> Już za niedługo w KK pojawią się artykuły i paragrafy,na ....DEMONYCoś podobnego już istnieje i nazywa się egzorcyzm. > wiadomosci(*),5251733,region-wiadomosc.htmlCzłowiek, który nie potrafi radzić sobie z problemami życiowymi zazwyczaj tak kończy. Słaba psychika, nic więcej. Natomiast powoływanie się na "demony" jest dla mnie równoważne z niepoczytalnością. > TV Trwam,o.Rydzyk,Sobecka,Terlikowski itp.będą zbierać pewnie podpisy za taką zmianą w KK>    W to raczej wątpię. Zamiast pustego odsyłania do różnych linków proponuję na przyszłość przedstawić własne wnioski i dopiero rozpoczynać dyskusję. Pozdrawiam.
"Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem"
|