Temat dotyczy tego wątku www.racjonalista.pl/forum.php/p,31/s,137314/i,6I tu apel do Pana Waldemara Gohla Panie Waldemarze niech Pan (lub ktoś w Pana imieniu) w tym wątku opublikuje odpowieź jaką Pan uzyskał od Komendanta Miejskiego w Sczecinie. Ja znam treść tej odpowiedzi niech poznają ją innni. |