> To Wy sobie rozmawiajcie , ja jadę na koncert AC/DC ) Pozdrawiam.Jakoś to Bemowo mi nie odpowiada. Jadę w czerwcu do Berlina - troszkę drożej - ale za to na stadionie !! A odległość z Gdańska ( licząc czas dojazdu ) ta sama. Acz jakbym był akurat w Warszawie to na pewno bym też poszedł. pozdrawiam
|