Słyszałam, że będąc ochrzczonym w Polsce można się łatwo wypisać z KK na terenie Niemiec.Czy koniecznie muszę jechać do parafii chrztu i użerać się z księżami?Czy da sie to jakos obejść?Może ktoś ma w tym doświadczenie...
Niedługo rodzę, więc mi ciężko będzie ganiać to będzie załatwić z małym dzieckiem, a i tak muszę sie wypisać z kościoła, bo przecież podatku nie będę płacić.Pytam bo nie wiem czy jest sens wstrzymywać się do wyjazdu do Niemiec, czy załatwić to mimo wszystko tutaj. |