> Postawili na skojarzenia z kimś znajomym...<"Nasz Andrzej spisał się świetnie, w internecie są dostępne z nim dwa nagrania, jedno po polsku, drugie po angielsku." Hahahaha ciekawam w jakim dialekcie mówi po angielsku skoro po polsku kiepsko mu idzie. Do Amerykanów przemawiałaby bardziej chyba Pamela Anderson. Swoją drogą nasi rodacy niebardzo palą się do udziału w spisie. Biorąc pod uwagę choćby tak wielkie udogodnienie jak samospis przez Internet w spisie próbnym wzięło zaledwie 1% populacji. Dlaczego do Polaków takiej przemowy nie robią? Mam pomysł -> żeby w takiej podobnej szopce wystąpiła Doda lub Mucha, albo Szymon Majewski  ))) hahahaha
|