Racjonalista - Strona głównaDo treści
Czy zmiana klimatu zmieniła deszcz?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
12-12-2022 17:03akhenbagi (2 punktów)Czy zmiana klimatu zmieniła deszcz?
Ocena 1 na 1
Pomyślałem dzisiaj, że deszcz jest jedną z ostatnich rzeczy na świecie, która wydaje się nietknięta przez ludzkość. Kropelki wody zawsze spadały z nieba. Ale czy sposób, w jaki upadają, zmienił się? Czy wiemy, czy krople deszczu są obecnie większe czy mniejsze? A może spadną szybciej niż kiedyś? Wiem, że ilość deszczu na danym obszarze może się szybko zmieniać, ponieważ sam byłem tego świadkiem, ale zastanawiam się, czy deszcz zmienił się w jakikolwiek inny sposób?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)

Skąd wziąłeś to pytanie? www.reddit(*)s_climate_change_changed_rain/
alsor (3283 punktów)
>Pomyślałem dzisiaj, że deszcz jest jedną z ostatnich rzeczy na świecie, która wydaje się nietknięta
>przez ludzkość. Kropelki wody zawsze spadały z nieba. Ale czy sposób, w jaki upadają, zmienił się?
>Czy wiemy, czy krople deszczu są obecnie większe czy mniejsze? A może spadną szybciej niż kiedyś?
>Wiem, że ilość deszczu na danym obszarze może się szybko zmieniać, ponieważ sam byłem tego
>świadkiem, ale zastanawiam się, czy deszcz zmienił się w jakikolwiek inny sposób?

Nic się nie zmieniło.

Wszystko to co słyszysz to tylko propaganda frajerów i dla frajerów.
14-12-2022 13:56 
 Ocena 2 na 2
uxbridge (5980 punktów)
>Nic się nie zmieniło.
>Wszystko to co słyszysz to tylko propaganda frajerów i dla frajerów.
Puknij się w łeb. Gadasz z botem i to prymitywnym, jakich ostatnio mrowie na tym forum.
alsor (3283 punktów)
>>Nic się nie zmieniło.
>>Wszystko to co słyszysz to tylko propaganda frajerów i dla frajerów.
>Puknij się w łeb. Gadasz z botem i to prymitywnym, jakich ostatnio mrowie na tym forum.

no to trza ich zdezorganizować... znaczy zdezinformować.
ujainpebe (4 punktów)
>Pomyślałem dzisiaj, że deszcz jest jedną z ostatnich rzeczy na świecie, która wydaje się nietknięta
>przez ludzkość. Kropelki wody zawsze spadały z nieba. Ale czy sposób, w jaki upadają, zmienił się? 10.0.0.0.1 192.168.1.254
>Czy wiemy, czy krople deszczu są obecnie większe czy mniejsze? A może spadną szybciej niż kiedyś?
>Wiem, że ilość deszczu na danym obszarze może się szybko zmieniać, ponieważ sam byłem tego
>świadkiem, ale zastanawiam się, czy deszcz zmienił się w jakikolwiek inny sposób?

I got this,..

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365