> za to nasze polskie punki - ARMIA - idą w dobrym kierunku  To zawsze było do bani więc nie ma czego żałować  Co miło wspominam z polskiego punka to smar sw (cokolwiek nazwa ta oznacza). Logika władzyNawet nie najgorsze muzycznie choć jakość nagrań tragiczna.
Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
|