Racjonalista - Strona głównaDo treści
św jajko

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
15-04-2022 08:04okragly (21676 punktów)św jajko
w naturze wszystko jest okrągłe, my cokolwiek projektujemy, czynimy na kwadratowo, meble, domy (podstawa życia) .. wszystko od linijki


forma (architektura totalitarna) nas zniewala, uśmierca za zycia



w raju wszystko było na okrągło (jajko Aborygenów, ich symbol życia), naszym symbolem zycia jest kwadrat, masz swój KWADRAT?







tak, baranki tuska, balcerowicza i innych patoelit
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

DyktaFon (9281 punktów)
>w naturze wszystko jest okrągłe, my cokolwiek projektujemy, czynimy na kwadratowo, meble, domy
>(podstawa życia) .. wszystko od linijki

Tu jest drobny dowód, że należy w szkole podstawowej uważać na lekcjach i nie wyciągać własnych wniosków tylko dlatego, że się nie uważało...
pl.wikipedia.org/wiki/Układ_krystalograficzny

Większość przedmiotów na świecie jest kanciasta. Nawet te, które wyglądają na pierwszy rzut oka na okrągłe
15-04-2022 11:55 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)

>Większość przedmiotów na świecie jest kanciasta.
wszystko jest okrągłe, nawet TY, byłbyś bardziej okrągły gdybyś nie musiał chodzić (nogi) chwytać rękoma dziewczyny itp, ... byłbyś okrąglutki jak piłka, jak slonce które nic nie musi, czy ziemia.
jeśli od skaly oderwie sie jej kawałek, jest kanciasta ale to chwilowy stan, po 1 000 000 latach stanie się okrągła

gdyby patoelity pozwoliły nam budowac domy naturalne (jajeczne),


takie jakie uwielbiają dzieci (są z raju) straciłyby nad nami kontrolę
wpływ formy na treść

co by się wykluło z jajka gdyby było kwadratowe?
cierpienie, nieszczęście, niewolnik patoelit
okragly (21676 punktów)
>w naturze wszystko jest okrągłe, my cokolwiek projektujemy, czynimy na kwadratowo, meble, domy
>(podstawa życia) .. wszystko od linijki
dlatego dzisiaj najbardziej seksi dziewczyna ma formę deski, jest wykreowana jak wszystko co nienaturalne przez patoelity

w raju kształty były okrągłe, jak cała galaktyka, cały świat




Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365