Racjonalista - Strona głównaDo treści
Tajemnica w gospodarce kapitalistycznej

Ten wątek jest przedawniony

Działy Forum » Filozofia i światopogląd
NapisanoAutorTytuł
26-01-2023 16:59Hamerlik Konopka (19903 punktów)Tajemnica w gospodarce kapitalistycznej
Wyobraźcie sobie 10 osobową grupę do spraw przetrwania, którą zarządza 1 osoba. Ta jedna osoba decyduje o tym co grupa robi, gdzie się przemieszcza, jakie kreuje wytwory i dzieli uzyskane przez grupę dobra pomiędzy jej członków.

Na tej podstawie wyobraźcie sobie dwa różne warianty tej grupy.
Pierwszy, w którym intencje, dążenia, cele, decyzje, podziały przywódcy są utajnione przed członkami grupy.
Drugi, w którym przywódca musi zarządzać w warunkach pełnej jawności przed członkami grupy.

Jak sądzicie, który wariant grupy ma większe szanse przetrwania?

Poznałem ludzi tu i tam, którzy wierzą święcie w tajemnicę kapitału. Mogę podzielić ich na dwie grupy, jedni wierzą, że dla wszystkich jest lepiej kiedy podwładni niczego nie wiedzą i nie rozumieją, ich mógłbym określić zdeprawowanymi a drudzy wierzą, że mają prawo do tajemnicy mienia od ich boga i ich mógłbym określić lunatykami.

W tym wątku zajmuję wyraźną pozycję przeciw tajemnicy mienia, którą uznaję za wrogą ludzkości i twierdzę, że nikt nie ma do niej prawa, żaden człowiek, bez względu na to, co o tej sprawie mówią konstytucje ludzi pierwotnych.
Autor wątku ma uprawnienia do usuwania wypowiedzi, jeżeli łamią regulamin Forum lub znacznie odbiegają od tematu.

szarley (54913 punktów)
>Poznałem ludzi tu i tam, którzy wierzą święcie w tajemnicę kapitału.

Mantra
ucieczka
Powrót mantry

Mantra
ucieczka
Powrót mantry

Mantra
ucieczka
Powrót mantry

Mantra
ucieczka
Powrót mantry

Mantra
ucieczka
Powrót mantry

Mantra
ucieczka
Powrót mantry

Mantra
ucieczka
Powrót mantry

Mantra
ucieczka
Powrót mantry

Jaką pracę byś wybrał?
Jakie mieszkanie byś wybrał?
przykład krów
przykad oponiarza

Mantra
ucieczka
Powrót mantry

Ujawnisz w końcu swoje długi?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Mantra
>ucieczka
>Powrót mantry
>Ujawnisz w końcu swoje długi?

Nie sądzę.

Sądzę, za to, że w twoim interesie jest prawo do tajemnicy mienia a przynajmniej wg twojego prymitywnego pojęcia własnego interesu.

Zaznaczam.

Z waszym światem, z waszymi stosunkami społecznymi, z waszym pojęciem prawdy, dobra, sprawiedliwości, fałszu, zła, niesprawiedliwości nie mam już nic wspólnego.

Nic nas nie łączy, wszystko nas dzieli.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Przy okazji:

Napisałeś, że biorę dotacje do mojej własności
Jakie?
napisałeś, że mam korzyści z tajemnicy mienia
jakie?
Napisałeś, że inni na mnie pracują
Udowodnij
Napisałeś, że mieszkałem w domu najmowanym na koszt "roboli bez mienia"
Udowodnij

Nie znalazłeś w necie informacji, z czego się utrzymuję, więc wymyśliłeś, że z lichwy i posiadania kamienic
Nie znalazłem w necie informacji, z czego się utrzymuje twoja matka
Jest złodziejką
Twoja logika

Co teraz będzie?

Ucieczka
Mantra
Ucieczka
Mantra
Ucieczka
Mantra
Ucieczka
Mantra

Udowodniłeś, że masz ujemną godność. mało ci? Musisz jeszcze to udowadniać?

>Pierwszy, w którym intencje, dążenia, cele, decyzje, podziały przywódcy są utajnione przed członkami grupy.
>Drugi, w którym przywódca musi zarządzać w warunkach pełnej jawności przed członkami grupy.

>Jak sądzicie, który wariant grupy ma większe szanse przetrwania?
Świat jest prosty jedynie dla prostaków
Jesteś prostakiem o umysłowości pięciolatka

jedyne czego ci zazdroszczę to fantazja
Trzeba mieć dużą fantazję, żeby młotek tracił masę i zyskiwał masę jednocześnie
Choć może ty jesteś zwykłym młotkiem
Ale za to jak poradzisz się zachwycać swoimi pomysłami.....

Żałosny kretynie bez honoru


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Napisałeś, że biorę
>napisałeś, że mam
>Napisałeś, że inni
>Napisałeś, że mieszkałem

Podpisz się najpierw człowieku bez nazwiska i godności, bo nikt nie kim jesteś i o kogo chodzi. Ja też.

Co można napisać o anonimowym człowieku bez tożsamości?

Nie można ustalić nawet jakie ma poglądy, bo wszystko może być kłamstwem.

Wstydzisz się własnego nazwiska?

A może ujawnienie własnej tożsamości kojarzy Ci się z utratą wolności, bo z nazwiskiem nie możesz być już tak prymitywnym chamem?

Nienawidzę ludzi trzymających wszystko w tajemnicy, bo wiem, że tacy ludzie korzystają z tajemnic, żeby ukryć przed innymi własne intencje. Dla mnie człowiek bez tożsamości to po prostu wróg.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie znalazłem w necie informacji, z czego się utrzymuje twoja matka
>Jest złodziejką

Moja matka ma nazwisko Konopka.
A czy Ty masz jakieś nazwisko?
Wątpię.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
No i ucieczka w kłamstwa
Typowe dla krystkona

A merytoryczne pytania czekają
Którą pracę byś wybrał?
Które mieszkanie byś wybrał?
Przykład krów
Przykład oponiarza

Czekam i czekam ....

>Nienawidzę ludzi trzymających wszystko w tajemnicy,
Jak krytskon swój dług

>bo wiem, że tacy ludzie korzystają z tajemnic, żeby ukryć przed innymi własne intencje.
Zapytaj jakie są intencje krystkona w tajeniu długu

>Dla mnie człowiek bez tożsamości to po prostu wróg.
Twoja mamusia? Nie ma jej w necie, więc nie ma tożsamości


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Typowe dla krystkona

Nie potrafisz doczytać mojego nazwiska czy Ci ono przeszkadza w propagandzie prawa do tajemnicy mienia wśród biedoty, która nie posiada nic prócz długów?

Hamerlik-Konopka
Takie mam nazwisko i tak się do mnie zwracaj.

Krystkonem byłem dawno temu, kiedy byłem jeszcze opętany przez waszą kulturę, kiedy za każdy przejaw sprzeczności z waszą podłą kulturą byłem banowany.

Lata temu.

Teraz otwarte sprzeciwianie się waszej podłej kulturze tajemnic nie stanowi już dla mnie problemu, bo wyzwolilem się spod waszego opętania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
A merytoryczne pytania czekają, aż krystkon rzuci znów gównem


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jak krytskon swój dług

Tyle wiem o swoim długu o Ty i nieczego ponadto.

Nie mam pojęcia nawet, jest obecnie moim wierzycielem.

Pewnie jakiś fundusz sekuratyzacyjny Leszka Czarneckiego albo coś jak to, na miarę waszego zgniłego świata.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Jak krytskon swój dług
>Tyle wiem o swoim długu o Ty i nieczego ponadto.
>Nie mam pojęcia nawet, jest obecnie moim wierzycielem.

Nie musisz i tak nie płacisz, po to uciekłeś do Berlina
Cała legenda o twoim długu zawiera tyle fantazji, że Andersen ci zazdrości fantazji

Przy okazji: chcesz jawności majątków i dochodów, a dlaczego długi mają być tajne?
Chcesz jawności majątków i dochodów, żeby oponiarz mógł dostosować cenę usługi do bogactwa klienta, pewnie nie zdajesz sobie sprawy, że z twoimi dochodami zapłacisz za zmianę opon w Lądku 10 razy więcej niż mieszkaniec Lądka
Chcesz jawności majątków i dochodów, żeby wzbudzać zawiść i w ślad za tym przemoc, pojedź do Amazona w Polsce i pochwal się ile masz, podaj swój PRAWDZIWY adres i ogłoś postulat opodatkowania altanek i mieszkań robotników Amazona na twoją rzecz, a obrzucą cię kamieniami

>Pewnie jakiś fundusz sekuratyzacyjny Leszka Czarneckiego albo coś jak to, na miarę waszego zgniłego świata.

Naszego?
Mojego nie, przecież splunąłem przez lewe ramię i to nie jest mój świat. To takie proste. Inni odpowiadają za wszystko, krystkon urodził się wczoraj i mieszka na Księżycu, za nic nie odpowiada

Idioto, synu idioty
Odpowiadasz za ten świat tak samo jak inni, i twoje zaklęcia nie mają znaczenia
A za prawo w Rzeszy odpowiadasz więcej niż ja, ja nie mam w Rzeszy wyborczych praw, bo nie jestem Niemcem

zarzucanie mi , że Rzesza jest "moim" światem, a nie twoim, jest takim samym kłamstwem jak kurewstwo twojej Soni

Czekam na sprostowanie twoich kłamstw, że twoja matka jest złodziejką

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Odpowiadasz za ten świat tak samo jak inni, i twoje zaklęcia nie mają znaczenia

Zatem z odpowiedzialności za siebie, za moją rodzinę, za innych ludzi i za świat pluję na wasze "prawo" do tajemnicy mienia i na wasze "prawo" do tajemnicy wyboru.

Wasze nie moje.

Nigdy tego podłego "prawa" nie uznam a każdego kto podejmie się jego przymusowej egzekucji uznam za bandytę.

Będę też wszystkich przekonywał, że propagując te "prawa" propagujecie zło, żeby siebie ubogacić na wypitej innym ludziom krwi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Odpowiadasz za ten świat tak samo jak inni, i twoje zaklęcia nie mają znaczenia
>Zatem z odpowiedzialności za siebie, za moją rodzinę, za innych ludzi i za świat pluję na wasze "prawo" do tajemnicy mienia i na wasze "prawo" do tajemnicy wyboru.

Kto cię zwolnił z tej odpowiedzialności?
Ty sam?

Wolno ci w twoim przekonaniu nazwać własną matkę złodziejką i dziwką, sam nadałeś sobie to prawo?

>Nigdy tego podłego "prawa" nie uznam
Wiem, pozwalasz sobie gwałcić własną pięcioletnią córkę

>a każdego kto podejmie się jego przymusowej egzekucji uznam za bandytę.
Wiem, w Buczy...

>Będę też wszystkich przekonywał, że propagując te "prawa" propagujecie zło,
Życzę ci, żeby zgwałcono twoją córkę.
Zapewniam, że zmienisz zdanie

Odpowiesz na przykład krów?
MERYTORYCZNIE!!!!

Nie, bo jesteś fanatycznym miłośnikiem tajemnicy mienia ... własnego
Inni mają ujawniać, krystkon nigdy


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Wolno ci w twoim przekonaniu nazwać własną matkę złodziejką i dziwką, sam nadałeś sobie to prawo?

Nikt jej tak nie nazywa prócz Ciebie.
Rozumiem, że robisz to po to aby wzbudzić we mnie negatywne emocje i poprzez te emocje kontrolować mnie ale ja nabyłem już zdolność opanowywania emocji, które ktoś wzbudza we mnie, żeby sterować mną.

Nie stracę celów i dążeń z oczu przez twoje wrogie próby manipulacji.

Wyzywaj i gardź ile potrzebujesz, to nie zmieni moich wyborów i decyzji.

>>Nigdy tego podłego "prawa" nie uznam
>Wiem, pozwalasz sobie gwałcić własną pięcioletnią córkę

Nie mam pięcioletniej córki pomimo, że mam ich trzy ani takich potrzeb.
Widzę też wyraźnie jakich używasz ohydnych wizji, żeby bronić waszego prawa do tajemnicy mienia.
Nie tylko mną próbujesz manipulować ale wszystkimi, którzy to czytają, dla własnego zysku i na szkodę innych ludzi.

>>a każdego kto podejmie się jego przymusowej egzekucji uznam za bandytę.
>Wiem, w Buczy...

Wiesz także, że spełnienie moich postulatów zagraża twojej posiadłości, która przy panowaniu waszego "porządku", bez względu na to ile wnosisz do społeczeństwa i jaką postawę przyjmujesz wobec innych ludzi, jest niezagrożona.

W moim modelu społeczeństwa jeśli chcesz mieć władzę nad ludźmi, to stajesz się za nich odpowiedzialny, nie ma władzy bez odpowiedzialności, bo taka władza byłaby zwykłym pasożytnictwem.

