Doskonała próbka! Dzięki!  > Nie wiem jakie jest źródło i dlaczego jesteś narażony na obcowanie z propagandą polityczną?Totalne zaprzeczanie + sprowadzenie tematu na poziom argumentów ad personam. Cóż - czy słowa muszą coś znaczyć? > Dawniej, kiedy były tylko dwa programy TV i niewiele więcej radiowych rzeczywiście trudno było czerpać informację pozbawioną manipulacji jedynie słusznej siły politycznej.1)Dziś jest inne niż wczoraj, a więc dawne niebezpieczeństwa nam nie grożą. 2)Pluralizm światopoglądowy gwarantuje nam przecież wolność od propagandy. (Czyżby?) > Obecnie mogę sobie samodzielnie wybrać źródło wiadomości, a także łatwo odrzucić niechciane treści.Jasne.  Poza tym niechciane treści to mogą być fakty, a właśnie pod te chciane najczęściej podszywa się propaganda. > TV nie używam od 13 lat... Dlatego trudno mi jest zrozumieć Twoje cierpnienia.Obwinianie. Poza tym to przecież normalne, że w TV niewiele można zobaczyć poza propagandą.  Nie zostaje mi nic innego, jak przyznać się do bycia wariatem, zapiąć w kaftan bezpieczeństwa i spożywać w spokoju serwowaną papkę. Dlaczego wcześniej na to nie wpadłem?
|