Czy jest tu ktoś, kto nie jest muzułmaninem i byłby zainteresowany pełną szacunku, otwartą dyskusją o islamie? Chętnie odpowiem na pytania osób, które zawsze interesowały się tą wiarą, ale nigdy nie miały okazji o nią zapytać.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.
>Czy jest tu ktoś, kto nie jest muzułmaninem i byłby zainteresowany pełną szacunku, otwartą dyskusją >o islamie? Chętnie odpowiem na pytania osób, które zawsze interesowały się tą wiarą, ale nigdy nie >miały okazji o nią zapytać.
-----------------
Witaj - oto moje pytania: * czy dobrze rozumiem że jesteś wyznawcą Islamu? * jeśli tak to jaka jest to konkretna odmiana Islamu? S pozdravem
Zwierzęta podobnie jak ludzie mają bardzo silny instynkt życia oraz odczuwają cierpienia fizyczne
>Czy jest tu ktoś, kto nie jest muzułmaninem i byłby zainteresowany pełną szacunku, otwartą dyskusją >o islamie? Chętnie odpowiem na pytania osób, które zawsze interesowały się tą wiarą, ale nigdy nie >miały okazji o nią zapytać.