Racjonalista - Strona głównaDo treści
Dla miłośników ortodoksyjnego punk rocka ...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Kultura
NapisanoAutorTytuł
24-06-2010 11:47derkacz (375 punktów)Dla miłośników ortodoksyjnego punk rocka ...
... kawałek z wykopem - jak trzeba. I w tzw. temacie

czyli :

Enemigos de Dios - Desobediencia Civil

miłego słuchania i oglądania ...

PUNKS NOT DEAD !!! )))
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

derkacz (375 punktów)Odp: dla miłośników ortodoksyjnego punk rocka ...
aha tu jest link:

www.youtub(*)?v=mjliRUlywNU&feature=related

no , to gramy !!!!!!
karolina m. (380 punktów)
Trzy akordy, darcie mordy No ale w punku to chyba nie o złożone doznania estetyczne chodzi, więc plus.
24-06-2010 16:11 
 Ocena 1 na 1
derkacz (375 punktów)
>Trzy akordy, darcie mordy No ale w punku to chyba nie o złożone doznania estetyczne chodzi, więc plus.

Coś w tym jest ) Trzeba wejść w klimat - bo punk to zarazem coś więcej i zarazem mniej niż muzyka. Zresztą kto choć raz w swym życiu ruszył w pogo , wie o czym mówię ( ach te dawne czasy ...)
Cehe (103 punktów)
Tak btw. wkleję link do ewidentnie nie popierającej Watykanu grupy ska. ;p

www.youtube.com/watch?v=6EmLLhNaVQE

Hiszpania chyba faktycznie się zmienia.
24-06-2010 19:22 
 Ocena 1 na 1
Arłukowicz (3162 punktów)
>Tak btw. wkleję link do ewidentnie nie popierającej Watykanu grupy ska. ;p
>www.youtube.com/watch?v=6EmLLhNaVQE
>Hiszpania chyba faktycznie się zmienia.

Się zmienia , za to nasze polskie punki - ARMIA - idą w dobrym kierunku
24-06-2010 21:14 
 Ocena 2 na 2
-jad- (18783 punktów)
>za to nasze polskie punki - ARMIA - idą w dobrym kierunku

To zawsze było do bani więc nie ma czego żałować

Co miło wspominam z polskiego punka to smar sw (cokolwiek nazwa ta oznacza).

Logika władzy

Nawet nie najgorsze muzycznie choć jakość nagrań tragiczna.

Tak widzę to do momentu, gdy znajdziesz kolejną nieścisłość.
24-06-2010 21:43 
 Ocena 2 na 2
karolina m. (380 punktów)
>Co miło wspominam z polskiego punka to smar sw (cokolwiek nazwa ta oznacza).

A ja Dezertera:

w402.wrzuta.pl/audio/6pIZ9NctfhK/dezerter_-_sekta

darzę pewnym sentymentem. Na ogół te bardziej zagraniczne, a mniej propagandowe punkrockowe wycieczki wydawały mi się ciekawsze

Wróć do listy wątków działu Kultura
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365