>Życzę ci, żeby zgwałcono twoją córkę.
>Zapewniam, że zmienisz zdanie

Na pewno nie zmienię zdania w kwestii "prawa", które ma uczynić z mojej córki waszą niewolnicę.

Na razie robisz wszystko co w twojej mocy, żeby moja córka nie miała nic prócz długów wobec Was.
Nie mogę do tego dopuścić ale też niewiele mogę mając do czynienia ze zamówioną sitwą dominujących nad wszystkimi dziadów egoistycznych, w strumieniu świadomości których co drugie pojęcie to JA.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Powtórzę: jakie biorę dotacje do mojej własności?

Odpowiedź krystkona: ........

>Rozumiem, że robisz to po to aby wzbudzić we mnie negatywne emocje i poprzez te emocje kontrolować mnie ale ja nabyłem już zdolność opanowywania emocji, które ktoś wzbudza we mnie, żeby sterować mną.

Zmyślasz, próbuję ci uświadomić, jak przykre może być czytanie kłamstw na własny temat

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, A PRZESTANĘ KONTROWAĆ ZMYŚLENIAMI
Rozumiesz prosty komunikat?
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, A PRZESTANĘ KONTROWAĆ ZMYŚLENIAMI
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, A PRZESTANĘ KONTROWAĆ ZMYŚLENIAMI
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, A PRZESTANĘ KONTROWAĆ ZMYŚLENIAMI
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, A PRZESTANĘ KONTROWAĆ ZMYŚLENIAMI

Nadal nie rozumiesz???

>Widzę też wyraźnie jakich używasz ohydnych wizji, żeby bronić waszego prawa do tajemnicy mienia.
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ

>Nie tylko mną próbujesz manipulować ale wszystkimi, którzy to czytają, dla własnego zysku i na szkodę innych ludzi.
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ
Już pytałem o te korzyści.

>>>a każdego kto podejmie się jego przymusowej egzekucji uznam za bandytę.
>>Wiem, w Buczy...
>Wiesz także, że spełnienie moich postulatów zagraża twojej posiadłości,

Nie zagraża.

>W moim modelu społeczeństwa jeśli chcesz mieć władzę nad ludźmi,
Nie chcę. PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ

>Na pewno nie zmienię zdania w kwestii "prawa", które ma uczynić z mojej córki waszą niewolnicę.
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ

>Na razie robisz wszystko co w twojej mocy, żeby moja córka nie miała nic prócz długów wobec Was.
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Wiesz także, że spełnienie moich postulatów zagraża twojej posiadłości,
>Nie zagraża.

Zagraża temu, że będziesz wielkim właścicielem rządzącym ludźmi w granicach swoich posiadłości, mając podległych Ci ludzi za nic i nie ponosząc za nich żadnej odpowiedzialności.

Zbudowaliscie system egoistów, który pozwala Wam traktować innych ludzi jak wasze zasoby. Wierzycie, że wszystko istnieje tylko dla Was i że wasze życie jest tak cenne, że żadne inne życie wobec waszego, nie ma żadnej wartości.

Zagraża temu, że życie innych będzie podporządkowane twojemu.

Dlatego jesteś taki aktywny wierząc, że chamstwem i nieustanną pogardą wobec innych, jesteś zdolny to wszystko zachować.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>>Wiesz także, że spełnienie moich postulatów zagraża twojej posiadłości,
>>Nie zagraża.
>Zagraża temu, że będziesz wielkim właścicielem rządzącym ludźmi w granicach swoich posiadłości,

Więc nie zagraża, bo nie jestem "wielkim właścicielem rządzącym ludźmi w granicach swoich posiadłości"

Przestań zmyślać

>mając podległych Ci ludzi za nic
Nie mam podległych mi ludzi

Przestań zmyślać

>i nie ponosząc za nich żadnej odpowiedzialności.
Za kogo? Za urojone przez ciebie duchy?
Przestań zmyślać

>Zbudowaliscie system
Twoja żona to dziwka
Zmyśleniem odpowiadam na twoje zmyślenia

>egoistów, który pozwala Wam traktować innych ludzi jak wasze zasoby.
Twoja żona to dziwka
Zmyśleniem odpowiadam na twoje zmyślenia

>Wierzycie, że wszystko istnieje tylko dla Was
Twoja żona to dziwka
Zmyśleniem odpowiadam na twoje zmyślenia

>i że wasze życie jest tak cenne, że żadne inne życie wobec waszego, nie ma żadnej wartości.
Twoja żona to dziwka
Zmyśleniem odpowiadam na twoje zmyślenia

>Zagraża temu, że życie innych będzie podporządkowane twojemu.
Twoja żona to dziwka
Zmyśleniem odpowiadam na twoje zmyślenia

>Dlatego jesteś taki aktywny wierząc, że chamstwem i nieustanną pogardą wobec innych, jesteś zdolny to wszystko zachować.
Twoja żona to dziwka
Zmyśleniem odpowiadam na twoje zmyślenia

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A merytoryczne pytania czekają

Merytoryczności w tych pytaniach jest tyle co nic, za to toksyny i diabelstwa mnóstwo!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>A merytoryczne pytania czekają
>Merytoryczności w tych pytaniach jest tyle co nic, za to toksyny i diabelstwa mnóstwo!

Kolejne kłamstwo, zamiast argumentów

Mantra
ucieczka
rzucanie gównem
Mantra
ucieczka
rzucanie gównem
Mantra
ucieczka
rzucanie gównem
Mantra
ucieczka
rzucanie gównem

Merytorycznie ZERO

Pytam o wybór pracy
Pytam o wybór mieszkania

Boisz się odpowiedzi, bo odpowiedź jest oczywista
1 Najemny pracownik wybiera pracę kierując się
1.1 płacą
1.2 Ciężkością pracy
1.3 Możliwościami rozwoju
1.4 Bonusami
NIGDY nie patrzy na to ile ma właściciel firmy, choć może być dla niego ważne czy właściciel nie ma długów, bo to grozi plajtą firmy i utratą pracy

Ale długi są tajne

2 Krystkon jest hipokrytą, dlatego BOI się odpowiedzieć na to pytanie
3 Krystkon BOI się odpowiedzieć na to pytanie, bo oczywista odpowiedź obala jego mantry, że niezbędne jest mu wiedzieć ile krów ma mój teść

Chcesz wiedzieć ile teść ma krów?
Z A P Y T A J
Odpowiem



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>1 Najemny pracownik wybiera pracę kierując się
>1.1 płacą
>1.2 Ciężkością pracy
>1.3 Możliwościami rozwoju
>1.4 Bonusami
>NIGDY nie patrzy na to ile ma właściciel firmy,

Najemny robol przede wszystkim wierzy w wasze podłe "prawo" do utajnionej i nieopodatkowanej właśnosci, bo jest otumaniony, przestraszony i głupi, przez co przez całe życie ciężkiej pracy nie zdobywa niczego prócz długów, które ze wstydu ukrywa, zakłada maskę i udaje, że nie jest tym kim jest, żeby inni go cokolwiek akceptowali.

Wasza tajemnica kapitału istnieje po to, żeby biedota nie rozumiała świata, jaki dla niej stworzyliście, bo człowiek który zaczyna rozumieć przestaje się bać.

Chcecie wszystko utajnić, żeby ludzie podejmowali decyzje bez żadnej wiedzy, działając jak człowiek we mgle.

Nigdy nie osiągnęlibyscie tak korzystnych dla siebie decyzji innych ludzi, gdyby Ci inni wiedzieli i rozumieli.

Życie wielu ludzi na tym świecie jest takie ciężke po to, żeby Wam żyło się tak łatwo i lekko.

Nigdy już nie uwierzę w wasz kapitalizm oparty na tajnej i nieopodatkowanej właśnosci.

Cokolwiek nie powiesz nigdy już nie uwierzę w waszą tajną i pośrednią demokrację.

Nie jestem już jednym z Was w żadnym sensie.

Nic nas nie łączy, wszystko nas dzieli.

Nigdy nie zgodzę się na panowanie takiej niesprawiedliwości, którą Wy nazywacie "sprawiedliwością", tfuuu!

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Nigdy nie osiągnęlibyscie tak korzystnych dla siebie decyzji
Rzucanie gównem to twoja specjalność
Kłamco, synu kretyna i dziwki.
Byłem prezesem SPÓŁDZIELNI!!!!!
Jakie tajemnice mógłbym mieć wobec spółdzielców?

Idiota nie odpowie

Sonia to k***a, też poradzę zmyślać

Pytanie o wybór pracy
Pytanie o wybór mieszkania

Spróbuj merytoryczne dyskusji, zamiast udowadniania, że ci się córka kurwi

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Byłem prezesem SPÓŁDZIELNI!!!!!
>Jakie tajemnice mógłbym mieć wobec spółdzielców?

Podpisz się najpierw własnym nazwiskiem, potem podaj nazwę spółdzielni, potem wskaż gdzie można znaleźć dokumenty, które mogą to wszystko potwierdzić inaczej to będą tylko bzdury!

>Sonia to k***a, też poradzę zmyślać
>Spróbuj merytoryczne dyskusji, zamiast udowadniania, że ci się córka kurwi

Przy Tobie nauczę się walki politycznej.
Zdobędę odporność na wszystko.
A potem zażądam od Was spełnienia moich postulatów już bez żadnych zgniłych kompromisów z Wami.

Z Wami nie ma się co układać, bo nie liczycie się z życiem ludzkim.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>Z Wami nie ma się co układać, bo nie liczycie się z życiem ludzkim.
Sonia to dziwka, też poradzę zmyślać

Sonia to dziwka, k***a, ladacznica, niestety swoje dzieci będzie wychowywała na ladacznice

Przykro ci?

I o to chodzi.

Napisałeś "nie liczycie się z życiem ludzkim." człowiekowi, który dziesięciolecia ciężkiej pracy poświęcił poprawie bezpieczeństwa robotników

Naprawdę nie rozumiesz, że kłamstwo może poważnie zranić?
Dla ciebie kłamać to jak splunąć

Tego się od ciebie nauczyłem: zmyślać
Sonia to dziwka - jak widzisz umiem zmyślać

PRZESTAŃ KŁAMAĆ NA MÓJ TEMAT


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>PRZESTAŃ KŁAMAĆ NA MÓJ TEMAT

Nie, to Ty przestań udawać, że życie innych ludzi ma dla Ciebie jakąkolwiek wartość.

Nie ma.

Dla Ciebie nie liczy się nic prócz Ciebie samego, bo zostałeś wychowany w katolickim duchu, że wszystko zostało stworzone tylko dla Ciebie i istnieje tylko po to, żeby Ci służyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>PRZESTAŃ KŁAMAĆ NA MÓJ TEMAT
>Nie, to Ty przestań udawać, że życie innych ludzi ma dla Ciebie jakąkolwiek wartość.
>Nie ma.

Twoja żona to dziwka

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>Podpisz się najpierw własnym nazwiskiem, potem podaj nazwę spółdzielni, potem wskaż gdzie można znaleźć dokumenty,

Nazwisko znasz, dokumenty są w sądzie w Ostrawie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>Podpisz się najpierw własnym nazwiskiem, potem podaj nazwę spółdzielni, potem wskaż gdzie można znaleźć dokumenty,
>Nazwisko znasz, dokumenty są w sądzie w Ostrawie

Nie będę szukał w postach sprzed lat, jak się rzekomo nazywasz, bo wasza kultura (tfuuu!) daje Ci "prawo" do tajenia swojej tożsamości.

Podobnież jak nie będę wybierał w tajemnicy sobie i innym "prawodawców", którzy dzięki waszemu "prawu" do tajemnic wyłącznie kłamią o swoich intencjach i o swoim stosunku do innych ludzi.

Nie będę brał udziału w waszym teatrze, w którym nic nie jest prawdą lecz wszystko jest fikcją.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Chcesz wiedzieć ile teść ma krów?
>Z A P Y T A J
>Odpowiem

Chcę się dowiedzieć skąd wzięły się miliardy Bezosa, dokładnie!

Chcę dokładnie rozumieć jaką rolę w ich powstawaniu odegrało wasze podłe "prawo" tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności!

Albo mi o tym wszystkim odpowiecie albo któregoś dnia wyrwę Wam te informacje z waszych gardeł.

Nie macie już prawa tego dalej taić.

Wasz bóg wczoraj umarł i już Wam nie pomoże.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Chcesz wiedzieć ile teść ma krów?
>>Z A P Y T A J
>>Odpowiem
>Chcę się dowiedzieć skąd wzięły się miliardy Bezosa, dokładnie!

A jak chcę wiedzieć o twoim długu., dokładnie
I co?
uuuuuuuu , tajemnica....

>Chcę dokładnie rozumieć jaką rolę w ich powstawaniu odegrało wasze ...
... i Soni, k***y, sam o niej tak napisałeś

PRZESTAŃ UŻYWAĆ ZAIMKA "WASZE" Nie urodziłeś się wczoraj!!!!!

