>Jeden mówi, że wszystko jest nietrwałe, ale nie jest sobą, że wszelkie oddzielenie jest zewnętrzne, >wewnętrznie jest takie samo. >A inny mówi, że oddzielenie jest iluzją. Że wszystko jest jednym. >I co z tego?
A trzecie mówi - 'świat polega na wyobrażeniach (czyli na indywidualnym widzimisię)'