>W miastach takich jak Salt Lake City zimą często panuje smog. Po dobrej burzy wszystko się >wyjaśniło. Jak to działa? Poza tym, w jaki sposób smog jest czasami usuwany losowo? Dokąd to >zmierza? Dlaczego nie widzę tego, gdziekolwiek się pojawi? Smok zjada smog i dlatego on znika.
Nie stosuję emoticonów
|