>Albo mi o tym wszystkim odpowiecie albo któregoś dnia wyrwę Wam te informacje z waszych gardeł.
Mam widły, obronię się
Napisałem ci co mam. Ty taisz swoje mienie.

>Nie macie już prawa tego dalej taić.
Ujawnij swój dług

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Napisałem ci co mam. Ty taisz swoje mienie.
>Ujawnij swój dług

Dług nazywasz mieniem?

Wszystko Ci powiedziałem.

Pożyczyłem 350 tys. na zakup działki.
100 tys. wpłaciłem w ratach.
Sprzedali działkę w egzekucji, komu i za ile nie wiem.
Nie wiem ile zaliczyli z tego na spłatę reszty i ile jeszcze żądają.

Nic więcej nie wiem i nie zamierzam się kręcić na nowo wokół tej sprawy, żeby ludzie tacy jak Ty zniszczyli mi kolejne lata życia dla własnej wygody i dla wakacji w luksusowych hotelach nad morzem śródziemnym, w których będą obsługiwani przez ludzi z Afryki, którzy uzyskają za to miskę ryżu.

Na pewno nie pozwolę Ci się wciągnąć w ten kanał.

Niczego nie chcę Ci już udowadniać.
Nie zależy mi na twojej opinii.
Nie zamierzam też już więcej budować z Tobą jakiekolwiek porozumienia.

Teraz, po tych wszystkich latach najgłębszej pogardy dzieli nas mur nie do przejścia.

Nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli, wciąż to powtarzam.

Nie wyobrażam siebie współistnienia z Tobą ani z ludźmi do Ciebie podobnymi.

Wszystko co od Ciebie przez te lata usłyszałem jest niewybaczalne i też nie zamierzam Ci nigdy wybaczyć.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Merytorycznych argumentów nadal brak, pytania bez odpowiedzi, argumenta pomijane

Zostają bajędy, kłamstwa, przemilczenia i zmyślenia

>Wszystko Ci powiedziałem.
>Pożyczyłem 350 tys. na zakup działki.
>100 tys. wpłaciłem w ratach.
>Sprzedali działkę w egzekucji, komu i za ile nie wiem.
>Nie wiem ile zaliczyli z tego na spłatę reszty i ile jeszcze żądają.

I nie wiesz ile masz do spłaty? Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
Bank pożyczył ci pieniądze nie znając wartości działki i bez wkładu własnego?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działa poszła?

Masz mnie za idiotę?
naprawdę mam uwierzyć w to, że wiesz ile miesięcznie spłacasz??????

(Teraz będzie ucieczka, lub co najwyżej odpowiedź na jedno z pytań)

>Nie zamierzam też już więcej budować z Tobą jakiekolwiek porozumienia.
A z kim zamierzasz?
Przecież ty nie widzisz ludzi dokoła ciebie.

>żeby ludzie tacy jak Ty zniszczyli mi kolejne lata życia dla własnej wygody i dla wakacji w luksusowych hotelach nad morzem śródziemnym, w których będą obsługiwani przez ludzi z Afryki, którzy uzyskają za to miskę ryżu.

Ile płaciłeś za hotel w Peru?

Rozumiem, tajemnica
Odpowiem: płaciłeś równowartość miski ryżu w Berlinie, hipokryto


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Masz mnie za idiotę?

Nie ale za dominującego i agresywnego chama.

Poznałem więcej ludzi takich jak Ty, którzy zostali wychowani w duchu, iż chamstwo i agresja popłaca.

Niestety współczesny system stosunków społecznych promuje takich ludzi. Im jesteś współcześnie bardziej chamski, agresywny do ludzi i bezwzględny dla nich, tym masz z tego więcej korzyści finansowych.

Mimo, że współczesny kapitalizm różni się nieco od dziewiętnastowiecznego widać jak na widelcu, że wasz system prowadzi ludzi jak za rączkę do wzajemnej nienawiści, czego jestem dobrym przykładem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
I nie wiesz ile masz do spłaty? Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
Bank pożyczył ci pieniądze nie znając wartości działki i bez wkładu własnego?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działa poszła?

>Nie ale za dominującego i agresywnego chama.

Zadałem ci kilka pytań. Twoją odpowiedzią jest nazwanie mnie agresywnym chamem.

Takie gówno jest warta twoja mantra o konieczności jawności
Powtórzyć?
Takie gówno jest warta twoja mantra o konieczności jawności

>Poznałem więcej ludzi takich jak Ty
Twoja żona to dziwka

Zauważ, że zmyślam tylko w odpowiedzi na twoje zmyślenia
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, PRZESTANIESZ BYĆ KONTROWANY ZMYŚLENIAMI

Nie znasz innych ludzi, nie interesują cię ich poglądy, sam je wymyślasz, tak jak wymyślasz inne rzeczy

>którzy zostali wychowani w duchu, iż chamstwo i agresja popłaca.
Twoja żona to dziwka
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, PRZESTANIESZ BYĆ KONTROWANY ZMYŚLENIAMI

>Niestety współczesny system stosunków społecznych promuje takich ludzi. Im jesteś współcześnie bardziej chamski, agresywny do ludzi i bezwzględny dla nich, tym masz z tego więcej korzyści finansowych.

I dlatego krystkon żyje bogato?
Jesteś jedynym znanym mi człowiekiem, którego stać na wakacje w Peru

>Mimo, że współczesny kapitalizm różni się nieco od dziewiętnastowiecznego widać jak na widelcu, że wasz system...
Twoja żona to dziwka
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, PRZESTANIESZ BYĆ KONTROWANY ZMYŚLENIAMI

>prowadzi ludzi jak za rączkę do wzajemnej nienawiści, czego jestem dobrym przykładem.
Skończ zmyślać i obudź się w rzeczywistym świecie. Wtedy i nienawiść ustąpi.

Napisałeś "nie liczycie się z życiem ludzkim." człowiekowi, który dziesięciolecia ciężkiej pracy poświęcił poprawie bezpieczeństwa robotników
Napisałeś o moim 'lekkim życiu" w kopalniach
Zmyśliłeś dotacje do mojej własności
Zmyśliłeś, że inni na mnie pracują
zmyśliłeś że "robole" fundowali mi najm mieszkania

Mam cię za to darzyć szacunkiem?
Nie! Agresywny chamie, synu dziwki i knura. Jesteś gównem o ujemnej godności

Na twoje zmyślenia odpowiadam zmyśleniami.
Wolno tobie, wolno i mnie

Twoja żona to dziwka
PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, PRZESTANIESZ BYĆ KONTROWANY ZMYŚLENIAMI

Albo idź do psychiatry niech zdiagnozuje dlaczego stoi ci tylko wtedy, kiedy ktoś nazwie twoją żonę dziwką. Tylko przy dziwce masz wzwód?

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ NA MÓJ TEMAT, PRZESTANIESZ BYĆ KONTROWANY ZMYŚLENIAMI


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bank nie powiadomił cię o licytacji?
>Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
>Bank nie poinformował za ile działa poszła?

Kto to jest bank?
Kto się za nim kryje?
Czy Ty też uważasz, że nie byłoby istnienia człowieka na Ziemi i rozwoju ludzkości, bez waszych banków?

Chcę wiedzieć który z ludzi stoi za pojęciem "banku", co robi dla innych i jakie ma z tego korzyści.

Dokładnie!

Nie chcę tej wiedzy tylko dla siebie lecz dla wszystkich. Cokolwiek się w tej sprawie dowiem, zaraz o tym opowiem publicznie.

Co mi powiesz?

Że to co kto posiada, co kto stracił, włożył, co kto zyskał, co wyciągnął dla nikogo nie ma żadnego znaczenia, bo liczy się tylko to czy pójdziesz do pracy za 5000 czy za 10000 czy kupisz za 500 czy za 1000?

Już wiem, że każdy człowiek rozumujący wyłącznie kategoriami pieniędzy i posiadłości, nie widzący kryjącej się za tym hierarchii społecznej, jest idealnym materiałem na niewolnika albo na dominanta czyniącego z innych ludzi niewolników.

Dlatego walczę z takim rozumowaniem.
Rozum opętany ideą pieniądza jest zapowiedzią katastrofy społecznej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Bank nie powiadomił cię o licytacji?
>>Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
>>Bank nie poinformował za ile działa poszła?
>Kto to jest bank?

I nie wiesz ile masz do spłaty? Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
Bank pożyczył ci pieniądze nie znając wartości działki i bez wkładu własnego?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działa poszła?

Tak, wiem, tajemnice......


>Kto się za nim kryje?
>Czy Ty też uważasz, że nie byłoby istnienia człowieka na Ziemi i rozwoju ludzkości, bez waszych banków?
Twoja żona to dziwka, też poradzę zmyślać

>Chcę wiedzieć który z ludzi stoi za pojęciem "banku", co robi dla innych i jakie ma z tego korzyści.
Przykro mi, nie ode mnie, ja tego nie wiem

>Dokładnie!
A ja chcę wiedzieć "Dokładnie" jakie dotacje dostaję do mojej własności.

Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>Nie chcę tej wiedzy tylko dla siebie lecz dla wszystkich.
Mnie to dokładnie zwisa

>Cokolwiek się w tej sprawie dowiem, zaraz o tym opowiem publicznie.
>Co mi powiesz?
Nic, nie moja broszka. Wisi mi to
Mnie interesuje to co już ogłosiłeś publicznie
Napisałeś, że biorę dotacje
Więc... udowodnij.

>Że to co kto posiada, co kto stracił, włożył, co kto zyskał, co wyciągnął dla nikogo nie ma żadnego znaczenia, bo liczy się tylko to czy pójdziesz do pracy za 5000 czy za 10000 czy kupisz za 500 czy za 1000?

No to odpowiedz na te pytania

>Dlatego walczę z takim rozumowaniem.

Ucieczkami i rzucaniem gównem?

>Rozum opętany ideą pieniądza jest zapowiedzią katastrofy społecznej.
Oczywiście, towarzyszu. w waszym komunizmie każdy jest opętany ideą pracy dla innych
Za to w kryskonizmie wcale się nie liczy pieniądz
Sonia sprowadzając się do Berlina nie musi najmować mieszkania, bo dostaje je od razu na własność

Napisałeś "nie liczycie się z życiem ludzkim." człowiekowi, który dziesięciolecia ciężkiej pracy poświęcił poprawie bezpieczeństwa robotników
Napisałeś o moim 'lekkim życiu" w kopalniach
Zmyśliłeś dotacje do mojej własności
Zmyśliłeś, że inni na mnie pracują
zmyśliłeś że "robole" fundowali mi najm mieszkania

Mam cię za to darzyć szacunkiem?
Nie! Agresywny chamie, synu dziwki i knura. Jesteś gównem o ujemnej godności


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I nie wiesz ile masz do spłaty?

Nie będę wiedział wtedy, gdy uznam wasze "prawa" i będę miał wobec Was zobowiązanie ale nie uznaję i nie mam.

Rozumiem, że chcesz mnie ustawić w pozycji, w której będę musiał się bronić, ale ja wolę pozycję do ataku.

Wystarczy, że przez ostatnie 10 lat byłem twoim chłopcem do bicia.
Miejmy nadzieję, że za 10 lat Ty wejdziesz w rolę chłopca do bicia ale ja mimo to nie wejdę w twoją rolę tego, który bije.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
I nie wiesz ile masz do spłaty?
Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
Bank pożyczył ci pieniądze nie znając wartości działki i bez wkładu własnego?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?

>>I nie wiesz ile masz do spłaty?
Jedyne pytanie które doczytałeś?

>Nie będę wiedział wtedy, gdy uznam wasze "prawa"
Pisz po polsku i odpowiedz na pozostałe pytania

>i będę miał wobec Was zobowiązanie ale nie uznaję i nie mam.
Pisz po polsku: spłacasz czy nie?

>Miejmy nadzieję, że za 10 lat Ty wejdziesz w rolę chłopca do bicia ale ja mimo to nie wejdę w twoją rolę tego, który bije.

Bijesz bardzo mocno, ale twoja "moralność" głosi, że tobie wolno

Napisałeś "nie liczycie się z życiem ludzkim." człowiekowi, który dziesięciolecia ciężkiej pracy poświęcił poprawie bezpieczeństwa robotników
Napisałeś o moim 'lekkim życiu" w kopalniach
Zmyśliłeś dotacje do mojej własności
Zmyśliłeś, że inni na mnie pracują
zmyśliłeś że "robole" fundowali mi najm mieszkania

To nie są ciosy?
Są i to poniżej pasa

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>I nie wiesz ile masz do spłaty?

A powinienem, w kontekście waszych "praw" do karnych odsetek?

Nie odpowiem na pytania, na które nie znam odpowiedzi i nie zmusisz mnie do tego.
Jeśli to grzebie moja wiarygodność i reputację w waszej kulturze, trudno i tak ich nie mam.
Tak czy siak nie respektujecie nikogo ani niczego, kogo i czego nie opłaca się Wam respektować. Respekt budzą u Was hajs i posiadłości, poczucie, że możecie je przejąć.

