wiele razy pisałem ze liberałowie to niedorozwojki, kazdy z nas ma mózg gadzi, oni widac pozostali na tym poziomie. Liberalizm to indywidualizm, wolnośc i wlasnośc, takie wlasnie sa gady, np wykluje się z jaja żmija, od wyklucia może robic co chce, jest indywidualna, wolna, ma teren,
normalni ludzie (nie patoelity) mają bardziej rozwinięty mózg, są w nim obszary odpowiedzialne za empatie, miłośc, przywiązanie, wspólprace, ale życie w wspólnocie wymaga większego mózgu, co liberałom nie staje |