Ostatnio widziałem artykuły, w których stwierdzono, że deuterostomy są polifiletyczne, a ambulakrie pojawiają się jako grupa siostrzana dla wszystkich innych zwierząt dwustronnych. Czy ktoś może mi powiedzieć, jak wiarygodne są te wyniki dla ludzi w terenie? Czy to kolejna wielka rzecz, czy tylko jakieś dziwaczne papiery, czy też za wcześnie, by to stwierdzić? |