>Bijesz bardzo mocno, ale twoja "moralność" głosi, że tobie wolno
>Napisałeś "nie liczycie się z życiem ludzkim." człowiekowi, który dziesięciolecia ciężkiej pracy poświęcił poprawie bezpieczeństwa robotników

Widać robiłeś to tylko dla kasy nie dla robotników skoro nie chcesz dopuścić do ujawnienia twojego wynagrodzenia.

Gdybyś wykonał dobrą pracę za uczciwe wynagrodzenie, to nie miałbyś żadnego problemu z jego ujawnieniem.

Wiem, że wraz ze swoimi kolesiami w interesach będziesz teraz dorabiał ideologię do tajemnicy mienia.

Wiem tez, że ta ideologia będzie fałszywa i wroga biednym ludziom.

Potrzebujecie tej ideologii, żeby żyć dobrze na krzywdzie innych ludzi.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>I nie wiesz ile masz do spłaty?
>A powinienem, w kontekście waszych "praw" do karnych odsetek?
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>Nie odpowiem na pytania, na które nie znam odpowiedzi
Kłamiesz

Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
Nie wiesz ile zapłaciłeś za działkę?
Nie wiesz ile miałeś własnego wkładu?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?

Kłamiesz

>i nie zmusisz mnie do tego.
Nie, bo MASZ PRAWO DO TAJEMNICY

>Respekt budzą u Was hajs i posiadłości, poczucie, że możecie je przejąć.
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>>Bijesz bardzo mocno, ale twoja "moralność" głosi, że tobie wolno
>>Napisałeś "nie liczycie się z życiem ludzkim." człowiekowi, który dziesięciolecia ciężkiej pracy poświęcił poprawie bezpieczeństwa robotników
>Widać robiłeś to tylko dla kasy nie dla robotników
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>skoro nie chcesz dopuścić do ujawnienia twojego wynagrodzenia.
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>Gdybyś wykonał dobrą pracę za uczciwe wynagrodzenie, to nie miałbyś żadnego problemu z jego ujawnieniem.
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej
Nie mam z tym problemu, TY masz problem z odpowiedzą na pytania, za ile kupiłeś działkę i ile miesięcznie spłacasz

>Wiem, że wraz ze swoimi kolesiami w interesach
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>będziesz teraz dorabiał ideologię do tajemnicy mienia.
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>Potrzebujecie tej ideologii, żeby żyć dobrze na krzywdzie innych ludzi.
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kłamiesz

Nie, nie kłamię chciwy i bezwzględny człowieku.
Już dawno zrozumiałem, że kłamstwem niczego nie zmienię.

Zresztą nie jestem już podobny do Was, żeby opierać się na kłamstwie czy nawet na tajemnicy, w dążeniu do poprawy swojego życia.

Nie poprawiam jak Wy własnego życie kosztem innych ludzi, choć niektórzy chciwcy wierzący, że cały się do nich należy tak właśnie myślą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Kłamiesz
>Nie, nie kłamię

Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?

SERIO TEGO NIE WIESZ??????
Kłamiesz

Nie wiesz ile zapłaciłeś za działkę?
Nie wiesz ile miałeś własnego wkładu?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?

>chciwy i bezwzględny człowieku.
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>Już dawno zrozumiałem, że kłamstwem niczego nie zmienię.
Napisałeś, że biorę dotacje do mojej własności
To jest kłamstwo.
Napisałeś, że inni na mnie pracują
To jest kłamstwo.

Ale masz rację, niczego kłamstwami nie zmieniłeś

>Zresztą nie jestem już podobny do Was,
Przestań z tym głupim zaimkiem
Świat nie dzieli się na krystkona i resztę ludzkości

>Nie poprawiam jak Wy własnego życie kosztem innych ludzi,
Twoja żona to dziwka
zmyślaj dalej
kłam dalej
Tylko to poradzisz
Znów zmyśliłeś, że ja poprawiam życie kosztem innych
Znów łżesz jak przystało na syna k***y i przypadkowego klienta

Sprawa ci przyjemność kiedy zmyślam na twój temat?
Jeśli nie, to zastosuj zasadę "nie czyń drugiemu...."

Obrywasz zmyśleniami TYLKO w odpowiedzi na twoje histeryczne, agresywne chamskie oszczerstwa

Przestaniesz kłamać - przestanę nazywać kogokolwiek dziwką

>choć niektórzy chciwcy wierzący, że cały się do nich należy tak właśnie myślą.
Np stara Hamerlkowa ?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?

Wiem, nic od czasu sprzedaży działki i nie mam z tym żadnego problemu, uznaję to za godne i sprawiedliwe. Nie uzyskałem żadnego świadczenia wzajemnego, nie zyskałem absolutnie nic a zapłaciłem za to głodem w pracy i głodem moich dzieci, przez wiele lat.

Nie mam problemu również z tym, że dla wielu demonicznych ludzi to jest niegodne i niesprawiedliwe, bo przez to nie mogli spędzić wakacji z dziećmi w all inclusive nad morzem śródziemnym.

>Nie wiesz ile zapłaciłeś za działkę?

Wiem, 350 tys. jednostek waszego lichwiarskiego pieniądza, w który kiedyś wierzyłem a teraz nie wierzę w niego wcale. Używam go do przetrwania ale zawsze z największą pogardą.

Wszystkie twoje pytania są tak skonstruowane, żeby oskarżyć mnie i umiejszyc moją wartość a przynajmniej w waszej kulturze.

Ale to ja oskarżam Ciebie i twoich kolesi w interesach za propagandę "prawa" do tajemnicy mienia, które jest wrogie ludzkości i istnieje tylko do grupy pasożytów społecznych.

Zrobię co w mojej mocy, żebyś tym razem nie obrócił kota znowu ogonem i żebyś nie zrobił mnie w konia jak to macie w zwyczaju.

Dlatego powtarzam, że podstawą tej rozmowy jest to, że nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli, nie tworzymy że sobą żadnej grupy i żadnego społeczeństwa, nie ma żadnych nas na żadnym poziomie, jestem i Ty ze swoimi kolesiami w interesach naprzeciw mnie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że biorę dotacje do mojej własności
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Napisałeś, że inni na mnie pracują
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>>Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
>Wiem, nic od czasu sprzedaży działki
To w czym cię boli dług, którego nie spłacasz?

A pozostałe pytania?
Nie wiesz ile miałeś własnego wkładu?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?

>i nie mam z tym żadnego problemu,
jak każdy złodziej okradający "roboli bez mienia" Za ciebie płacą polscy robotnicy i emeryci, żyjący za 1/5 twoich dochodów, ty latasz do Peru
Można nie mieć z tym problemu, jak się ma moralność psiego gówna

>uznaję to za godne i sprawiedliwe.
Cóż, Breivik też uważał że robi rzeczy godne i sprawiedliwe

>Nie uzyskałem żadnego świadczenia wzajemnego,
Paczpan, a ja wziąłem kredyt i mam dom
Ktoś cię zmuszał do kredytu?

>nie zyskałem absolutnie nic
trzeba było nie chlać

>a zapłaciłem za to głodem w pracy i głodem moich dzieci, przez wiele lat.
Buahahahahahahahahha

Nie płaciłeś rat, a chodziłeś w Berlinie głodny?
Kto w to uwierzy konfabulancie?

>>Nie wiesz ile zapłaciłeś za działkę?
>Wiem, 350 tys.
I na tyle dostałeś kredyt?????? Bez własnego wkładu??

Kolejne kłamstwo krystkona

>jednostek waszego lichwiarskiego pieniądza,
Twoja żona to dziwka

>Wszystkie twoje pytania są tak skonstruowane, żeby oskarżyć mnie i umiejszyc moją wartość
Wartości pozbawiłeś się sam. Kłamiąc

>a przynajmniej w waszej kulturze.
Twoja żona to dziwka

>Ale to ja oskarżam Ciebie i twoich kolesi w interesach
Twoja żona to dziwka

>za propagandę "prawa" do tajemnicy mienia,
Twoja żona to dziwka

>które jest wrogie ludzkości i istnieje tylko do grupy pasożytów społecznych.
No to jesteś pasożytem, skoro korzystasz z tego prawa

>Dlatego powtarzam, że podstawą tej rozmowy jest to, że nic nas nie łączy i wszystko nas dzieli, nie tworzymy że sobą żadnej grupy i żadnego społeczeństwa, nie ma żadnych nas na żadnym poziomie,
Zgadzam się

>jestem i Ty ze swoimi kolesiami w interesach
Twoja żona to dziwka



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Napisałeś, że

Jesteś propagandzista tajemnicy mienia, wolności własności od wszelkiego opodatkowania a zarazem wolności właścicieli od odpowiedzialności za swoich najemnych roboli, jesteś propagandzista lichwy, kultury patriarchalnej i ogólnie jest propagandzista rasy panów.

Jesteś wilkiem przebranym w szaty mnicha i udajesz, pomocnika innych ludzi. W rzeczywistości chcesz się ubogacić na cudzej krwi.

Biedota wciąż nie rozumie, że ludzie tacy jak Ty są jej wrogami.

Biedny człowiek nie rozumie, że twój dobrobyt kosztuje go marne życie w wielkim ciężarze egzystencji, strachu, wstydzie, poniżeniu i zupełnej pogardzie, bez żadnej przyszłości.

W tym co tu napisałem nie ma najmniejszej przesady, nie ma w tym nawet cienia manipulacji.

Nienawidzę Cię za to kim jesteś dla mnie i dla innych, za twoje intencje i za twoje dążenia.
Nienawidzę, Cię za to, że jesteś gotowy mnie zniszczyć dla poprawy własnego życia.

Szczerze taki mam właśnie stosunek do Ciebie i nigdy Ci nie wybaczę tych wszystkich lat pogardy, przez które chciałeś mnie okraść z ludzkiej godności.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że biorę dotacje do mojej własności
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Napisałeś, że inni na mnie pracują
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>>Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
>Wiem, nic od czasu sprzedaży działki
To w czym cię boli dług, którego nie spłacasz?

A pozostałe pytania?
Nie wiesz ile miałeś własnego wkładu?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?

>Jesteś propagandzista tajemnicy mienia,
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie
Ja ujawniłem ci co mam, ty nawet taisz ile wziąłeś kredytu

>wolności własności od wszelkiego opodatkowania
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

> zarazem wolności właścicieli od odpowiedzialności za swoich najemnych roboli,
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
NIE ZATRUDNIAM ROBOTNIKÓW IDIOTO SYNU KRETYNA!
Naprawdę nie rozumiesz prostego zdania?

>jesteś propagandzista lichwy,
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>ogólnie jest propagandzista rasy panów.
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Jesteś wilkiem przebranym w szaty mnicha i udajesz, pomocnika innych ludzi. W rzeczywistości chcesz się ubogacić na cudzej krwi.
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Biedota wciąż nie rozumie, że ludzie tacy jak Ty są jej wrogami.
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Biedny człowiek nie rozumie, że twój dobrobyt kosztuje go marne życie w wielkim ciężarze
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>W tym co tu napisałem nie ma najmniejszej przesady,
Są wyłącznie kłamstwa psiego chuja, syna dziwki i przypadkowego psa któremu dawała za kasę

Celowo zmyślasz, bo onanizujesz się czytając o swojej mamusi

>Nienawidzę Cię za to kim jesteś dla mnie
Wisi mi to, czy nienawidzisz kogoś, kogo sobie wymyśliłeś

>Nienawidzę, Cię za to, że jesteś gotowy mnie zniszczyć dla poprawy własnego życia.
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Szczerze taki mam właśnie stosunek do Ciebie i nigdy Ci nie wybaczę tych wszystkich lat pogardy, przez które chciałeś mnie okraść z ludzkiej godności.
Nie masz godności psi chuju
Żal dzieci, które tylko poradzą lizać buty panów, bo "tatuś" nauczył ujemnej godności


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>To w czym cię boli dług, którego nie spłacasz?

Pewnie w tym, że zrobił ze mnie waszego niewolnika.

Do Was należy cały świat a do mnie nielegalna praca na budowie, za miskę ryżu.

Już nigdy nie poddam się waszej kulturze.
Nawet gdybyś dominował na tym świecie do końca swojego lub mojego, to zawsze będę już twoim przeciwnikiem i rywalem czekającym na sposobność pozbawienia Cię wpływu i władzy.

Niemoralni ludzie, nie mają prawa do władzy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że biorę dotacje do mojej własności
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Napisałeś, że inni na mnie pracują
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>>Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
>Wiem, nic od czasu sprzedaży działki
To w czym cię boli dług, którego nie spłacasz?

A pozostałe pytania?
Nie wiesz ile miałeś własnego wkładu?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?

>>To w czym cię boli dług, którego nie spłacasz?
>Pewnie w tym, że zrobił ze mnie waszego niewolnika.

twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Do Was należy cały świat a do mnie nielegalna praca na budowie, za miskę ryżu.
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie
Ekonomista po studiach nielegalnie na budowie... i przez kilka lat dzieci chodziły głodne ....
Czujesz smród własnego kłamstwa, żałosna imitacjo człowieka ?

