Moja przyjaciółka mówi, że zdrowa para może bezskutecznie starać się o dziecko przez rok lub dwa. Następnie rozdzielają się i dostają kolejnego partnera (oboje) iz nowym partnerem mogą od razu zajść w ciążę.
Nie mam na myśli niezgodności genetycznej (ponieważ dotyczy to różnych gatunków)
Bardziej jak może ph pochwy lub alergia na nasienie, która poprawia się z innym partnerem.
Jest to założenie, że członkowie pierwotnej pary są zdrowi i nie wykryto żadnych problemów z niepłodnością. |