Racjonalista - Strona głównaDo treści
W moim imieniu przemówi Karol Wojtyła...

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
28-09-2012 02:26hubin (2274 punktów)W moim imieniu przemówi Karol Wojtyła...
Ocena 32 na 32
wyborcza.p(*)elnienie_dla_warszawskiej.html

Cytat:
W imieniu osób niewierzących Anna Lutosławska odczytała wiersz Karola Wojtyły "Myśląc Ojczyzna".


Trzeba mieć nie lada tupet aby przemawiać w imieniu osób niewierzących słowami "przedpapieża". Kilka tygodni wstecz naśmiewaliśmy się z Mormonów i chrzczenia pośmiertnego, widać jednak parada debilizmu grasuje u nas równie silnie.

Chciałem nawet Pani Annie napisać kilka ciepłych słów, jednak po zobaczeniu poniższego zdjęcia straciłem zapał, gadanie po próżnicy.
d.wiadomos(*)/181719_1297381238_d191_p.jpeg

Jak to jest w tym naszym ekumenicznym raju, że dialog z niewierzącymi prowadzą katole między sobą? Któż upoważnił Panią Annę do zabrania głosu w naszym imieniu kardynał Dziwisz?

Czy ma ktoś pomysł na jakąś formę protestu ?
Może by tak w imieniu polskich katolików odczytać list Dawkinsa, albo dokonać zbiorowej apostazji krajowej.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

zinnyck (182 punktów)
Cóż, krakowscy katolicy karnie równają do murów masońskiej świątyni opatrzności.
A skoro święte intencje pokręcone, to i mówcy bies.
17latek (578 punktów)

>Może by tak w imieniu polskich katolików odczytać list Dawkinsa, albo dokonać zbiorowej apostazji.

To było by śmieszne .Tłumy katolików biegnące do kościoła padających krzyżem z błaganiem o unieważnienie ekskomuniki ^^
astrotaurus (12445 punktów)

>Trzeba mieć nie lada tupet aby przemawiać w imieniu osób niewierzących słowami "przedpapieża".
Jakieś protesty do gazety, do Episkopatu? Oficjalne organizacji i indywidualne zniesmaczonych? To że katolicy gadają w imię Boga i Narodu to pół biedy - takie to ich upośledzenie, ale w imieniu niewierzących to przegięcie.


Każdy ma prawo do własnego zdania, ale nie do własnych faktów.
Ratatoskr (4439 punktów)
>Cytat:
W imieniu osób niewierzących Anna Lutosławska odczytała wiersz Karola Wojtyły "Myśląc
>Ojczyzna".

>Trzeba mieć nie lada tupet aby przemawiać w imieniu osób niewierzących słowami "przedpapieża".

Weszłam na Racjonalistę, żeby o tym napisać, ale zauważyłam, że jest już post na ten temat.

Jakiś czas temu oglądałam jakiś program, w którym mówili o planach zbudowania świeckiego(sic!) panteonu. Widać na planach się skończyło.

www.tokfm.(*)grodzka/2012/02/premier_klamie
Nietsche (4548 punktów)
(zablokowany)
To kto jest/był tym niewierzącym? Pani Ania czy Pan Karol?
17latek (578 punktów)
>To kto jest/był tym niewierzącym? Pani Ania czy Pan Karol?

A kto ci to wie może ,ani jeden ani drugi. Albo nie wiedzą co to znaczy być nie wierzącym.

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365