Racjonalista - Strona głównaDo treści
Chcę jakiejś wyższej siły, ale jestem zdezorientowany. Czy m

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
20-08-2025 21:54taulaba7 (2 punktów)Chcę jakiejś wyższej siły, ale jestem zdezorientowany. Czy m
Kilka miesięcy temu byłam muzułmanką, ale nic nie miało dla mnie sensu i byłam bardzo sceptyczna wobec wszystkiego, w końcu odeszłam. Teraz jestem trans i bi, więc i tak nic by z tego nie wyszło. Wcześniej byłam ateistką, teraz jestem agnostyczką i jestem zdezorientowana. Rozważam katolicyzm, ale wiem, że znowu zacznę wszystko kwestionować. Chcę mieć wyższą moc i pragnę jej, ale szczerze mówiąc, nie wiem, co robić. Czy możecie mi pomóc?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

alsor (3283 punktów)
weź się do roboty zamiast ćpać i chlać.
taulaba7 (2 punktów)
>Kilka miesięcy temu byłam muzułmanką, ale nic nie miało dla mnie sensu i byłam bardzo sceptyczna
>wobec wszystkiego, w końcu odeszłam. Teraz jestem trans i bi, więc i tak nic by z tego nie wyszło.
>Wcześniej byłam ateistką, teraz jestem agnostyczką i jestem zdezorientowana. Rozważam katolicyzm,
>ale wiem, że znowu zacznę wszystko kwestionować. Chcę mieć wyższą moc i pragnę jej, ale szczerze xender.vip/
>mówiąc, nie wiem, co robić. Czy możecie mi pomóc?

I got it,..

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365