Słyszałam już wiele niepochlebnych opinii na temat treści konstytucji marcowej w tym także te związane z podstawami prawodawstwa (dla przykładu- użytymi nieprecyzyjnymi terminami). Abstrahując jednak od opinii na temat aktu z 1921 roku, natknęłam się także na temat rzekomego błędu w konstytucji marcowej. Podobno ma on związek z drogą ustawodawczą. Liczę na przybliżenie mnie do znalezienia owej nieścisłości  |