Racjonalista - Strona głównaDo treści
Nauka nie istnieje.

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
02-07-2023 03:45Smógler (40 punktów)Nauka nie istnieje.
Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie możesz się wysłowić.

Co zamierzam udowodnić.

Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli coś takiego istnieje.

Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.

Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie pomoże.

Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają

Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.

A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.

jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.

Nauka i tak nie istnieje
Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me


Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?

To szkieło i oko.

Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.

Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
Z językiem arabskim to samo

Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Smógler (40 punktów)
>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>możesz się wysłowić.
>Co zamierzam udowodnić.
>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>coś takiego istnieje.
>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>pomoże.
>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>Nauka i tak nie istnieje
>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>To szkieło i oko.
>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>Z językiem arabskim to samo
>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje

Nauka czym jest opisem świat przedmiotowo.

Podając taką def. Plemniki obalają ten światopogląd

A co z teorią gier power grid czy to nie nauka?

Nie. To opis świata błędny np. czy zawsze myślisz o tym co zrobi przeciwnik po wykonaniu twojego ruchu? To absurd ty przewiduje są całą grę.

Dlatego ludzie to kruchy element psychiczny.
Psychologia nie jest nauką to jak matematyka może byç nauką

Pozdrawiam wszystkich piszących obcymi językami # nie nauka
Smógler (40 punktów)
>>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>>możesz się wysłowić.
>>Co zamierzam udowodnić.
>>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>>coś takiego istnieje.
>>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>>pomoże.
>>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>>Nauka i tak nie istnieje
>>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>>To szkieło i oko.
>>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>>Z językiem arabskim to samo
>>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje
>Nauka czym jest opisem świat przedmiotowo.
>Podając taką def. Plemniki obalają ten światopogląd
>A co z teorią gier power grid czy to nie nauka?
>Nie. To opis świata błędny np. czy zawsze myślisz o tym co zrobi przeciwnik po wykonaniu twojego ruchu? To absurd ty przewiduje są całą grę.
>Dlatego ludzie to kruchy element psychiczny.
>Psychologia nie jest nauką to jak matematyka może byç nauką
>Pozdrawiam wszystkich piszących obcymi językami # nie nauka
>

Nauka jak widać po plemnikach jest wymyślona przez ludzi żeby kontrollować świat.
Smógler (40 punktów)
>>>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>>>możesz się wysłowić.
>>>Co zamierzam udowodnić.
>>>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>>>coś takiego istnieje.
>>>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>>>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>>>pomoże.
>>>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>>>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>>>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>>>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>>>Nauka i tak nie istnieje
>>>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>>>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>>>To szkieło i oko.
>>>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>>>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>>>Z językiem arabskim to samo
>>>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje
>>Nauka czym jest opisem świat przedmiotowo.
>>Podając taką def. Plemniki obalają ten światopogląd
>>A co z teorią gier power grid czy to nie nauka?
>>Nie. To opis świata błędny np. czy zawsze myślisz o tym co zrobi przeciwnik po wykonaniu twojego ruchu? To absurd ty przewiduje są całą grę.
>>Dlatego ludzie to kruchy element psychiczny.
>>Psychologia nie jest nauką to jak matematyka może byç nauką
>>Pozdrawiam wszystkich piszących obcymi językami # nie nauka
>>
>Nauka jak widać po plemnikach jest wymyślona przez ludzi żeby kontrollować świat.
>
Mojżesz był naukowcem niech mądrzejsi ode mnie wytłumacza co zrobić żeby może się roztąpiło.
Smógler (40 punktów)
>>>>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>>>>możesz się wysłowić.
>>>>Co zamierzam udowodnić.
>>>>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>>>>coś takiego istnieje.
>>>>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>>>>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>>>>pomoże.
>>>>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>>>>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>>>>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>>>>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>>>>Nauka i tak nie istnieje
>>>>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>>>>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>>>>To szkieło i oko.
>>>>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>>>>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>>>>Z językiem arabskim to samo
>>>>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje
>>>Nauka czym jest opisem świat przedmiotowo.
>>>Podając taką def. Plemniki obalają ten światopogląd
>>>A co z teorią gier power grid czy to nie nauka?
>>>Nie. To opis świata błędny np. czy zawsze myślisz o tym co zrobi przeciwnik po wykonaniu twojego ruchu? To absurd ty przewiduje są całą grę.
>>>Dlatego ludzie to kruchy element psychiczny.
>>>Psychologia nie jest nauką to jak matematyka może byç nauką
>>>Pozdrawiam wszystkich piszących obcymi językami # nie nauka
>>>
>>Nauka jak widać po plemnikach jest wymyślona przez ludzi żeby kontrollować świat.
>>
>Mojżesz był naukowcem niech mądrzejsi ode mnie wytłumacza co zrobić żeby może się roztąpiło.

