Racjonalista - Strona głównaDo treści
jestem mrówką

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
28-11-2022 08:08okragly (21676 punktów)jestem mrówką
jestem mrówką i chciałem napisać naszą filozofie, ale MY, racjonaliści, jesteśmy libki niedorozwojki, dla nas najważniejszą wartością jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ,.. filozofii mrówek nie zrozumiemy, dlatego nie napisze, bo to rzucanie diamentów przed wieprze
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

maurice_ (747 punktów)
>jestem mrówką i chciałem napisać naszą filozofie, ale MY, racjonaliści, jesteśmy libki niedorozwojki, dla nas najważniejszą wartością jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ,.. filozofii mrówek nie zrozumiemy, dlatego nie napisze, bo to rzucanie diamentów przed wieprze

Przyznaj raczej, że Wy, mrówki nie macie rąk, więc pisanie Wam zwyczajnie nie wychodzi.
01-12-2022 09:28 
 Ocena 1 na 1
okragly (21676 punktów)
>>jestem mrówką i chciałem napisać naszą filozofie, ale MY, racjonaliści, jesteśmy libki niedorozwojki, dla nas najważniejszą wartością jest INDYWIDUALIZM, WOLNOŚĆ, WŁASNOŚĆ,.. filozofii mrówek nie zrozumiemy, dlatego nie napisze, bo to rzucanie diamentów przed wieprze
>Przyznaj raczej, że Wy, mrówki nie macie rąk, więc pisanie Wam zwyczajnie nie wychodzi.
my mrówki choc jesteśmy głupie, bardzo głupie, dzięki komunie nabywamy mądrości, budujemy mosty, hodujemy "krowy", żyjemy w klimatyzowanym, ciepłym domu, spożywamy wiecej mięsa niż wszystkie drapiezniki razem wziete i robimy co chcemy i lubimy, nie mamy więzień, szkół, policji, prezesów, kierowników, majstrów, brygadzistów, jestesmy soba, naszą istotą


my libki niedorozwojki jesteśmy niewolnikami patoelit (tak było w czasach niewolnictwa, feudalizmu i dzisiaj-kapitalizmu (to ten sam ustrój społeczny tylko zmienia nazwy) Uczynienie z człowieka niewolnika jest proste, spraw by stał sie libkiem, by uwierzył w indywidualizm, wolność, własność, i jest niewolny, taki libek niedorozwojek, zaszczepiony antyludzka ideologia zrobi co mu karzesz (przymus okoliczności)
Thoter (6650 punktów)
>by uwierzył w indywidualizm, wolność, własność, i jest niewolny, taki libek niedorozwojek, >zaszczepiony antyludzka ideologia zrobi co mu karzesz (przymus okoliczności)

"UE nie myśli zbyt dobrze o nowej wolności słowa na Twitterze. Bruksela powiedziała Elonowi Muskowi , że platforma zostanie wkrótce zakazana w Europie, jeśli treści nie będą kontrolowane tak, jak chce tego Unia.
Komisarz UE Thierry Breton zagroził Muskowi podczas wideokonferencji w środę, mówiąc, że Musk musi przestrzegać listy kontrolnej zasad."

Ujawnienia jakich informacji obawiają się właściciele Unii Jewropejskiej ??
maurice_ (747 punktów)
>my libki niedorozwojki jesteśmy niewolnikami patoelit (tak było w czasach niewolnictwa, feudalizmu i dzisiaj-kapitalizmu (to ten sam ustrój społeczny tylko zmienia nazwy) Uczynienie z człowieka niewolnika jest proste, spraw by stał sie libkiem, by uwierzył w indywidualizm, wolność, własność, i jest niewolny, taki libek niedorozwojek, zaszczepiony antyludzka ideologia zrobi co mu karzesz (przymus okoliczności)

businessin(*)tow-a-ile-osob-pracuje/qqle6fm

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365