 |
Czas wolny od "poważnych zajęć":) Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Zaproszenia, imprezy, ogłoszenia
| Napisano | Autor | Tytuł | | 10-09-2008 17:34 | Zulka (2198 punktów) | Czas wolny od "poważnych zajęć":)
1 na 1 | Tak sobie pomyślałam, że może wśród mazowieckich Racjonalistów i nie tylko (innych Światopoglądów nie wykluczam...) są jakieś osoby które lubią jeździć na rowerach albo szwendać się po górach... Ja lubię, więc może jakiś wypadzik w miłym gronie? pozdrawiam
| Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
| lotrek (14275 punktów) |
> Ja lubię, więc może jakiś wypadzik w miłym gronie?Pomysł świetny, niestety ja przemieszczam się na rowerze po Krakowie i okolicy. Gdybyś kiedy opuściła "mazowieckie strony" to serdecznie zapraszam na nasze rowerowe szlaki bulwarami Wisły, do Lasku Wolskiego, czy też do Tyńca na dobre sery i wino u Benedyktynów
|
|
 | | Zulka (2198 punktów) |
> Pomysł świetny, niestety ja przemieszczam się na rowerze po Krakowie i okolicy. Gdybyś kiedy opuściła "mazowieckie strony" to serdecznie zapraszam na nasze rowerowe szlaki bulwarami Wisły, do Lasku Wolskiego, czy też do Tyńca na dobre sery i wino u Benedyktynów  Uuu. Kraków piękne miasto - ale daleko. Co do opuszczenia stron - to nawzajem
|
|
| Mariusz Agnosiewicz | > Tak sobie pomyślałam, że może wśród mazowieckich RacjonalistówA Racjonalistki mogą być?
|
|
 | | Zulka (2198 punktów) | > >Tak sobie pomyślałam, że może wśród mazowieckich Racjonalistów> A Racjonalistki mogą być? Racjonalistów płci wszelakich, dowolnego wieku, koloru skóry, kraju pochodzenia, poglądów i przyzwyczajeń  również zamieszkujących różne części świata (chociaż z tym trochę trudniej, bo jeśli chodzi o rowery - myślałam o Mazowszu ale jeśli Ktoś miałby ochotę...) pozdrawiam
|
|
1 na 1 | Gustaw (370 punktów) | Ja mieszkam w woj. łódzkim, to już bliżej niż Kraków. Przed chwilą wróciłem z przejażdżki rowerowej  Pozdrawiam
|
|
|  | 1 na 1 | Zulka (2198 punktów) | > To bardzo dobry pomysł ale chyba ciepłe dni już się skończyły i teraz zaczęło być naprawdę zimno. Ja mieszkam w Sochaczewie ale pracuję w Warszawie i prawie codziennie jestem w stolicy. Może więc warto by było pomysleć po prostu o jakiś wspólnych spotkaniach: pub, wizyta w muzeum, kino itd. Mnie takich rzeczy brakuje. Katolicy naprawdę nieźle się organizują natomiast u nas z tą integracją bywa różnie. Miło by było spędzić nieraz trochę czasu z ludźmi którzy myślą podobnie jak ja. Co o tym myślicie? Jakieś pomysły?  Jestem zdecydowanie za integracją (zwłaszcza kulturalną hi hi). Jeśli Ktoś jeszcze jest zainteresowany i orbituje wokół Warszawy - proszę o maila - może uda nam się zorganizować jakąś grupę "wypadową"... Oczywiście planowane wyjścia będziemy ogłaszać na forum
|
|
|  | | Gustaw (370 punktów) | Na rower trochę chłodno, chociaż niedawno jeździłem po Łagiewnikach i było w sam raz. Trzeba będzie coś zorganizować
|
|
 | 1 na 1 | Zulka (2198 punktów) | > Ja mieszkam w woj. łódzkim, to już bliżej niż Kraków. Przed chwilą wróciłem z przejażdżki rowerowej  > Pozdrawiam  > Może zbierze się ekipa do jakiejś dłuższej trasy? Możemy się spotkać w środku drogi hi hi (jeżeli będą Ludzie z całej Polski jest szansa że środek będzie gdzieś blisko mnie hi hi) pozdrawiam serdecznie  P.S. A długa ta przejażdżka?
|
|
|  | | Gustaw (370 punktów) | Przejażdżka nie była długa, zaledwie 3 może 4 kilometry, ale i tak warto było. Na Twoją propozycję odpowiadam pozytywnie
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|