Bóg zwyciężył. Nawet kiedy stracę wiarę.

Co to znaczy?

Że mam mikołaja i mędrca
Który ma taką mądrość że stworzył świat(nauka nie istnieje) papierze zbudował łazika.
Dlatego cieszę się że żyje bo oddycham a powietrze to SEROTONINA skąd to wiem? Dlaczego wy tego nie wiecie?
Smógler (40 punktów)
>>>>>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>>>>>możesz się wysłowić.
>>>>>Co zamierzam udowodnić.
>>>>>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>>>>>coś takiego istnieje.
>>>>>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>>>>>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>>>>>pomoże.
>>>>>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>>>>>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>>>>>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>>>>>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>>>>>Nauka i tak nie istnieje
>>>>>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>>>>>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>>>>>To szkieło i oko.
>>>>>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>>>>>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>>>>>Z językiem arabskim to samo
>>>>>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje
>>>>Nauka czym jest opisem świat przedmiotowo.
>>>>Podając taką def. Plemniki obalają ten światopogląd
>>>>A co z teorią gier power grid czy to nie nauka?
>>>>Nie. To opis świata błędny np. czy zawsze myślisz o tym co zrobi przeciwnik po wykonaniu twojego ruchu? To absurd ty przewiduje są całą grę.
>>>>Dlatego ludzie to kruchy element psychiczny.
>>>>Psychologia nie jest nauką to jak matematyka może byç nauką
>>>>Pozdrawiam wszystkich piszących obcymi językami # nie nauka
>>>>
>>>Nauka jak widać po plemnikach jest wymyślona przez ludzi żeby kontrollować świat.
>>>
>>Mojżesz był naukowcem niech mądrzejsi ode mnie wytłumacza co zrobić żeby może się roztąpiło.
>Bóg zwyciężył. Nawet kiedy stracę wiarę.
>Co to znaczy?
>Że mam mikołaja i mędrca
>Który ma taką mądrość że stworzył świat(nauka nie istnieje) papierze zbudował łazika.
>Dlatego cieszę się że żyje bo oddycham a powietrze to SEROTONINA skąd to wiem? Dlaczego wy tego nie wiecie?
>

Dlatego tak nawrócił si3 świat.
Za co będą szczekać
Smógler (40 punktów)
>>>>>>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>>>>>>możesz się wysłowić.
>>>>>>Co zamierzam udowodnić.
>>>>>>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>>>>>>coś takiego istnieje.
>>>>>>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>>>>>>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>>>>>>pomoże.
>>>>>>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>>>>>>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>>>>>>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>>>>>>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>>>>>>Nauka i tak nie istnieje
>>>>>>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>>>>>>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>>>>>>To szkieło i oko.
>>>>>>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>>>>>>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>>>>>>Z językiem arabskim to samo
>>>>>>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje
>>>>>Nauka czym jest opisem świat przedmiotowo.
>>>>>Podając taką def. Plemniki obalają ten światopogląd
>>>>>A co z teorią gier power grid czy to nie nauka?
>>>>>Nie. To opis świata błędny np. czy zawsze myślisz o tym co zrobi przeciwnik po wykonaniu twojego ruchu? To absurd ty przewiduje są całą grę.
>>>>>Dlatego ludzie to kruchy element psychiczny.
>>>>>Psychologia nie jest nauką to jak matematyka może byç nauką
>>>>>Pozdrawiam wszystkich piszących obcymi językami # nie nauka
>>>>>
>>>>Nauka jak widać po plemnikach jest wymyślona przez ludzi żeby kontrollować świat.
>>>>
>>>Mojżesz był naukowcem niech mądrzejsi ode mnie wytłumacza co zrobić żeby może się roztąpiło.
>>Bóg zwyciężył. Nawet kiedy stracę wiarę.
>>Co to znaczy?
>>Że mam mikołaja i mędrca
>>Który ma taką mądrość że stworzył świat(nauka nie istnieje) papierze zbudował łazika.
>>Dlatego cieszę się że żyje bo oddycham a powietrze to SEROTONINA skąd to wiem? Dlaczego wy tego nie wiecie?
>>
>Dlatego tak nawrócił si3 świat.
>Za co będą szczekać

Nie ma Boga? Krzysiu mowił niech nie będzie niczego.

