Racjonalista - Strona głównaDo treści
Prowokacja

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
17-05-2012 13:10makuś (5578 punktów)
(zablokowany)
Prowokacja
Ocena 2 na 2
hej,
Jeśli o wolną Polskę walczyli tacy ludzie jak Macierewicz , Kaczyński , Niesiołowski ... to ... prawdziwym cudem jest okrągły stół i brak rozlewu krwi .
Niezależnie od tego , że wielu ludzi a może nawet jakieś grupy wykorzystały sytuację aby sobie nagrabić , zdobyć przywileje , utrwalić dominację ... korzyścią jest fakt , że nie doszło do wojny domowej .
A przecież mogło tak być - obserwując kompletnie anarchistyczne , groźne , niebezpieczne zachowania tak wielu ludzi ...
A jeśli nadal media będą tolerować i żerować na kryminalnej retoryce prawicy ... krwawe rozruchy mogą stać się rzeczywistością ...
makuś
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

deili (1140 punktów)
>hej,
>Jeśli o wolną Polskę walczyli tacy ludzie jak Macierewicz , Kaczyński
Tak zwłaszcza ten drugi, pod pierzyną u mamusi.
perun (8610 punktów)
>hej,
>Jeśli o wolną Polskę walczyli tacy ludzie jak Macierewicz , Kaczyński , Niesiołowski ... to ...
Każdy ma prawo walczyć o swój kraj.

>prawdziwym cudem jest okrągły stół i brak rozlewu krwi .
E tam cudem. Ten brak walki stworzył tylko PRL-bis

>Niezależnie od tego , że wielu ludzi a może nawet jakieś grupy wykorzystały sytuację aby sobie
>nagrabić , zdobyć przywileje , utrwalić dominację ... korzyścią jest fakt , że nie doszło do wojny
>domowej .
Co korzystnego jest w tym, że wg motta tego kraju ''pierwszy milion trzeba ukraść''? Złodziej potrafi zabijać jak i zabójca.

>A przecież mogło tak być - obserwując kompletnie anarchistyczne , groźne , niebezpieczne zachowania
>tak wielu ludzi ...
Mogło. Ale ponieważ oszukano ludzi.. nie wiadomo jak to się skończy.

>A jeśli nadal media będą tolerować i żerować na kryminalnej retoryce prawicy ... krwawe rozruchy
>mogą stać się rzeczywistością ...
Prawica to kto to? Solidarna Polska z PiS? Czy może SLD z PO?


Ci, którzy zrzekają się nieodłącznej człowiekowi wolności, w celu uzyskania krótkotrwałej odrobiny bezpieczeństwa, ani na jedno, ani na drugie nie zasługują - George Washington
coreless (16088 punktów)

>A jeśli nadal media będą tolerować i żerować na kryminalnej retoryce prawicy ... krwawe rozruchy mogą stać się rzeczywistością ...

Którą wersję "kryminalnej retoryki prawicy" (cyt.) masz na myśli: tę spod znaku PO czy PiS?
18-05-2012 07:43 
 Ocena 3 na 3
Meretseger (61860 punktów)

>Którą wersję "kryminalnej retoryki prawicy" (cyt.) masz na myśli: tę spod znaku PO czy PiS?
A to PO i PiS to prawica? Takich socjalistów jak w PiS to nawet w PZPR nie było, a PO to dla mnie taki twór... ni pies, ni wydra. Ot, "wyroby prawicopodobne".

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365