>sposobność pozbawienia Cię wpływu i władzy.
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Jakiej władzy, ciulu synu ciula?

>>NIE ZATRUDNIAM ROBOTNIKÓW IDIOTO SYNU KRETYNA!
>Ale załatwiasz biznesy tych, którzy ich zatrudniają, żeby wypłacili Ci działkę w odsetkach od twoich papierów wartościowych.

twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Nie zarzucam Ci wykonastwa ale ideologiczną propagandę.
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Zarzucam Ci fundamentalizm kapitalistyczny,
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>kapitalizmu opartego na utajnionej
Ujawnij wkład własny.
Nie?
Fanatyczny miłośniku tajemnic

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Jakiej władzy, ciulu synu ciula?

Właścicielskiej, którą doskonale pojmujesz, której tak zaciekle bronisz i w stosunku do której udajesz, że ta nie istnieje i że sam nie rozumiesz o co w ogóle chodzi.

Jesteś zdemoralizowaną jednostką, która próbuje utrzymać oderwanie władzy właścicielskiej od wszelkiej odpowiedzialności za podwładnych najemników bez mienia, dla własnej korzyści i na szkodę innych ludzi.

Wierzysz, że świat należy do Was a do mnie i do mnie podobnych, praca najemna na cudzym w oparach toksyn podnoszących zyski, bo tak Ci powiedział w młodości inny wyznawca twojej religii, który dowiedział się tego od waszego boga a Ty mu uwierzyłeś.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
apisałeś, że biorę dotacje do mojej własności
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Napisałeś, że inni na mnie pracują
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>>Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
>Wiem, nic od czasu sprzedaży działki
To w czym cię boli dług, którego nie spłacasz?

A pozostałe pytania?
Nie wiesz ile miałeś własnego wkładu?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?

>>Jakiej władzy, ciulu synu ciula?
>Właścicielskiej,
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>której tak zaciekle bronisz
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Jesteś zdemoralizowaną jednostką,
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>która próbuje utrzymać oderwanie władzy właścicielskiej od wszelkiej odpowiedzialności za podwładnych najemników
k***aAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA !!!!! nie mam żadnych podwładnych najemników
Tak trudno zrozumieć

>bez mienia, dla własnej korzyści
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>i na szkodę innych ludzi.
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Wierzysz, że świat należy do Was
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>NIE ZATRUDNIAM ROBOTNIKÓW IDIOTO SYNU KRETYNA!

Ale załatwiasz biznesy tych, którzy ich zatrudniają, żeby wypłacili Ci działkę w odsetkach od twoich papierów wartościowych.

Nie zarzucam Ci wykonastwa ale ideologiczną propagandę. Widzę, że cały czas jesteś zajęty pisaniem, więc nie miałbyś nawet na to czasu.

Zarzucam Ci fundamentalizm kapitalistyczny, kapitalizmu opartego na utajnionej i nieopodatkowanej własności, ideologii wrogiej i zagrażającej ludzkości.
pl.wikipedia.org/wiki/Fundamentalizm

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>NIE ZATRUDNIAM ROBOTNIKÓW IDIOTO SYNU KRETYNA!
>Ale załatwiasz biznesy tych, którzy ich zatrudniają, żeby wypłacili Ci działkę w odsetkach od twoich papierów wartościowych.

twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>NIE ZATRUDNIAM ROBOTNIKÓW IDIOTO SYNU KRETYNA!
>>Ale załatwiasz biznesy tych, którzy ich zatrudniają, żeby wypłacili Ci działkę w odsetkach od twoich papierów wartościowych.
>twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
>Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Nawet gdybyś nie uzyskiwał dochodów kapitałowych od posiadania ani dochodów od zatrudniania na swoim ludzi do pracy najemnej, w co nigdy nie uwierzę bacząc na twoją pozycję i rolę tu, to i tak nie masz prawa zajmować Ziemi bez opodatkowania posiadłości na rzecz tych ludzi, którzy niczego nie posiadają.

I bez znaczenia jest co w tej sprawie mówią konstytucje stworzone przez waszych tajnie wybranych "prawodawców" spośród ludzi.

Skoro Wy nie wiecie co znaczy być moralnym człowiekiem to ja muszę wiedzieć i wiem i o tym właśnie tu mówię.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że biorę dotacje do mojej własności
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Napisałeś, że inni na mnie pracują
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>>Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
>Wiem, nic od czasu sprzedaży działki
To w czym cię boli dług, którego nie spłacasz?

A pozostałe pytania?
Nie wiesz ile miałeś własnego wkładu?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?

>Nawet gdybyś nie uzyskiwał dochodów kapitałowych od posiadania ani dochodów od zatrudniania...

... to psi chuj i tak by je wymyślił i na podstawie swoich zmyśleń budował wnioski i zmyślał dalej, bo mamusia nauczyła: rzucaj gównem, coś się przyklei
Rzeczywistość nie ma znaczenia. Setki razy pisałem NIKOGO NIE ZATRUDNIAM , NIE MAM KOLEGÓW W INTERESACH

Co na to psi chuj?
setki razy wymyśla moich podwładnych i kolegów w interesach

Też poradzę zmyślać.

>w co nigdy nie uwierzę bacząc na twoją pozycję i rolę tu,
Żałosny idioto, od lat jesteś moc bardziej aktywny ode mnie

>to i tak nie masz prawa zajmować Ziemi bez opodatkowania
Nie pytam o podatki, ale o DOTACJE, które mi wymyśliłeś

Nie zmieniaj tematu synu dziwki.
Zmyśliłeś - to ja też mam prawo zmyślać.
twoja mamusia dawała pokazu seksu z psami za kasę
Miło jest?

przestań zmyślać!

>Skoro Wy nie wiecie co znaczy być moralnym człowiekiem to ...
twoja mamusia dawała pokazu seksu z psami za kasę

Poradzisz coś więcej niż kłamać i uciekać?

Domagasz się jawności kapitałowych przepływów, UJAWNIJ ile miałeś wkładu własnego przy zakupie ziemi.
Nie, miłośniku tajemnic?



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Nie pytam o podatki

Za to ja mówię o demokratycznym opodatkowaniu własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego osób bez posiadłości, mówię także o upublicznieniu wszelkiej własności wraz z publicznym ujawnieniem tożsamości wszystkich właścicieli a Ty od wielu lat już jesteś wrogiem tej idei i od wielu lat na 1000 sposobów próbujesz mnie poniżyć, żeby idea poniżonego człowieka pozbawionego wszelkiej wartości i wszelkiej godności nie miała dla nikogo żadnego znaczenia.

Od wielu lat już próbujesz przesłonić istotę mojego przekazu ciągła dyskusją o nas, ciągłymi oskarżeniami i nieustającą pogardą.

Zrozumiałem już doskonale twoja pozycję i rolę.

Próbujesz pozbawić moje postulaty wartości poprzez odebranie mi wszelkiej wartości.

Jesteś moim wrogiem i w twojej postawie od wielu lat nic się nie zmienia. Postanowiłeś, że to Ty będziesz mi określał porządek a nie ja Tobie. Wcześniej szukałem z Tobą jeszcze kompromisu i porozumienia ale niż nie szukam, nie ma miejsca na kompromis z Tobą.

Z Tobą nie da się współżyć a już na pewno nie moich zasadach a na twoje, wrogie mi zasady nie mam już więcej ochoty.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie pytam o podatki
>Za to ja mówię o demokratycznym opodatkowaniu własności

Napisałeś, że biorę dotacje do mojej własności
TU NIE MA NIC O PODATKACH
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Napisałeś, że inni na mnie pracują
TU NIE MA NIC O PODATKACH
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>>Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
>Wiem, nic od czasu sprzedaży działki
To w czym cię boli dług, którego nie spłacasz?
TU NIE MA NIC O PODATKACH

A pozostałe pytania?
Nie wiesz ile miałeś własnego wkładu?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?
TU NIE MA NIC O PODATKACH

>Nawet gdybyś nie uzyskiwał dochodów kapitałowych od posiadania ani dochodów od zatrudniania...
... to psi chuj i tak by je wymyślił i na podstawie swoich zmyśleń budował wnioski i zmyślał dalej, bo mamusia nauczyła: rzucaj gównem, coś się przyklei
Rzeczywistość nie ma znaczenia. Setki razy pisałem NIKOGO NIE ZATRUDNIAM , NIE MAM KOLEGÓW W INTERESACH

TU NIE MA NIC O PODATKACH

>mówię także o upublicznieniu wszelkiej własności
to upublicznij!
ile miałeś wkładu własnego?

>wraz z publicznym ujawnieniem tożsamości wszystkich właścicieli a Ty od wielu lat już jesteś wrogiem tej idei
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>i od wielu lat na 1000 sposobów próbujesz mnie poniżyć,
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie
Poniżasz się kłamiąc
Zmyślając udowadniasz, że masz ujemną godność, nie da się poniżyć psiego chuja

>żeby idea poniżonego człowieka pozbawionego wszelkiej wartości i wszelkiej godności nie miała dla nikogo żadnego znaczenia.
I nie ma. Masz zwolenników?
Każdy, kto czyta twoje brednie i kłamstwa, poparte ucieczkami wie co o tobie myśleć

Nazwałeś pracę w kopalni "lekkim życiem"
Napisałeś, że rolnik nie pracuje
Napisałeś że policja to bandyci

>Od wielu lat już próbujesz przesłonić istotę mojego przekazu
To ROZMAWIAJ o twoim przekazie!
Jedyna rozmowa z tobą to rzucanie gównem przez ciebie i zmyślenia

Przykład oponiarza
Przykład krów
Pytanie o wybór pracy

Jaki przekaz mają twoje ucieczki?

>Zrozumiałem już doskonale twoja pozycję i rolę.
Gówno rozumiesz. Moją pozycję sam wymyślasz, bo jesteś intelektualnym zerem niezdolnym do dyskusji z prawdziwym człowiekiem

>Próbujesz pozbawić moje postulaty wartości poprzez odebranie mi wszelkiej wartości.
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Postanowiłeś, że to Ty będziesz mi określał porządek
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>Wcześniej szukałem z Tobą jeszcze kompromisu
Cooooooo?
Zmyśleniami i kłamstwami od samego początku

>Z Tobą nie da się współżyć
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>a już na pewno nie moich zasadach
Nie jesteś Bogiem, twoje zasady ucieczek zmyśleń i rzucania gównem zachowaj dla siebie

>a na twoje, wrogie mi zasady nie mam już więcej ochoty.
Nie musisz uznawać "moich" zasad

Uznaj jedną - powszechnie uznawaną

Przestań rzucać gównem i zmyślać, to ja też przestanę

Póki co, twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przykład krów

Nie, przykład dobrej pracy i uczciwego wynagrodzenia, którego nikt nie musi przed nikim ukrywać, bo jest sprawiedliwe i u nikogo nie spowoduje poczucia niesprawiedliwości, które mógłby zmotywować do żądania więcej dla siebie.

Wiem, wiem, przy jawności kapitału nie będzie już jak stworzyć wielkiego luksusu tuż obok śmierci głodowej.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Nie pytam o podatki
>Za to ja mówię o demokratycznym opodatkowaniu własności

Napisałeś, że biorę dotacje do mojej własności
TU NIE MA NIC O PODATKACH
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

Napisałeś, że inni na mnie pracują
TU NIE MA NIC O PODATKACH
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Wolno tobie zmyślać, wolno i mnie

>>Nie wiesz ile miesięcznie płacisz?
>Wiem, nic od czasu sprzedaży działki
To w czym cię boli dług, którego nie spłacasz?
TU NIE MA NIC O PODATKACH

A pozostałe pytania?
Nie wiesz ile miałeś własnego wkładu?
Bank nie powiadomił cię o licytacji?
Bank zabronił ci samodzielnej sprzedaży?
Bank nie poinformował za ile działka poszła?
TU NIE MA NIC O PODATKACH

>Nawet gdybyś nie uzyskiwał dochodów kapitałowych od posiadania ani dochodów od zatrudniania...
... to psi chuj i tak by je wymyślił i na podstawie swoich zmyśleń budował wnioski i zmyślał dalej, bo mamusia nauczyła: rzucaj gównem, coś się przyklei
Rzeczywistość nie ma znaczenia. Setki razy pisałem NIKOGO NIE ZATRUDNIAM , NIE MAM KOLEGÓW W INTERESACH

TU NIE MA NIC O PODATKACH

>mówię także o upublicznieniu wszelkiej własności
to upublicznij!
ile miałeś wkładu własnego?

>>Przykład krów
>Nie, przykład dobrej pracy i uczciwego wynagrodzenia, którego nikt nie musi przed nikim ukrywać,

To nie ukrywaj.
ile miałeś wkładu własnego?

>bo jest sprawiedliwe i u nikogo nie spowoduje poczucia niesprawiedliwości, które mógłby zmotywować do żądania więcej dla siebie.
To nie ukrywaj.
ile miałeś wkładu własnego?