3:2 dla mnie krzysiu
Smógler (40 punktów)
>>>>>>>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>>>>>>>możesz się wysłowić.
>>>>>>>Co zamierzam udowodnić.
>>>>>>>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>>>>>>>coś takiego istnieje.
>>>>>>>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>>>>>>>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>>>>>>>pomoże.
>>>>>>>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>>>>>>>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>>>>>>>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>>>>>>>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>>>>>>>Nauka i tak nie istnieje
>>>>>>>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>>>>>>>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>>>>>>>To szkieło i oko.
>>>>>>>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>>>>>>>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>>>>>>>Z językiem arabskim to samo
>>>>>>>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje
>>>>>>Nauka czym jest opisem świat przedmiotowo.
>>>>>>Podając taką def. Plemniki obalają ten światopogląd
>>>>>>A co z teorią gier power grid czy to nie nauka?
>>>>>>Nie. To opis świata błędny np. czy zawsze myślisz o tym co zrobi przeciwnik po wykonaniu twojego ruchu? To absurd ty przewiduje są całą grę.
>>>>>>Dlatego ludzie to kruchy element psychiczny.
>>>>>>Psychologia nie jest nauką to jak matematyka może byç nauką
>>>>>>Pozdrawiam wszystkich piszących obcymi językami # nie nauka
>>>>>>
>>>>>Nauka jak widać po plemnikach jest wymyślona przez ludzi żeby kontrollować świat.
>>>>>
>>>>Mojżesz był naukowcem niech mądrzejsi ode mnie wytłumacza co zrobić żeby może się roztąpiło.
>>>Bóg zwyciężył. Nawet kiedy stracę wiarę.
>>>Co to znaczy?
>>>Że mam mikołaja i mędrca
>>>Który ma taką mądrość że stworzył świat(nauka nie istnieje) papierze zbudował łazika.
>>>Dlatego cieszę się że żyje bo oddycham a powietrze to SEROTONINA skąd to wiem? Dlaczego wy tego nie wiecie?
>>>
>>Dlatego tak nawrócił si3 świat.
>>Za co będą szczekać
>Nie ma Boga? Krzysiu mowił niech nie będzie niczego.
>3:2 dla mnie krzysiu

Krzysiu pożartowałbym ale nie jestem jak wszyscy

Tylko nie ić na jointa
Smógler (40 punktów)
>>>>>>>>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>>>>>>>>możesz się wysłowić.
>>>>>>>>Co zamierzam udowodnić.
>>>>>>>>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>>>>>>>>coś takiego istnieje.
>>>>>>>>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>>>>>>>>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>>>>>>>>pomoże.
>>>>>>>>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>>>>>>>>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>>>>>>>>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>>>>>>>>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>>>>>>>>Nauka i tak nie istnieje
>>>>>>>>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>>>>>>>>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>>>>>>>>To szkieło i oko.
>>>>>>>>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>>>>>>>>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>>>>>>>>Z językiem arabskim to samo
>>>>>>>>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje
>>>>>>>Nauka czym jest opisem świat przedmiotowo.
>>>>>>>Podając taką def. Plemniki obalają ten światopogląd
>>>>>>>A co z teorią gier power grid czy to nie nauka?
>>>>>>>Nie. To opis świata błędny np. czy zawsze myślisz o tym co zrobi przeciwnik po wykonaniu twojego ruchu? To absurd ty przewiduje są całą grę.
>>>>>>>Dlatego ludzie to kruchy element psychiczny.
>>>>>>>Psychologia nie jest nauką to jak matematyka może byç nauką
>>>>>>>Pozdrawiam wszystkich piszących obcymi językami # nie nauka
>>>>>>>
>>>>>>Nauka jak widać po plemnikach jest wymyślona przez ludzi żeby kontrollować świat.
>>>>>>
>>>>>Mojżesz był naukowcem niech mądrzejsi ode mnie wytłumacza co zrobić żeby może się roztąpiło.
>>>>Bóg zwyciężył. Nawet kiedy stracę wiarę.
>>>>Co to znaczy?
>>>>Że mam mikołaja i mędrca
>>>>Który ma taką mądrość że stworzył świat(nauka nie istnieje) papierze zbudował łazika.
>>>>Dlatego cieszę się że żyje bo oddycham a powietrze to SEROTONINA skąd to wiem? Dlaczego wy tego nie wiecie?
>>>>
>>>Dlatego tak nawrócił si3 świat.
>>>Za co będą szczekać
>>Nie ma Boga? Krzysiu mowił niech nie będzie niczego.
>>3:2 dla mnie krzysiu
>Krzysiu pożartowałbym ale nie jestem jak wszyscy
>Tylko nie ić na jointa

Bóg jest. Co to znaczy?

