Jak już wspomniałem wyżej. Widzę to ciągle i jest to strasznie irytujące. Słyszę, jak ludzie grupują religię jako całość i mówią: "Odszedłem od religii, zrobiłem to i tamto", "religia robi to i tamto". Ale co do cholery?? Jednak to częste wśród nowo nawróconych, głębokich ateistów. Ci późniejsi ateiści są wyluzowani. 9apps.ooo/ Pomijając kontekst, o który pytam. Czy ludzie naprawdę uważają, że "religia" jest zła? A jeśli tak, to jaka jest dobra alternatywa? I got it,.. |