W z zwiazku z tym, ze Mario Vargas Llosa otrzymal literackego Nobla, pozwalam sobie polecic wszystkim forumowiczom "Szalenstwa niegrzecznej dziewczynki", "Zielony Dom" i "Swieto Kozla". Dla mnie Llosa jest literackim geniuszem. Jestem w nim od lat ZAKOCHANA.
Lece otwierac wino!
|