>Wiem, wiem, przy jawności kapitału...
ile miałeś wkładu własnego?

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
Założyłeś wątek

Dlaczego nie czytasz co się w nim pisze?

Dlaczego klepiesz swoje oczernienia, obelgi i kłamstwa?

Masz w nim pytania.

Dlaczego nie odpowiadasz?

Mamusia nauczyła : honor się nie opłaca, rzucaj gównem
Tatuś... przepraszam, wiem, że go nie znałeś... nawet mamusia nie wie kim był

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ!

Merytorycznie pytam:
Jaki jest sens jawności mienia?
I, DEBILU, to nie jest obrona prawa do tajemnic, tylko PYTANIE

Jaki jest sens jawności mienia na przykładzie krów?
Jaką pracę byś wybrał?

TO SĄ PYTANIA

Skoro jawność CUDZYCH finansowych operacji jest dla ciebie ważna, to dlaczego nie ma dla ciebie znaczenia jawność TWOICH finansowych operacji?

Chcesz wiedzieć co mam, a nie chcesz wiedzieć ile masz długu?
Jaka w tym logika?

To są PYTANIA.

Twoje zniesławienia o rzekomych dotacjach, które biorę, o rzekomej pracy innych na mnie są jedynie dowodem twojej ujemnej inteligencji

Twoje wymysły, że zatrudniam robotników (w hamerciulskim: "roboli") i nie płacę im, że mam kumpli w interesach, i robię innych w konia świadczą jedynie o tym, że ci z ryja kłamstwem jedzie.

Twoje brednie, że jesteś zwolennikiem jawności są pospolitym łgarstwem obliczonym na manipulacje


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Dlaczego nie czytasz co się w nim pisze?

Bo głównie kopiujesz swoje poprzednie wpisy, żeby swoją mantrą mnie zagłuszyć.

Odpowiedź na którejkolwiek z twoich "pytań" nie ma żadnego sensu, bo z odpowiedzią czy bez będziesz powtarzał to samo 100x.

Zresztą to nie są żadne prawdziwe pytania.
Na wszystkie znasz już właściwe odpowiedzi i próbujesz mnie tylko zmanipulować tak, żebym i ja te z góry założone odpowiedzi potwierdził.

Cały czas odciagasz mnie od istotny mojej aktywności politycznej, próbujesz wszystko co ode mnie pochodzi rozwodnic, zamydlić, uczynić niezrozumiałym i wątpliwym, żeby pozbawić mnie jakiekolwiek wpływu na innych.

Robisz co w twojej mocy, żebym tylko nie odzyskał władzy nad własnym życiem, bo przez tą władzę mogę mieć wpływ na innych a tam jest już twoja strefa wpływów.

A teraz spokojnie skopiuj swoje poprzednie wpisy i wklej ich części w nowej wariacji. Potem powtórz to jeszcze 100x i za każdym razem używaj tak ohydnych inwektyw, żeby nikt kulturalny przez to nie przebrnął.

Oczywiście zawsze pod pseudonimem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Dlaczego nie czytasz co się w nim pisze?
>Bo głównie kopiujesz swoje poprzednie wpisy, żeby swoją mantrą mnie zagłuszyć.
Dlaczego nie czytasz co się w nim pisze?

>Odpowiedź na którejkolwiek z twoich "pytań" nie ma żadnego sensu, bo
... udowodni, że jawność mienia nie ma uzasadnienia

>Zresztą to nie są żadne prawdziwe pytania.
PYTANIA

>Na wszystkie znasz już właściwe odpowiedzi
Tak, znam
100% robotników pytając o pracę pyta o warunki pracy, płace, możliwości rozwoju
NIKT nie pyta czy właściciel firmy ma yacht czy starego garbusa

Jedyne co może mieć znaczenie, to zadłużenie, ale to akurat jest w twoich postulatach objęte tajemnicą

Nie masz argumentów, oprócz gówna, którym rzucasz, kłamstw, oczernień i ucieczek

>i próbujesz mnie tylko zmanipulować
Twoja żona to dziwka
Zmyślaj dalej

>Cały czas odciagasz mnie od istotny mojej aktywności politycznej,
Bredzisz. na czym polega na polityczna aktywność?????
Na ucieczkach, kłamstwach i rzucaniu gównem na obcojęzycznym niszowym forum?

IDIOTO!!!!! użyj ARGUMENTÓW!
Odpowiedz na pytania, uzasadnij swoje poglądy. Uzasadniasz tylko, to, że jesteś hipokrytą a twoja matka dawała psom na pokazach

>Robisz co w twojej mocy, żebym tylko nie odzyskał władzy nad własnym życiem,
W dupie mam czy masz władzę nad własnym życiem.
Ja nie mam władzy nad twoim życiem, a jeśli tak twierdzisz, to łżesz jak dziwka - twoja żona

>bo przez tą władzę mogę mieć wpływ na innych a tam jest już twoja strefa wpływów.
Tak, wiem, twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami
Zmyślaj dalej

>Oczywiście zawsze pod pseudonimem.
Krystkon
twoja mamusia dawała za kasę pokazy seksu z psami

Podaj swój prawdziwy adres kundlu
Nie?
Odwagi brakło?

zacznij merytoryczną dyskusję, zacznij od sprostowania twoich kłamstw na temat mój, Soni i twoje matki, którą nazwałeś kurwą

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>... udowodni, że jawność mienia nie ma uzasadnienia

Ależ ma, we wpływie psychologicznym na wszystkie jednostki społeczne, we wpływie na ich emocje, motywacje, wybory i działania.

Osoba, która dowie się, że jej praca ma wartość, wbrew temu co wmawia jej pracodawca i że z tej wartości niewiele uzyskuje, bo całe dobro z jej pracy buduje dobrobyt innych ludzi, ulegnie frustracji i ta frustracja stanie się nowym źródłem jej motywacji, która poprowadzi ją do nowych wyborów i nowych działań.

Dokładnie przeciw tej frustracji, o której tu piszę, wykształciła się najpierw podła "kultura", w której "dżentelmeni" nie rozmawiają o pieniądzach a potem z tej, tfuu, "kultury" wyrosło wrogie ludziom "prawo" do tajemnicy mienia.

Każdy człowiek ma prawo do wiedzy o tym co wraz z innymi stworzył i jak to zostało pomiędzy ludzi podzielone i żaden chciwy dziad a nawet zmówiona grupa chciwych dziadów, nie może żadnego człowieka tego prawa pozbawić.

Także każdy kto podejmuje karania innego człowieka za zdradę tajemnicy mienia albo innych do takiego karania uprawnia jest bandytą i jak bandyta winien być traktowany.

Nikt nie ma prawa do tajemnicy mienia.

Publicznie jawna księga kapitału istniejąca w wielu jednakowych kopiach pod rozporoszoną i kolektywną kontrolą ma ludzi ostatecznie tego prawa pozbawić.

Będziesz mógł zarobić tyle, aż tyle i tylko tyle ile inni ludzie, wiedząc o tym ile zarabiasz, będą zdolni zaakceptować.

Jeżeli zaakceptują twoje miliardy wiedząc o nich dokładnie, to proszę bardzo, nic nie stoi na przeszkodzie.

Ale nie masz prawa nawet do jednej złotówki, o której inni nigdy się nie dowiedzą.
I nie ma tu znaczenia, że mi napiszesz, iż jest bez znaczenia czy inni ludzie wiedzą czy nie.
Muszą wiedzieć, to ich egzystencjalny obowiązek.
Żadnych więcej interesów w tajemnicy przed wszystkimi.
Wszystkie interesy gospodarcze muszą być publicznie jawne, bo ja tego chcę i zrobię wszystko co możliwe, że inni też tego zechcieli a szczególnie biedota, które przez całe życie żyje na cudzym, bez żadnych posiadłości.

Przeczytałem co napisałeś.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Kłamiesz
Zmyśliłeś, że inni na mnie pracują
Zmyśliłeś, że żyję z lichwy i pochwalam lichwę
Zmyśliłeś dotacje do mojej własności

To wszystko są twoje zmyślenia - twój sposób dyskusji - rzucanie gównem
Przestań zmyślać

>>... udowodni, że jawność mienia nie ma uzasadnienia
>Ależ ma, we wpływie psychologicznym na wszystkie jednostki społeczne, we wpływie na ich emocje, motywacje, wybory i działania.

Czekam na UZASADNIENIE.
Przykład oponiarza, przykład krów, pytania o wybór pracy i mieszkania

>Osoba, która dowie się, że jej praca ma wartość, wbrew temu co wmawia jej pracodawca
Nie wątpię, że są tacy pracodawcy, ale to nieliczna grupa. A już na pewno w Berlinie najemni pracownicy są uważani, jeśli dobrze pracują

>i że z tej wartości niewiele uzyskuje,

Niemal każdy pracownik jest w stanie sam sobie policzyć jaką wartość dodaje swoją pracą
A już na pewno nie jest do tego potrzebna "informacja" czyje jest pole pod lasem
Tego też nie poradzisz uzasadnić

>bo całe dobro z jej pracy buduje dobrobyt innych ludzi,
Nie ma takiego miejsca pracy, w którym CAŁE dobro buduje dobrobyt innych ludzi. Pracownik dostaje umówione wynagrodzenie.

>ulegnie frustracji i ta frustracja stanie się nowym źródłem jej motywacji, która poprowadzi ją do nowych wyborów i nowych działań.
Przykład krów
Jakie wybory zmienisz wiedząc ile krów ma mój teść?
Jakie podejmiesz działania?

Sam widzisz, że to tylko twoje rojenia. Proste pytania pozostają bez odpowiedzi

>Każdy człowiek ma prawo do wiedzy o tym co wraz z innymi stworzył
Nie to jest twoim postulatem
Nie masz żadnego udziału w tym co ja robię, a chcesz wiedzieć ile mam
Gdybyś postulował prawo pracownika do wiedzy o zyskach firmy, która go zatrudnia, to sam bym ten postulat poparł, ale ty nie to postulujesz

>Także każdy kto podejmuje karania innego człowieka za zdradę tajemnicy mienia albo innych do takiego karania uprawnia jest bandytą i jak bandyta winien być traktowany.
Chcesz na ten temat rozmawiać?
Niestety próbowałem, skończyło się rzucaniem gównem z twoje strony i ucieczkami od pytań i argumentów

>Publicznie jawna księga kapitału istniejąca w wielu jednakowych kopiach pod rozporoszoną i kolektywną kontrolą ma ludzi ostatecznie tego prawa pozbawić.
Powtórzę pytanie: po co ci wiedza czyje jest pole pod lasem?
Powtórzę pytanie: dlaczego ta księga ma milczeć o zadłużeniu?
Powtórzę pytanie: dlaczego nie poradzisz sam ujawnić tajemnic?
Interesuje cię właściciel pola w Lubuszu, a nie interesuje cię za ile sprzedano twoją ziemię?
Brak logiki nie przekonuje

>Będziesz mógł zarobić tyle, aż tyle i tylko tyle ile inni ludzie, wiedząc o tym ile zarabiasz, będą zdolni zaakceptować.
Gówno mnie obchodzi, czy ktoś akceptuje wysokość moich zarobków. Zarabiam tyle ile ktoś jest gotów za moją pracę zapłacić, jeśli ktoś uważa, że za dużo, niech nabędzie moją wiedzę, doświadczenie i umiejętności i zarabia tyle samo

>Jeżeli zaakceptują twoje miliardy
Znów cię ponosi do zmyśleń, ale gdyby ktoś zgodził się za moją pracę płacić miliardy, to gówno ci do tego, nawet jeśli nie wiedziałbyś o nich.
Powtórzę: gdybyś postulował prawo pracownika do wiedzy o finansach firmy, która go zatrudnia, byłbym za, postulujesz ujawnienie informacji o moich dochodach - uzasadnij.
Tylko bez zmyśleń, że zatrudniam kogokolwiek

>Ale nie masz prawa nawet do jednej złotówki, o której inni nigdy się nie dowiedzą.
Ma prawo a jeśli chcesz zmienić prawo, musisz przekonać większość społeczeństwa, Ucieczkami i rzucaniem gównem nie przekonasz, a twoimi manipulacjami nikogo nie nabierzesz

>I nie ma tu znaczenia, że mi napiszesz, iż jest bez znaczenia czy inni ludzie wiedzą czy nie.
UDOWODNIJ, że ma znaczenie.
Tylko tyle
Przedstaw jakiś argument

>Wszystkie interesy gospodarcze muszą być publicznie jawne, bo ja tego chcę
Ot argument : "ja tego chce"

>i zrobię wszystko co możliwe, że inni też tego zechcieli
Nic nie zrobisz. Będziesz klepał mantry w klawiaturę na obcojęzycznym, niszowym forum i starał się obrazić rozmówcę

>a szczególnie biedota, które przez całe życie żyje na cudzym, bez żadnych posiadłości.
Wielekroć pytałem: pokaż drogę wyjścia z biedy, dorobienia się domu w twoim świecie
Ucieczka

>Przeczytałem co napisałeś.
I czekam na odpowiedź
>
youtu.be/5VCiU1osa3w



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Kłamiesz

Tak piszesz, żeby na tej podstawie móc się ze mną nie liczyć. Mniej więcej znam już psychikę ludzi podobnych do Ciebie. Musicie oskarżyć, żeby własną chciwość, bezwzględność i agresję usprawiedliwić w swoim umyśle.

