>Po prostu zszokowałem się na klamce, a potem przypomniałem sobie to odkrycie latające wokół, że >ludzie nie mogą wyczuć wilgoci, ale czują tylko niską temperaturę, ciśnienie i uczucie, że wiedzą, >że są mokrzy. Czy tak samo jest z porażeniem prądem? Czy wyczuwam, że nastąpił transfer elektronów? >A może wyczuwam przenoszenie ciepła i uczucie kłucia i cokolwiek innego, co się z tym wiąże?
Wstrząs - szarpnięcie czujesz, bo prąd powoduje skurcz mięśni.
|