Racjonalista - Strona głównaDo treści
Narod. spis powsz. 2011- dlaczego nie ma danych dot. religii

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Społeczeństwo i kraj
NapisanoAutorTytuł
26-10-2012 16:13wirr (37 punktów)Narod. spis powsz. 2011- dlaczego nie ma danych dot. religii
Ocena 1 na 1
No właśnie może ktoś wie?
W raporcie omówione są wszystkie działy za wyjątkiem właśnie tego:
www.stat.g(*)D_raport_z_wynikow_NSP2011.pdf
chyba, że przeoczyłem.
Czy ktoś wie dlaczego tak jest?
Czy ktoś może zapytać w GUS?
Czy GUS ma obowiązek odpowiedzieć?

A może jest jakiś harmonogram kiedy dane na temat religijności Polaków zostaną opublikowane?

wirr
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

Selanos (12869 punktów)
Nie wiem dlaczego nie ma tym razem, ale z tego co pamiętam, to w przeszłości GUS zawsze tłumaczył się tym, że takich danych nie potrzebuje.
26-10-2012 17:27 
 Ocena 1 na 1
wirr (37 punktów)
Ale takie dane są ! Pytania zostały zadane. Nie ma opracowanych wyników!!!
Michał Panfil (387 punktów)
www.stat.gov.pl/gus/12470_PLK_HTML.htm

Wg harmonogramu dane o wyznaniu w listopadzie.
wirr (37 punktów)
Dziękuję!
Michał Panfil (387 punktów)
Dzwoniłem dzisiaj do GUS'u i powiedzieli, że nie zdążyli opracować raportu "NSP 2011 Ludność", w który znajdują się dane m.in. na temat przynależności wyznaniowej.
Miał się ukazać w tym miesiącu, ale najwyraźniej dla ponad 6 tysięcy pracowników rok to za mało żeby skleić już zebrane cyfrowe dane. Miła pani w informacji powiedziała, być może na styczeń się wyrobią, ale nic nie wiadomo.
Trochę mnie ta sytuacja śmieszy bo to nie żadna praca badawcza tylko zwykła publikacja wyników. Super komputery liczą zachowanie pogody, ale proste działania statystycze to chyba na papierze robią. Boni zamiast obrony kościoła przed nienawiścią powinien zabrać się za to za co mu płacą.
Irracja (4721 punktów)
>No właśnie może ktoś wie?
>W raporcie omówione są wszystkie działy za wyjątkiem właśnie tego:
>www.stat.g(*)D_raport_z_wynikow_NSP2011.pdf
>chyba, że przeoczyłem.
>Czy ktoś wie dlaczego tak jest?
>Czy ktoś może zapytać w GUS?
>Czy GUS ma obowiązek odpowiedzieć?
>A może jest jakiś harmonogram kiedy dane na temat religijności Polaków zostaną opublikowane?
>wirr

... hmmm, a może spis wykazał gwałtowny spadek wiernych. I nie wiedzą co z tym zrobić...


... jedyne co wiadomo o ateista i agnostykach to fakt, iż nie wierzą w "Boga takiego jak chciałyby religie"... reszta to zwykłe insynuacje...

Wróć do listy wątków działu Społeczeństwo i kraj
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365