Jestem deistą - wierzę, że Bóg stworzył wszechświat, ale nie ingeruje w niego cudami ani objawieniami. Nie liczę na Boga w kwestii sensu czy moralności; myślę, że świadome życie i zdolność do cierpienia nadają życiu wartość. Dlatego swoją etykę opieram na rozumie i realnych konsekwencjach, a nie tylko na zasadach religijnych. 10.0.0.0.1 192.168.1.254 I got it,... |