Ciągle słyszę, jak ludzie mówią, że Biblia jest prawdziwa ze względu na swoją niezmienną naturę, a nauce nie można ufać w 100%, bo musi być co jakiś czas aktualizowana. Jak to możliwe, że coś niezmiennego jest prawdziwe lub najlepsze? Gdybyśmy kierowali się tą logiką, to sądzę, że pierwszy iPhone jest najlepszym iPhonem ze względu na swoją niezmienną naturę. omegle xender |