 |
Czy można przybrać na wzroście w wieku dorosłym? Ten wątek jest przedawniony Działy Forum » Nauka
| Napisano | Autor | Tytuł | | 21-07-2023 15:58 | jevakmeni (4 punktów) (zablokowany) | Czy można przybrać na wzroście w wieku dorosłym? | Tak więc ja (43f) miałem kilka mm mniej niż 170 cm wzrostu od około 19 do 31 lat. Kiedy po raz pierwszy zauważyłem, że mierzę 1 lub 1,5 cm więcej, pomyślałem, że to pomyłka, bo dlaczego miałbym nadal rosnąć w moim wieku? Kiedy spotkałem mojego chłopaka, a on powiedział, że ma 178 cm, nie uwierzyłem mu, ponieważ najwyraźniej nie było prawie żadnej różnicy między naszymi wzrostami. Cóż, zmierzyliśmy się ponownie i okazało się, że rzeczywiście przesadza, ma tylko 176 lat, ale też urosłem i mam teraz 173 cm wzrostu. Czy to możliwe, że urosłem, może dlatego, że zacząłem ćwiczyć w wieku 31 lat? Jestem prawie pewien, że nie mam guza w tym gruczole, który powoduje rozrost u dorosłych, ale czy to normalne, że ludzie zaczynają rosnąć, kiedy zaczynają ćwiczyć? (Uprawiam crossfit, więc zyskałem sporo mięśni). Przepraszamy za gramatykę, tutaj nie jest native speakerem. | Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
1 na 1 | rogaliczek (669 punktów) | Wzmocnienie mięśni korpusu może pomóc utrzymać kręgosłup w odpowiedniej pozycji, co potencjalnie wpłynęło na pomiary wysokości. Być może wcześniej miałeś lekki garb lub nieświadomie nie utrzymywałeś prostej postawy. Zwiększenie siły mięśniowej może poprawić postawę i przyczynić się do tego, że teraz wydajesz się nieco wyższy przy ponownym pomiarze.
|
|
| Magnificat yy (22 punktów) | >Tak więc ja (43f) miałem kilka mm mniej niż 170 cm wzrostu od około 19 do 31 lat. Kiedy po raz >pierwszy zauważyłem, że mierzę 1 lub 1,5 cm więcej, pomyślałem, że to pomyłka, bo dlaczego miałbym >nadal rosnąć w moim wieku? Kiedy spotkałem mojego chłopaka, a on powiedział, że ma 178 cm, nie >uwierzyłem mu, ponieważ najwyraźniej nie było prawie żadnej różnicy między naszymi wzrostami. Cóż, >zmierzyliśmy się ponownie i okazało się, że rzeczywiście przesadza, ma tylko 176 lat, ale też >urosłem i mam teraz 173 cm wzrostu. Czy to możliwe, że urosłem, może dlatego, że zacząłem ćwiczyć w >wieku 31 lat? Jestem prawie pewien, że nie mam guza w tym gruczole, który powoduje rozrost u >dorosłych, ale czy to normalne, że ludzie zaczynają rosnąć, kiedy zaczynają ćwiczyć? (Uprawiam >crossfit, więc zyskałem sporo mięśni). Przepraszamy za gramatykę, tutaj nie jest native speakerem.
No przepiękny dowód śmierci. A co masz być wzrostu kolosa z Rodos.
Ja tu mało pisze bo ci intelektuści wystarczy im CO2synteza
|
|
jevakmeni (4 punktów) (zablokowany) | > Tak więc ja (43f) miałem kilka mm mniej niż 170 cm wzrostu od około 19 do 31 lat. Kiedy po raz> pierwszy zauważyłem, że mierzę 1 lub 1,5 cm więcej, pomyślałem, że to pomyłka, bo dlaczego miałbym> nadal rosnąć w moim wieku? Kiedy spotkałem mojego chłopaka, a on powiedział, że ma 178 cm, nie> uwierzyłem mu, ponieważ najwyraźniej nie było prawie żadnej różnicy między naszymi wzrostami. Cóż, 100001.onl/> zmierzyliśmy się ponownie i okazało się, że rzeczywiście przesadza, ma tylko 176 lat, ale też> urosłem i mam teraz 173 cm wzrostu. Czy to możliwe, że urosłem, może dlatego, że zacząłem ćwiczyć w> wieku 31 lat? Jestem prawie pewien, że nie mam guza w tym gruczole, który powoduje rozrost u> dorosłych, ale czy to normalne, że ludzie zaczynają rosnąć, kiedy zaczynają ćwiczyć? (Uprawiam> crossfit, więc zyskałem sporo mięśni). Przepraszamy za gramatykę, tutaj nie jest native speakerem.i got this...
|
|
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować
Zaloguj przez OpenID.. Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..
Szukaj na Forum Przewodnik Regulamin i instrukcja obsługi Forum Kolegium Moderatorów 
|
 |
|