Racjonalista - Strona głównaDo treści
gowno

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
30-05-2022 10:05okragly (21676 punktów)gowno
co by sie stało, gdybyśmy żyli zgodnie z rajem, gdzie wszyscy równi, konsumują wspólnie to samo. Dzisiaj, gdyby wszyscy konsumowali to samo, sprzataczka i prezes, kierownik i pracownik, rowno to równo, babcia też, czy prezes zamieni sie chetnie z sprzątaczką? lekarz z salowa? prezes banku z ekspedientką? Kaczyński z Kowalskim? tłumacząc nam w TV, radio, prasie należące do patoelit, że nie będą za tak male pieniadze prezesować, kierować, leczyć.
BZDURA
Stawiam tezę, że lekarz byłby lepszym lekarzem, prezes prezesem, policjant policjantem, za minimalna krajową, płacic tylko trzeba salowym, sprzątaczkom, górnikom, hutnikom a materialisci goniacy za kasą zamias zostawac politykiem, prezesem, lekarzem, zostanie salową, śmieciarzem, będzie jeździł wypasionymi autami, mieszkal w dzielnicy willowej, a prezes, lekarz, inż. będzie chodził piechotą, rowerem.

nasze patoelity tłumaczą swoje wysokie dochody ciężką pracą, to bzdura. Patoelity nic nie robia mając najwyższe dochody a ich ideologia tzw liberalizm jest w tym najbardziej patologiczny, kulczyk 1 000 000 zł/godz na jego pogrzebie prezydenci, premierzy, ministrowie, prymasi, biskupi. Liberalizm to patologia
a sądy PO patoelit? to tragedia, skazali niedorozwojka (z papierami) na 5 lat więzienia za kradzież batonu, kobiecie która wzieła 50 zł "chwilówki" zabrali mieszkanie, sami kradnąc miliony np czyściciele kamienic. Sędziowie nie skladają deklaracji podatkowych, majątkowych.
Chodźmy bronić "wolnych sądów" będzie okazja się spotkać chwaląc tuska i innych libków, jak to było dobrze, mialeś służąca za 2 zł, a teraz głupkom z PiS żądają oficjalnie placa minimalna 12 zł plus ZUS, za tuska nie do pomyslenia, zeby nas "biednych" tak traktować

LIBERALIZM, indywidualizm, wolność, własność, to PATOLOGIA
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.



Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365