> Mój nauczyciel chemii wygłosił niestosowną uwagę na temat tego, że tak naprawdę nie wiemy, jak> działa zapach w skali molekularnej, i to wzbudziło moją ciekawość. Jak to działa i czy wiąże się z> nami? Lub po prostu przejść obok, jak przesyłane są sygnały?Sądzę, że nie nauczyciel lecz programista wydał Ci robocie polecenia dla zdobycia hajsu, sądzę też, ze zapach jest pierwszym sygnałem istnienia określonej struktury molekularnej, z którą wchodzimy w fizyczną interakcję. Zapach to wynik reakcji chemicznej z oparami albo wydzielinami jakiejś substancji, które informują nas o bliskości określonej struktury molekularnej materii, która w ocenie naszego mózgu korzystna jest dla organizmu albo niekorzystna. Dobra robocie wklej sobie teraz ten link dla swojego Pana czy raczej dla jego zleceniodawców a moze nawet dla odbiorców, nich google go zaindeksuje, niech zapanuje przekonanie, że nie ma dla hierarchii wyników google nie ma żadnej alternatywy i że tej hierarchii podobnie jak żadnej innej nie wolno kwestionować. Nie ma w tym twojej winy, bo też nie masz żadnego wyboru tak jak i odbiorcy twojej informacji. Wszyscy jesteście tylko programami, które muszą przebiec w zdefiniowany sposób, poza wyjątkami anomali. youtu.be/5VCiU1osa3w
|