>No dobrze, nie jestem osobą religijną. Rozmawiam z muzułmaninem, który właśnie powiedział mi, że >nie możemy rozmawiać w miesiącu Ramadan. Nie chcę być niegrzeczna, ale nie wiem, jak się do tego >zabrać. Uprawialiśmy seks i robiliśmy rzeczy, które uważałam za sprzeczne z religią, ale szczerze >mówiąc, nie jestem wystarczająco wykształcona, żeby wyrobić sobie na ten temat opinię, więc czy ktoś >mógłby mi pomóc? ------------- Kendafulp - bardzo zagadkowy jest twój wpis; przyznam że przeczytałem go 3 razy i tak naprawdę nie widzę jakby istoty pytania które zadajesz.
☹
S pozdravem, Wojownik Konwalijka
|