Racjonalista - Strona głównaDo treści
ah,te domony

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
19-09-2012 20:22marson (366 punktów)ah,te domony
Już za niedługo w KK pojawią się artykuły i paragrafy,na ....DEMONY
wiadomosci(*),5251733,region-wiadomosc.html
TV Trwam,o.Rydzyk,Sobecka,Terlikowski itp.będą zbierać pewnie podpisy za taką zmianą w KK
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

kulka_na_mole (20109 punktów)
(zablokowany)
Zupełnie nie wiem o co ci chodzi. Przecież KK nie od dziś zajmuje się nawiedzeniami przez demony.


Szerokość życia jest ważniejsza niż długość. (Awicenna)
20-09-2012 08:21 
 Ocena 1 na 1
Maddy (12885 punktów)
(zablokowany)
>Zupełnie nie wiem o co ci chodzi. Przecież KK nie od dziś zajmuje się nawiedzeniami przez demony.

Jak to mówią "jak się ma tylko młotek...."

Kolega miał na myśli Kodeks Karny a nie Kościół Katolicki.

"Religion is the opiate of the masses -
- and we all know you should never give drugs to kids"
Pauls0n (124 punktów)
>Już za niedługo w KK pojawią się artykuły i paragrafy,na ....DEMONY
Coś podobnego już istnieje i nazywa się egzorcyzm.

>wiadomosci(*),5251733,region-wiadomosc.html
Człowiek, który nie potrafi radzić sobie z problemami życiowymi zazwyczaj tak kończy. Słaba psychika, nic więcej. Natomiast powoływanie się na "demony" jest dla mnie równoważne z niepoczytalnością.

>TV Trwam,o.Rydzyk,Sobecka,Terlikowski itp.będą zbierać pewnie podpisy za taką zmianą w KK
>
W to raczej wątpię.

Zamiast pustego odsyłania do różnych linków proponuję na przyszłość przedstawić własne wnioski i dopiero rozpoczynać dyskusję.

Pozdrawiam.


"Nie kłóć się z idiotą, bo najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pobije doświadczeniem"
afloditka (4 punktów)
Jako prawnik zapewniam że w KK nie będzie paragrafów za demony kłóciłoby się to z jego spójną logiką i z faktem że raczej nikt nie wróci do polowania na czarownice... chociaż z drugiej strony fakt faktem wszystkiego nie da się przewidzieć
A nastolatek dostał kare za zbrodnię zabójstwa bez złagodzenia za wiarę w demony, w końcu mimo tego dostał 25 lat a nie chodzi wolno, więc w ogóle skąd ten pomysł?!

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365