Że ja też.

4:2
Smógler (40 punktów)
>>>>>>>>>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>>>>>>>>>możesz się wysłowić.
>>>>>>>>>Co zamierzam udowodnić.
>>>>>>>>>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>>>>>>>>>coś takiego istnieje.
>>>>>>>>>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>>>>>>>>>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>>>>>>>>>pomoże.
>>>>>>>>>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>>>>>>>>>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>>>>>>>>>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>>>>>>>>>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>>>>>>>>>Nauka i tak nie istnieje
>>>>>>>>>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>>>>>>>>>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>>>>>>>>>To szkieło i oko.
>>>>>>>>>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>>>>>>>>>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>>>>>>>>>Z językiem arabskim to samo
>>>>>>>>>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje
>>>>>>>>Nauka czym jest opisem świat przedmiotowo.
>>>>>>>>Podając taką def. Plemniki obalają ten światopogląd
>>>>>>>>A co z teorią gier power grid czy to nie nauka?
>>>>>>>>Nie. To opis świata błędny np. czy zawsze myślisz o tym co zrobi przeciwnik po wykonaniu twojego ruchu? To absurd ty przewiduje są całą grę.
>>>>>>>>Dlatego ludzie to kruchy element psychiczny.
>>>>>>>>Psychologia nie jest nauką to jak matematyka może byç nauką
>>>>>>>>Pozdrawiam wszystkich piszących obcymi językami # nie nauka
>>>>>>>>
>>>>>>>Nauka jak widać po plemnikach jest wymyślona przez ludzi żeby kontrollować świat.
>>>>>>>
>>>>>>Mojżesz był naukowcem niech mądrzejsi ode mnie wytłumacza co zrobić żeby może się roztąpiło.
>>>>>Bóg zwyciężył. Nawet kiedy stracę wiarę.
>>>>>Co to znaczy?
>>>>>Że mam mikołaja i mędrca
>>>>>Który ma taką mądrość że stworzył świat(nauka nie istnieje) papierze zbudował łazika.
>>>>>Dlatego cieszę się że żyje bo oddycham a powietrze to SEROTONINA skąd to wiem? Dlaczego wy tego nie wiecie?
>>>>>
>>>>Dlatego tak nawrócił si3 świat.
>>>>Za co będą szczekać
>>>Nie ma Boga? Krzysiu mowił niech nie będzie niczego.
>>>3:2 dla mnie krzysiu
>>Krzysiu pożartowałbym ale nie jestem jak wszyscy
>>Tylko nie ić na jointa
>Bóg jest. Co to znaczy?
>Że ja też.
>4:2

Ja to nie don do żeby przed tobą uciekać krzysiu
alsor (3283 punktów)
>Nauka nie istnieje ponieważ pewne fakty obrażają inteligencję tak że masz pustkę w głowie i nie
>możesz się wysłowić.
>Co zamierzam udowodnić.
>Gazprom buduje rurociąg gazowy przez może. Czy została uwzgl3dniona wytrzymałość materiału jeżeli
>coś takiego istnieje.
>Ludzie dążą do samozagłady i to nie jest slogan.
>Zagrożenie życie bądź zdrowia przeżywa każdy kierowca ja bym przepisał psychotrop ale i tak nie
>pomoże.
>Nikt nic nie umie tylko wszyscy perfekcyjnie udają
>Teraz się zarabia miesięcznia w milionach a nie tysiącach.
>A to wszystko wina tego bo LUDZIE WYRZEKLI SIĘ STWÓRCY.
>jak istnieje stwórca to nauka nie istnieje.
>Nauka i tak nie istnieje
>Te plemniki dzielenie przez zero kulebanacha to było w me
>Nauka nie isnieje. Jak zatem powstaje świat nauki?
>To szkieło i oko.
>Nauka nie istnieje nauka robi blow me. Np. po angielsku nie da się już czytać przez tą nowomow3.
>Nauka nie istnieje sami się uczyliście łaciny TO wprowadzono nową
>Z językiem arabskim to samo
>Nauka nie ma sensu tzn. że nie istnieje

Prawda że większość wyrzekła się Jehowy, a zwłaszcza ten tzw. kościół katolicki,
no ale na tym polega ta gra:

jedynie nieliczni przejść mogą przez to oko igielne.

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365