Racjonalista - Strona głównaDo treści
Życie nie pasuje do natury

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
07-03-2022 15:55zabuza88 (1 punktów)Życie nie pasuje do natury
Chociaż życie jest częścią natury na ziemi, tak naprawdę nie jest odpowiednią. Ludzkie tworzenie i próba dopasowania do niego natury, ale sama natura jest brutalna (w porównaniu z ludzkimi standardami) i zbyt trudna, by życie przetrwało. Na przykład grawitacja zabija formę życia, jeśli spadnie z wysokości 10 m.;Rzut kamieniem może poważnie zranić formę życia, Forma życia nie może przetrwać w kosmosie, Życie nie może przetrwać w wysokich lub niskich temperaturach, Czas życia jest również bardzo krótki : Ale tezy to normalne sytuacje w naturze (wszechświecie jako całości). Myślę, że to jest najlepszy powód, by sądzić, że rozwój życia jest bardzo przypadkowy i niezamierzony... Więc życie nie może narzekać, że coś się z nim dzieje, bo to wszystko naturalne i po prostu jesteśmy tu przez przypadek... Człowiek wyewoluował do obecnej postaci z odrobiną inteligencji, nadal nie jesteśmy godni ani nie do przetrwania ... i nigdy nie będziemy..
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

siryu00 (2 punktów)
>Chociaż życie jest częścią natury na ziemi, tak naprawdę nie jest odpowiednią. Ludzkie tworzenie i
>próba dopasowania do niego natury, ale sama natura jest brutalna (w porównaniu z ludzkimi
>standardami) i zbyt trudna, by życie przetrwało. Na przykład grawitacja zabija formę życia, jeśli
>spadnie z wysokości 10 m.;Rzut kamieniem może poważnie zranić formę życia, Forma życia nie może 192.168.0.1 router login 192.168.l.l
>przetrwać w kosmosie, Życie nie może przetrwać w wysokich lub niskich temperaturach, Czas życia jest
>również bardzo krótki : Ale tezy to normalne sytuacje w naturze (wszechświecie jako całości). Myślę,
>że to jest najlepszy powód, by sądzić, że rozwój życia jest bardzo przypadkowy i niezamierzony...
>Więc życie nie może narzekać, że coś się z nim dzieje, bo to wszystko naturalne i po prostu jesteśmy
>tu przez przypadek... Człowiek wyewoluował do obecnej postaci z odrobiną inteligencji, nadal nie
>jesteśmy godni ani nie do przetrwania ... i nigdy nie będziemy..

I got this,...

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365