Karma lubi wrócić.

Nie myśl, że możesz innych za nic, bez żadnych konsekwencji.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Kłamiesz
>Tak piszesz, żeby na tej podstawie móc się ze mną nie liczyć.

Kłamiesz
Po prostu kłamiesz

Zmyśliłeś, że inni na mnie pracują
Zmyśliłeś, że żyję z lichwy i pochwalam lichwę
Zmyśliłeś dotacje do mojej własności

Z kim mam się liczyć?
Z kłamcą, rzucającym oszczerstwa?

>Mniej więcej znam już psychikę ludzi podobnych do Ciebie. Musicie oskarżyć,

Skończ chlać! to TY oskarżasz. bez żadnego dowodu

>żeby własną chciwość,
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>bezwzględność
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>i agresję
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

>Nie myśl, że możesz innych za nic, bez żadnych konsekwencji.
Twoja żona to dziwka, zmyślaj dalej

Jakich pracowników zatrudniam, których "robię w konia"
Jakich mam kolegów w interesach?
Jakie mam kapitałowe dochody?

Twoja żona to dziwka. Dowód zbędny

Na merytoryczną część mojej wypowiedzi nawet nie spojrzałeś
Nie interesuje cię merytoryczna dyskusja tylko rzucanie gównem

Powtórzę pytanie: po co ci wiedza czyje jest pole pod lasem?
Powtórzę pytanie: dlaczego ta księga ma milczeć o zadłużeniu?
Powtórzę pytanie: dlaczego nie poradzisz sam ujawnić tajemnic?
Interesuje cię właściciel pola w Lubuszu, a nie interesuje cię za ile sprzedano twoją ziemię?
Brak logiki nie przekonuje

Przykład oponiarza, przykład krów, pytanie o wybór pracy i mieszkania

Zamiast odpowiedzi są ucieczki i rzucanie gównem



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Powtórzę pytanie: po co ci wiedza czyje jest pole pod lasem?

Po to, żeby zyskać odpowiednią wiedzę, motywację i zdolność do zapewnieniami sobie i moimi bliskim dobrobytu, czego jestem pozbawiony w otoczeniu waszych tajemnic i własności wolnej od opodatkowania.

>Powtórzę pytanie: dlaczego ta księga ma milczeć o zadłużeniu?

Księga zawiera w sobie mechanizm zadłużenia, tj mechanizm kreacji pieniądza ujemnego i wszystkie długi powstałe w mechanizmie księgi będą publicznie jawne.
Jeżeli się zadłuże, również mój.

>Powtórzę pytanie: dlaczego nie poradzisz sam ujawnić tajemnic?

Bo nie mam ich.

>Interesuje cię właściciel pola w Lubuszu, a nie interesuje cię za ile sprzedano twoją ziemię?

Interesuje mnie ile kreuję dobra oraz to kto i w jakiej ilości je uzyska.

Interesuje mnie za ile sprzedano "moją" działkę ale mam w sobie tyle nienawiści do waszego systemu, że nie mogę się przemoc, by zrobić cokolwiek, czego ludzie tacy jak Ty ode mnie oczekują.

Kiedyś pewnie się dowiem i wtedy Ci powiem.

>Brak logiki nie przekonuje

To nie brak logiki, tylko całkowita utrata wiary w wasz system.
Ty ze swojej perspektywy nigdy nie pojmiesz moich emocji, zresztą i tak masz je za nic, bo załatwiasz tu tylko swoje biznesy.

>Przykład oponiarza, przykład krów, pytanie o wybór pracy i mieszkania
>Zamiast odpowiedzi są ucieczki i rzucanie gównem

Zamiast twoich odpowiedzi.
Ale po co Ci usłyszeć twoje odpowiedzi, które już znasz?
Ciebie żadne odpowiedzi nie interesują, Ciebie interesuje tylko uległość wobec Ciebie, Ciebie interesuje wyłącznie dominacja.

Nie ulegne Ci.
Nigdy!
Ani twoim kolesiom w interesach.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
łamiesz
Po prostu kłamiesz

Zmyśliłeś, że inni na mnie pracują
Zmyśliłeś, że żyję z lichwy i pochwalam lichwę
Zmyśliłeś dotacje do mojej własności

Jakich pracowników zatrudniam, których "robię w konia"
Jakich mam kolegów w interesach?
Jakie mam kapitałowe dochody?

Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>>Powtórzę pytanie: po co ci wiedza czyje jest pole pod lasem?
>Po to, żeby zyskać odpowiednią wiedzę, motywację i zdolność do zapewnieniami sobie i moimi bliskim dobrobytu, czego jestem pozbawiony w otoczeniu waszych tajemnic i własności wolnej od opodatkowania.

No i ucieczka Zero konkretnej odpowiedzi

>Możemy np. o dupie Maryny gadać byleby nie o tym kto ile włożył i kto ile wyjął, kto rządzi i kto jest rządzony.

Pytam MERYTORYCZNIE
Po co ci wiedza czyje jest pole pod lasem?

KONKRETNIE
W jaki sposób dobrobyt twojej rodziny zależy od tej wiedzy

>>Powtórzę pytanie: dlaczego ta księga ma milczeć o zadłużeniu?
>Księga zawiera w sobie mechanizm zadłużenia,
Powtórzę pytanie: dlaczego ta księga ma milczeć o zadłużeniu?

>>Powtórzę pytanie: dlaczego nie poradzisz sam ujawnić tajemnic?
>Bo nie mam ich.
Ile miałeś wkładu własnego przy kupnie ziemi?
Oooo tajemnica

>Interesuje mnie ile kreuję dobra oraz to kto i w jakiej ilości je uzyska.
To ZAPYTAJ!
Interesuje cię ile krów ma mój teść, bo chcesz wiedzieć ile kreujesz dobra w jego gospodarstwie?
To ja ci powiem
NIC nie kreujesz w tym gospodarstwie
Twoje pytanie jest bezzasadne

>Interesuje mnie za ile sprzedano "moją" działkę ale mam w sobie tyle nienawiści do waszego systemu,
Rozumiem, emocje ważniejsze od racjonalnego działania

Zlicytowano twoją działkę, bank jest ci winien pieniądze, ale ty nienawidzisz banku i nie interesuje cię ile bank ma ci oddać

>czego ludzie tacy jak Ty ode mnie oczekują.
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>To nie brak logiki, tylko całkowita utrata wiary w wasz system.
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>Ty ze swojej perspektywy nigdy nie pojmiesz moich emocji,
Nie, bo nie poradziłbym wziąć kredytu i uciec do Berlina zostawiając żonę z długiem, żeby jej zrobić złość

>zresztą i tak masz je za nic, bo załatwiasz tu tylko swoje biznesy.
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>>Przykład oponiarza, przykład krów, pytanie o wybór pracy i mieszkania
>>Zamiast odpowiedzi są ucieczki i rzucanie gównem
>Zamiast twoich odpowiedzi.
Zamiast TWOICH odpowiedzi, dotyczących TWOICH postulatów

>Ale po co Ci usłyszeć twoje odpowiedzi, które już znasz?
Bo może TY powinieneś się zastanowić?

>Ciebie żadne odpowiedzi nie interesują, Ciebie interesuje tylko uległość wobec Ciebie,
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>Ciebie interesuje wyłącznie dominacja.
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>Ani twoim kolesiom w interesach.
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>Ponadto bezwzględny cwaniaku
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>to nie jest rozmowa o mnie tylko tajemnicy mienia
O tym nawet nie próbujesz rozmawiać, Ucieczka, ucieczka, ucieczka....
Przykład krów... ucieczka
Pytania - ucieczki
miesiąc przerwy i powrót mantr

O hamerfizyce nawet już nie mam ochoty czytać twoich bełkotów, że masa to natężenie a ruch to napięcie, a młotek zyskuje masę tracąc masę, bo robisz z siebie irytującego debila

>w waszym podłym kapitalizmie
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>opartym na tajnej,
Przykład włamywacza
Pytanie o rejestracyjne tablice
Ucieczka

>, państwowo dotowanej
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>i przymusowo egzekwowanej własności.
Pisz po polsku
CO TO ZNACZY ?
To samo co brundźgwata bierta?

>Nie zmieniaj tematu.
Dokładnie!
Pisz na temat
Przykład oponiarza
ucieczka

>Byleby tylko z daleka od podstaw, na których opierają się wasze biznesy.
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>Muszę uważać na Ciebie spryciarzu, bo doświadczony spróbujesz mnie zrobić w konia
Twoja matka za kasę dawała pokazy seksu z psami.
Też poradzę zmyślać

>i podporządkowania moje życie twojemu.
Buahahahahahahahah


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>>>Kłamiesz
>Kłamiesz
>Po prostu kłamiesz

Ponadto bezwzględny cwaniaku to nie jest rozmowa o mnie tylko tajemnicy mienia w waszym podłym kapitalizmie opartym na tajnej, nieopodatkowanej, państwowo dotowanej i przymusowo egzekwowanej własności.

Nie zmieniaj tematu.

A i tak będziesz zmieniał, byleby tylko z dala od istoty?

Byleby tylko z daleka od podstaw, na których opierają się wasze biznesy.

Możemy np. o dupie Maryny gadać byleby nie o tym kto ile włożył i kto ile wyjął, kto rządzi i kto jest rządzony.

Muszę uważać na Ciebie spryciarzu, bo doświadczony spróbujesz mnie zrobić w konia i podporządkowania moje życie twojemu.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>to nie jest rozmowa o mnie tylko tajemnicy mienia

No to ujawnij ile miałeś wkładu własnego przy zakupie działki.

Tajemnica mienia?



>w waszym podłym kapitalizmie
Twoja żona to dziwka, też poradzę zmyślać

>opartym na tajnej,
Twoja żona to dziwka, też poradzę zmyślać

>nieopodatkowanej,
Twoja żona to dziwka, też poradzę zmyślać

>państwowo dotowanej
Twoja żona to dziwka, też poradzę zmyślać

>Nie zmieniaj tematu.
Nie zmieniaj tematu
Odnieś się do przykładu krów.

Uzasadniasz chęć wiedzy o tym, żądaniem informacji jaki jest twój udział w tworzeniu korzyści tego gospodarstwa

ZEROWY.

>Byleby tylko z daleka od podstaw, na których opierają się wasze biznesy.
Twoja żona to dziwka, też poradzę zmyślać

>Muszę uważać na Ciebie spryciarzu, bo doświadczony spróbujesz mnie zrobić w konia i podporządkowania moje życie twojemu.
Nie pochlebiaj sobie narvcyzku. W dupie mam twoje życie


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>Wyobraźcie sobie 10 osobową grupę do spraw przetrwania, którą zarządza 1 osoba. Ta jedna osoba decyduje o tym co grupa robi, gdzie się przemieszcza, jakie kreuje wytwory i dzieli uzyskane przez grupę dobra pomiędzy jej członków.
>Na tej podstawie wyobraźcie sobie dwa różne warianty tej grupy.
>Pierwszy, w którym intencje, dążenia, cele, decyzje, podziały przywódcy są utajnione przed członkami grupy.
>Drugi, w którym przywódca musi zarządzać w warunkach pełnej jawności przed członkami grupy.
>Jak sądzicie, który wariant grupy ma większe szanse przetrwania?
Przemilczałeś ważną okoliczność, że w tym przetrwaniu nie chodzi o sport znany pod nazwą survival, lecz o przetrwanie ekonomiczne w warunkach wolnego rynku, czyli o skuteczne na tym rynku konkurowanie.

cr
Thoter (6650 punktów)

>Przemilczałeś ważną okoliczność, że w tym przetrwaniu nie chodzi o sport znany pod nazwą >survival, lecz o przetrwanie ekonomiczne w warunkach wolnego rynku, czyli o skuteczne na tym >rynku konkurowanie.
>

Płotki z rekinami konkurują ??
Płotek widać za mało jest by mogły się nimi nasycić wszystkie rekiny, stąd te programy ich rozmnażania.
Rekiny wprowadzają na tym swoim "wolnym rynku", pod pretekstem ochrony klimatu, zabójcze normy dla płotek. Rekiny dbają by było dużo tłuściutkich płotek.
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

>>Przemilczałeś ważną okoliczność, że w tym przetrwaniu nie chodzi o sport znany pod nazwą survival, lecz o przetrwanie ekonomiczne w warunkach wolnego rynku, czyli o skuteczne na tym rynku konkurowanie.
>Płotki z rekinami konkurują ??
Tego nie twierdzę.


cr
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Rekiny wprowadzają na tym swoim "wolnym rynku", pod pretekstem ochrony klimatu, zabójcze normy dla płotek.

