Racjonalista - Strona głównaDo treści
nasz bóg to śmierć

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Religie
NapisanoAutorTytuł
30-08-2025 18:21okragly (21676 punktów)nasz bóg to śmierć
Ocena 1 na 1
naszym, libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm, występuje w 3 osobach, bóg indywidualizm, bóg wolność i bóg własność, jego kwintesencją jest śmierć

www.youtube.com/watch?v=GnfJlr61-6Y

nie pastwmy się nad katolicyzmem czy islamem, nasza religia jest 100 x gorsza
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54911 punktów)
>naszym, libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm, występuje w 3 osobach, bóg indywidualizm, bóg
>wolność i bóg własność, jego kwintesencją jest śmierć
>www.youtube.com/watch?v=GnfJlr61-6Y
>nie pastwmy się nad katolicyzmem czy islamem, nasza religia jest 100 x gorsza

w skali hamerchuja
Kłamstwo 9/10
urojenia 9/10
rzucanie gównem 5/10
analfabetyzm 11/10
zchujwacenie 8/10

Masz jeszcze trochę do zrobienia onuco Putina

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
31-08-2025 11:01 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>naszym, libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm, występuje w 3 osobach, bóg indywidualizm, bóg
>>wolność i bóg własność, jego kwintesencją jest śmierć
>>www.youtube.com/watch?v=GnfJlr61-6Y
>>nie pastwmy się nad katolicyzmem czy islamem, nasza religia jest 100 x gorsza
na tym polegała wojna opiumowa Angli z Chinami, narzucili im liberalizm (INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ) i Chińczycy gineli w oczach, z wolności, indywidualności, tak i my, patrz sklepy z alkoholem na każdym kroku a jak zaprotestujesz, to cię nazwa komunistą a u nas jest liberalizm, mamy wolność, bo taką religię narzucił nam usazyd, właściciel wszystkich gorzelni, browarów i sklepów wielkopowierzchniowych w Polsce. gad j****y

każdy wąż, zmija, czy inne gady mają ustrój liberalny (są jak my indywidualne, wolne), u gadów nie ma wspólnoty, tak jak u nas, mamy gadzi ustrój, cofnęliśmy się w rozwoju, u ssaków jest inaczej,

potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo
Duch Prawdy (14787 punktów)
>u ssaków jest inaczej,
Na etykiecie znajdują się słowa Stolichnaya vodka pisane złotą pochyloną czcionką, w tle zaś widnieje hotel Moskwa, w którym niegdyś zatrzymał się Józef Stalin.

DUCH


www.racjonalista.pl/forum.php/s,918349
01-09-2025 12:39 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>naszym, libków niedorozwojków bogiem jest liberalizm, występuje w 3 osobach, bóg indywidualizm, bóg
>>wolność i bóg własność, jego kwintesencją jest śmierć
>>www.youtube.com/watch?v=GnfJlr61-6Y
>>nie pastwmy się nad katolicyzmem czy islamem, nasza religia jest 100 x gorsza
>w skali hamerchuja
>Kłamstwo 9/10
>urojenia 9/10
>rzucanie gównem 5/10
>analfabetyzm 11/10
>zchujwacenie 8/10
>Masz jeszcze trochę do zrobienia onuco Putina
libek niedorozwojek, wolny, od rozumu


potrzebujemy żyć w małych oazach, gdzie tętni życie i braterstwo

Wróć do listy wątków działu Religie
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365