Racjonalista - Strona głównaDo treści
Odmowa rezerwacji billboardów w Lublinie

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
19-09-2012 19:00mbrudka (1266 punktów)Odmowa rezerwacji billboardów w Lublinie
Ocena 3 na 3
"Fundacja wolności od religii" opublikowała na swojej stronie informację o odmowie zamieszczenia plakatów "Nie zabijam, nie kradnę, nie wierzę" na tablicach w Lublinie.
Czy ktoś dysponuje dokładniejszymi informacjami? Czy odmowa publikacji tych plakatów, pomimo tego, że agencje reklamowe są przedsięwzięciami gospodarczymi, nie narusza uprawnień konstytucyjnej wolności sumienia i religii oraz wolności do wyrażania swoich poglądów? Jaka należy ocenić sytuację prawną? Czy możliwe jest prawne rozstrzygnięcie konfliktu pomiędzy "interesem agencji i jej pracowników, którzy współpracują ze środowiskami prawicowymi i Kościołem", a konstytucyjnymi uprawnieniami do wyrażania swoich poglądów?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Tomek Fiedorek (5805 punktów)
Fundacja na swojej stronie opublikowała też: Cytat:
19.09.2012

NIC SIĘ NIE ZMIENIA !!!

Ruszamy 1 października. Podjęliśmy współpracę z innymi, ogólnopolskimi agencjami reklamowymi.

Będzie drożej, ale znacznie lepiej !!!

1 października ruszymy z pierwszym dużym nośnikiem, kolejne dwa (w rozmiarze 6m x 3m) uruchomimy 16 października.

Wykaz ulic podamy za tydzień.


To gwoli uzupełnienia.
19-09-2012 19:53 
 Ocena 1 na 1
mbrudka (1266 punktów)
Racja. Optymizm i dobre wiadomości są więcej warte niż wybryki ..agentów.. z agencji
19-09-2012 20:04 
 Ocena 1 na 1
marson (366 punktów)
Oj,będzie się działo!!!
19-09-2012 20:21 
 Ocena 2 na 2
mbrudka (1266 punktów)
>Oj,będzie się działo!!!
Plakat, którego nie było wzbudzi większe zainteresowanie niż katolicka masówka billboardowa.

Dziękujemy Ci Agencjo MODART Outdoor Sp. z o.o? Może trzeba im zapłacić za rzetelne niewykonanie usługi ?
19-09-2012 20:26 
 Ocena 1 na 1
Dariusz Godyń (2403 punktów)
>Fundacja na swojej stronie opublikowała też: Cytat:
19.09.2012
>NIC SIĘ NIE ZMIENIA !!!
>Ruszamy 1 października. Podjęliśmy współpracę z innymi, ogólnopolskimi agencjami reklamowymi.
>Będzie drożej, ale znacznie lepiej !!!
>1 października ruszymy z pierwszym dużym nośnikiem, kolejne dwa (w rozmiarze 6m x 3m) uruchomimy 16 października.
>Wykaz ulic podamy za tydzień.
>

>To gwoli uzupełnienia.
>
To że zostaną wystawione nie znaczy, że nieznani sprawcy ich nie zniszczą błyskawicznie.
MajkelSS (2075 punktów)
(zablokowany)
>To że zostaną wystawione nie znaczy, że nieznani sprawcy ich nie zniszczą błyskawicznie.

To niestety prawdopodobne. Kamera na bilbord 24/7 ?

Jeśli ludzie myślą, że matematyka nie jest prosta, to tylko dlatego, że nie zdają sobie sprawy, jak skomplikowane jest życie.
20-09-2012 18:01 
 Ocena 1 na 1
mbrudka (1266 punktów)
>To że zostaną wystawione nie znaczy, że nieznani sprawcy ich nie zniszczą błyskawicznie.
Przewrotnie zapytam: a może powinny zostać zniszczone dla dobra sprawy?
Dariusz Godyń (2403 punktów)

>Przewrotnie zapytam: a może powinny zostać zniszczone dla dobra sprawy?
To Makiaweliczne jednak nie pozbawione racji rozumowanie- afera dziennikarze TV...
daddy (2737 punktów)
(zablokowany)
Wiadomo nie od dziś, że słowa są najgroźniejszą bronią... to się jak mogą bronią.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365