. > Szkoda że ci co wzdychają za Gierkiem i PRL-em sami tego długu nie oddają, a jeszcze większa szkoda, że obecni wyborcy nie rozumieją że kręcą pętlę ekonomiczną na swoich potomków.Nie do idiotów prof. Jacek Tittenbrun swoją książkę zaadresował. Prof. Kazimierz Z. Poznański tytułując swoją książkę Wielki przekręt też w nawiedzonych swoją wiedzą nie celował. Zupełnie nie ekipa Gierka jest tu najbardziej winną sytuacji ekonomicznej w Polsce. Inni znacznie bardziej się do tego przyłożyli. Nie wdycham ani za PRL-em, ani Gierkiem, wzdycham za wpływem na politykę ekonomistów klasy niedawno zmarłego prof. Tadeusza Kowalika (a jest kilku takich nawet wśród młodych, tyle, że nie bardzo chcą, a jeszcze mniej mogą) i jestem wprost przerażony głupotą i pazernością tych, którzy faktyczny wpływ mają i jeszcze bardziej tych, którzy wpływ mieć mogą. Tak, "uzdrowicieli" na poziomie pana Konowala, to mamy w naszym kraju bez liku, a co jeden to mądrzejszy i każdy z nich jest jedynym posiadaczem jedynie słusznej recepty. Dajcie im władzę, to Was urządzą.PS. Może warto przejrzeć tą krytyczną bibliografię i samodzielnie przemyśleć, kto z kogo tu durnia robi. Im społeczeństwo mądrzejsze tym trudniej się nim rządzi. Im władzy trudniej tym społeczeństwu lepiej, a teraz - to jakoś dziwnie mi się zdaje, że ktoś (czyli my - większość społeczeństwa) jest na szaro robiony i jeszcze zadowolony. Niby drugi naród wybrany, a ....Miłego dnia Państwu życzę, @@@ .
|