Chociaż życie jest częścią natury na ziemi, tak naprawdę nie jest odpowiednią. Ludzkie tworzenie i próba dopasowania do niego natury, ale sama natura jest brutalna (w porównaniu z ludzkimi standardami) i zbyt trudna, by życie przetrwało. Na przykład grawitacja zabija formę życia, jeśli spadnie z wysokości 10 m.;Rzut kamieniem może poważnie zranić formę życia, Forma życia nie może przetrwać w kosmosie, Życie nie może przetrwać w wysokich lub niskich temperaturach, Czas życia jest również bardzo krótki : Ale tezy to normalne sytuacje w naturze (wszechświecie jako całości). Myślę, że to jest najlepszy powód, by sądzić, że rozwój życia jest bardzo przypadkowy i niezamierzony... Więc życie nie może narzekać, że coś się z nim dzieje, bo to wszystko naturalne i po prostu jesteśmy tu przez przypadek... Człowiek wyewoluował do obecnej postaci z odrobiną inteligencji, nadal nie jesteśmy godni ani nie do przetrwania ... i nigdy nie będziemy.. |