Racjonalista - Strona głównaDo treści
Jak dokładnie rozbraja się bomby?

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Nauka
NapisanoAutorTytuł
11-09-2023 06:58daria2 (3 punktów)
(zablokowany)
Jak dokładnie rozbraja się bomby?
Czy prawdziwe bomby muszą być rozbrajane w bardzo ostrożny sposób, w jaki widzimy na filmach, „czy to czerwony czy niebieski przewód”, czy też (poza czymś w rodzaju zdalnego detonatora lub wyłącznika czuwaka) jest to tak proste, jak zwykłe pociągnięcie wyciąć/przeciąć wszystkie przewody na raz?
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

daria2 (3 punktów)
(zablokowany)
>Czy prawdziwe bomby muszą być rozbrajane w bardzo ostrożny sposób, w jaki widzimy na filmach,
>"czy to czerwony czy niebieski przewód", czy też (poza czymś w rodzaju zdalnego
>detonatora lub wyłącznika czuwaka) jest to tak proste, jak zwykłe pociągnięcie wyciąć/przeciąć
>wszystkie przewody na raz? vidmate.onl/

i got this...
alsor (3283 punktów)
>Czy prawdziwe bomby muszą być rozbrajane w bardzo ostrożny sposób, w jaki widzimy na filmach,
>"czy to czerwony czy niebieski przewód", czy też (poza czymś w rodzaju zdalnego
>detonatora lub wyłącznika czuwaka) jest to tak proste, jak zwykłe pociągnięcie wyciąć/przeciąć
>wszystkie przewody na raz?

w logice idioty zapewne tak to wyglądać,
zatem pewne jest tylko tyle że ty być idiota.

a tak na mirganesie: kto was programuje, że wciąż tacy głupi jesteście?

Wróć do listy wątków działu Nauka
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365