałam, że może wśród mazowieckich Racjonalistów

A Racjonalistki mogą być?
Zulka (2198 punktów)
>>Tak sobie pomyślałam, że może wśród mazowieckich Racjonalistów
>A Racjonalistki mogą być?

Racjonalistów płci wszelakich, dowolnego wieku, koloru skóry, kraju pochodzenia, poglądów i przyzwyczajeń również zamieszkujących różne części świata (chociaż z tym trochę trudniej, bo jeśli chodzi o rowery - myślałam o Mazowszu ale jeśli Ktoś miałby ochotę...)

pozdrawiam
Gustaw (370 punktów)
Ja mieszkam w woj. łódzkim, to już bliżej niż Kraków. Przed chwilą wróciłem z przejażdżki rowerowej
Pozdrawiam
15-09-2008 11:47 
 Ocena 2 na 2
Grabadan (53 punktów)
To bardzo dobry pomysł ale chyba ciepłe dni już się skończyły i teraz zaczęło być naprawdę zimno. Ja mieszkam w Sochaczewie ale pracuję w Warszawie i prawie codziennie jestem w stolicy. Może więc warto by było pomysleć po prostu o jakiś wspólnych spotkaniach: pub, wizyta w muzeum, kino itd. Mnie takich rzeczy brakuje. Katolicy naprawdę nieźle się organizują natomiast u nas z tą integracją bywa różnie. Miło by było spędzić nieraz trochę czasu z ludźmi którzy myślą podobnie jak ja. Co o tym myślicie? Jakieś pomysły?
16-09-2008 17:20 
 Ocena 1 na 1
Zulka (2198 punktów)
>To bardzo dobry pomysł ale chyba ciepłe dni już się skończyły i teraz zaczęło być naprawdę zimno. Ja mieszkam w Sochaczewie ale pracuję w Warszawie i prawie codziennie jestem w stolicy. Może więc warto by było pomysleć po prostu o jakiś wspólnych spotkaniach: pub, wizyta w muzeum, kino itd. Mnie takich rzeczy brakuje. Katolicy naprawdę nieźle się organizują natomiast u nas z tą integracją bywa różnie. Miło by było spędzić nieraz trochę czasu z ludźmi którzy myślą podobnie jak ja. Co o tym myślicie? Jakieś pomysły?

Jestem zdecydowanie za integracją (zwłaszcza kulturalną hi hi). Jeśli Ktoś jeszcze jest zainteresowany i orbituje wokół Warszawy - proszę o maila - może uda nam się zorganizować jakąś grupę "wypadową"...

Oczywiście planowane wyjścia będziemy ogłaszać na forum
Gustaw (370 punktów)
Na rower trochę chłodno, chociaż niedawno jeździłem po Łagiewnikach i było w sam raz. Trzeba będzie coś zorganizować
16-09-2008 17:25 
 Ocena 1 na 1
Zulka (2198 punktów)
>Ja mieszkam w woj. łódzkim, to już bliżej niż Kraków. Przed chwilą wróciłem z przejażdżki rowerowej
>Pozdrawiam
>
Może zbierze się ekipa do jakiejś dłuższej trasy? Możemy się spotkać w środku drogi hi hi (jeżeli będą Ludzie z całej Polski jest szansa że środek będzie gdzieś blisko mnie hi hi)
pozdrawiam serdecznie
P.S. A długa ta przejażdżka?
Gustaw (370 punktów)
Przejażdżka nie była długa, zaledwie 3 może 4 kilometry, ale i tak warto było. Na Twoją propozycję odpowiadam pozytywnie

Wróć do listy wątków działu Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365