Czy kiedykolwiek istniała religia/wyznanie/herezja (może to być jakaś starożytna religia lub jakiś nowy ezoteryczny kult, szczegóły nie mają znaczenia), która czciła zarówno Boga, jak i Diabła, lub przynajmniej czciła lub miała Diabła w wielkim poważaniu, jednocześnie oddając cześć Bogu (niekoniecznie Bogu Abrahama i Diabłu, a jedynie ich najbliższym odpowiednikom)? 192.168.0.1 router login 192.168.l.l.link/ |