Po obejrzeniu zdjęć z "niesamowitego widowiska" poczułem niedosyt i zapragnąłem zobaczyć filmową relacją z tegoż widowiska. Wiedziony przeczuciem, że obieram właściwy kierunek, posurfowałem na portal youtube. Tam znalazłem wiele filmików uwieczniających to "niesamowite widowisko". Jednym z nich jest ten.
Zastanawiam się co w tym widowisku zasługuje na miano niesamowitego? Czyżby chodziło o to, że pani o nicku Shakira pokazała, że dysponuje cienkim głosikiem, czy może niesamowite jest to, że włosy ufarbowała na blond?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.