Przede wszystkim ludzie u władzy wierzą w wyższy porządek, który mają wg nich prawo utrzymywać nawet z użyciem przemocy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Przede wszystkim ludzie u władzy wierzą w wyższy porządek, który mają wg nich prawo utrzymywać >nawet z użyciem przemocy.
>

Co znowu za bzdury ??

Władza chce wprowadzać jedynie WIĘCEJ porządku a nie wyższego.
Ludzie chcą mieć mniej porządku, więcej pieniędzy i być wolni.
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Przemilczałeś ważną okoliczność, że w tym przetrwaniu nie chodzi o sport znany pod nazwą survival, lecz o przetrwanie ekonomiczne w warunkach wolnego rynku, czyli o skuteczne na tym rynku konkurowanie.

Nie zakładałem warunków i prawdę mówiąc myślałem o tym ogólnie, również w znaczeniu survival

Ale możemy wprowadzić te warunki i niech chodzi nawet o konkurujące ze sobą grupy, który muszą coś najtaniej i najlepiej wytworzyć a potem jeszcze do tego przekonać kupujących, żeby przetrwać.

Czy tajemnice przywódcy przed podwładnymi może w tych warunkach w czymś pomóc?

youtu.be/5VCiU1osa3w
Thoter (6650 punktów)

>Nie zakładałem warunków i prawdę mówiąc myślałem o tym ogólnie, również w znaczeniu survival
>Ale możemy wprowadzić te warunki i niech chodzi nawet o konkurujące ze sobą grupy, który muszą coś najtaniej i najlepiej wytworzyć a potem jeszcze do tego przekonać kupujących, żeby przetrwać.
>Czy tajemnice przywódcy przed podwładnymi może w tych warunkach w czymś pomóc?
>

Po co przekonywać kupujących do swojego produktu, jak prościej jest prowadzić zawoalowaną politykę opluwania konkurencji i jawnego nakładania sankcji na ich klientów.
Kto taką politykę prowadzi i na tym ma nie złe zyski ???
chętnie racjonalistka (29094 punktów)

> niech chodzi nawet o konkurujące ze sobą grupy, który muszą coś najtaniej i najlepiej wytworzyć a potem jeszcze do tego przekonać kupujących, żeby przetrwać.
Powiedzmy ogólniej, że każdy szuka sposobu na osiągnięcie większego niż konkurenci zysku.

>Czy tajemnice przywódcy przed podwładnymi może w tych warunkach w czymś pomóc?
Tak, ponieważ każdy podwładny może ujawnić konkurencji strategię własnej grupy.

cr
szarley (54913 punktów)
Nadal czekam na odpowiedzi na pytania i argumenta

Znasz moje nazwisko
Mogę nim podpisywać każdy wpis, jeśli, fanatyczny miłośniku tajemnic, ujawnisz swoje ściśle strzeżone tajemnice.

Ile miałeś własnego wkładu przy zakupie działki?

>Życie nauczyło Cię, że chamstwo, agresja, bezwzględność popłacają, bo im bardziej byłeś w życiu chamski, tym miałeś z tego więcej pieniędzy.

Podaj jakiś przykład, kiedy zarobiłem broniąc się przed twoich agresywnym chamstwem
Kolejne rzucanie gównem krystkona - krystyny back


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Znasz moje nazwisko

Już dawno je zapomniałem i nie wiem gdzie go szukać.

>Ile miałeś własnego wkładu przy zakupie działki?

Żadnego i wiarę, że to jest ok, bo rata wtedy wynosiła tyle co nic do tego co zarabiałem. Potem dużo się zmieniło a te zmiany były ponoć niezależnie od ludzi i sprawiedliwe. Ja tego tak teraz nie widzę.

>>Życie nauczyło Cię, że chamstwo, agresja, bezwzględność popłacają, bo im bardziej byłeś w życiu chamski, tym miałeś z tego więcej pieniędzy.

Gdybyś na tym w życiu nie zyskiwał lecz tracił to na pewno nie byłbyś taki chamski.
Życie i wasz system stosunków społecznych nauczyli Cię, że chamstwo się popłaca, dlatego teraz jestes takim chamem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-02-2023 16:11 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>Znasz moje nazwisko
>Już dawno je zapomniałem i nie wiem gdzie go szukać.

Twój problem, że przechlałeś pamięć

>>Ile miałeś własnego wkładu przy zakupie działki?
>Żadnego

Żałosny kłamco.
Żaden bank nie udzieli kredytu bez wkładu własnego i (!) bez wyceny wartości działki

Chamską, kłamliwą część twojego wpisu pomijam

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>>>którego tak bronisz
>>Kolejne rzucanie gównem.
>Dobrych ludzi oskarżam o zło.

1 Wróć do wątku, który sam założyłeś
2 Jeśli oskarżasz, nie mając nawet cienia dowodu, to znaczy że dobrych ludzi oskarżasz o zło

Napisałeś, że korzystam z lichwy, czyli z przestępstwa

Wiem, że "nasze" prawo cię nie dotyczy i w twoim przekonaniu wolno ci zniesławiać ludzi, ale użyłeś przy tym w stopce mojego nazwiska.

Masz dowody?

Gdyby nie to, że ukrywasz się w Berlinie pod nieznanym adresem, miałbyś sprawę w sądzie i musiałbyś przedstawić dowody lub zapłacić zadośćuczynienie

Próbowałem podjąć z tobą dyskusję w twoich wątkach. ale jak widać uciekasz

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
szarley (54913 punktów)
>>Od lat, krystkon postuluje zmniejszenie podatków dla Bezosów i opodatkowanie właścicieli mieszkań i altanek podatkiem, który zmusi ich do sprzedania tych altanek vonowii
>Postuluję demokratyczny podatek, określany w jawnej demokracji bezpośredniej, z publikacją wyboru każdego człowieka z imieniem, nazwiskiem i adresem zamieszkania, wyłącznie od własności na rzecz bezpośredniego dochodu gwarantowanego każdego członka społeczeństwa.

Dokładnie!
A więc nie na rzecz osób bez mienia, tylko na rzecz "każdego członka społeczeństwa"
I to ma swoją polską nazwę : Powszechny dochód gwarantowany

Twoje pisanie o "osobach bez mienia" jest manipulacją, ponieważ osób bez mienia jest baaaardzo niewiele, ty też masz mienie

Podobnie przedmiot opodatkowania ma swoją polską nazwę: KATASTER

Nie odnosisz się przy tym, do żadnych moich argumentów.
Chcesz na ten temat rozmawiać? Jestem gotów, ale na argumenta! a nie rzucanie gównem i ucieczki

>Z podatku jakie społeczeństwo jawnie określi dla wszystkich swoich właścicieli, każdy dostanie tyle samo bezpośrednio, Bezos, niemowę i starzec na łożu śmierci.

Dokładnie. Nie osoby bez mienia, ale wszyscy. To bardzo duża różnica.

Przy czym wielokrotnie pytany o jakiekolwiek symulacje wielkości tego dochodu - ucieczka

>Poza tym dochodem gwarantowanym przez społeczeństwo, każdy musi już liczyć na siebie.
Dokładnie, każdy właściciel altanku musi zainwestować w ckm, bo policja go bronić nie będzie

>Nikt nikogo nie będzie uczył, leczył, karmił czy ubierał za darmo.

>Albo wykrzesasz z siebie coś, co inni ludzie docenią i Ci za to zapłacą
Co ma wykrzesać niepełnosprawny umysłowo? Człowiek - roślina? 90-letni starzec, doktorze Mengele?

>Tym, którzy niczego z siebie nie dadzą ale społeczeństwo będzie musiało wypłacić im dochód gwarantowany, społeczeństwo zapłaci za uznanie władzy właścicielskiej.

Znów pseudopolski bełkot.
Co to znaczy uznanie władzy właścicielskiej na przykładzie przydomowego sadu?
Ucieczka

>Wydaje Ci się może, że władza właścicielska w przestrzeni twojej posiadłości Ci się należy.
Co to jest władza właścicielska w przestrzeni mojej posiadłości?
Ucieczka

>Jeżeli nie wypłacisz im wynagrodzenia za uznanie twojej władzy

Co to jest uznanie mojej władzy?
Ucieczka

>to mają święte, naturalne, boskie prawo zakwestionować twoją własność i musieliby być wariatami, żeby tego nie zrobić.

Co to znaczy zakwestionować własność?
Ucieczka

>Każdego człowieka, któremu nie zapłacisz za uznanie twojej władzy na twoim terenie,
Co to jest władza na moim terenie?
Ucieczka

>będę przekonywał, że nie masz żadnego prawa do tego terenu i że każdy ma w tej sytuacji prawo ten teren uznać za swój.
Czyli ukraść.
Pisz po polsku

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>A więc nie na rzecz osób bez mienia, tylko na rzecz "każdego członka społeczeństwa"
>I to ma swoją polską nazwę : Powszechny dochód gwarantowany

Właściciele płacą i nawet jest cząstka z tego co zapłacili wróci do nich, to zapłata nie jest na ich rzecz lecz na rzecz tych, którzy niczego nie zapłacą i dochód gwarantowany uzyskają, bo nie mają nic.

>Podobnie przedmiot opodatkowania ma swoją polską nazwę: KATASTER

Nie. Kataster to rejestr nieruchomości.
Nie mówię o opodatkowaniu nieruchomości lecz o opodatkowaniu wszelkiej własności.

>Dokładnie. Nie osoby bez mienia, ale wszyscy. To bardzo duża różnica.

Beneficjentem dochodu gwarantowanego jest ten, który zyskuje więcej niż płaci podatku.
Ten, który płaci wyższy podatek od dochodu gwarantowanego nie zyskuje nic tylko traci.

>Przy czym wielokrotnie pytany o jakiekolwiek symulacje wielkości tego dochodu - ucieczka

10% wartości posiadłości rocznie.
Przy czym wszystkiego posiadłości są warte 1/4, bo opodatkowanie i nikt nie chce takiego ciężaru, żeby mieć na wszelki wypadek i na potem.

Więc zapłacisz 2,5% współczesnej wartości twoich posiadłości.

>Dokładnie, każdy właściciel altanku musi zainwestować w ckm, bo policja go bronić nie będzie

Ujawni posiadanie altanki i podda własność altanki opodatkowaniu i policja nadal będzie bronić jego władzy w przestrzeni altanki.

>Co ma wykrzesać niepełnosprawny umysłowo? Człowiek - roślina? 90-letni starzec, doktorze Mengele?

Taki musi żyć z dochodu gwarantowanego, z wyprzedaży posiadłości i z pomocy innych ludzi.

Ale nie z tego co poborca zabierze ludziom, którzy sami nic nie mają, z użyciem przemocy.

>Co to jest władza właścicielska w przestrzeni mojej posiadłości?

Ze jeżeli będziesz chciał być w swoim sadzie sam to wszyscy mają sie z niego wynieść.

>Co to znaczy zakwestionować własność?

Tzn zignorować Cię, gdy będziesz nakazywał aby wynosić się z twojego sadu, ale będziesz jego posiadanie taił i nie zapłacisz od jego posiadania nawet centa podatku.

>>będę przekonywał, że nie masz żadnego prawa do tego terenu i że każdy ma w tej sytuacji prawo ten teren uznać za swój.
>Czyli ukraść..

Nie lecz powstrzymać ideologicznych złodziei, którzy dzięki wierze w fałszywego boga, uwierzyli, że należy im się to, co się im nie należy.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-02-2023 17:25 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Przy okazji: Napisałeś że biorę dotację do mojej własności
Sprostujesz, czy nadal będziesz śmierdział gównem, którym rzucasz?

Napisałeś, że inni na mnie pracują
Napisałeś, że zatrudniam robotników, których robię w konia
Napisałeś, że mam kolegów w intetersach.

Kiedy wytrzesz swój kłamliwy ryj z chamskich agresywnych kłamstw na mój temat?

Rozumiem, kłamstwa krystkona mają boleć innych, kiedy ktoś napisze źle o tobie to jest to chamstwo i agresja

Jesteś agresywnym chamem.

>>A więc nie na rzecz osób bez mienia, tylko na rzecz "każdego członka społeczeństwa"
>>I to ma swoją polską nazwę : Powszechny dochód gwarantowany
>Właściciele płacą i nawet jest cząstka z tego co zapłacili wróci do nich, to zapłata nie jest na ich rzecz lecz na rzecz tych, którzy niczego nie zapłacą i dochód gwarantowany uzyskają, bo nie mają nic.

Nadal nazywa się to powszechnym dochodem gwarantowanym

Bez względu na pochodzenie podatków, jeśli wszyscy dostają tę samą kwotę, to jest to POWSZECHNY DOCHÓD PODATKOWY, twoja nazwa jest próbą manipulacji i bierze się z twojej nieuczciwości

>>Podobnie przedmiot opodatkowania ma swoją polską nazwę: KATASTER
>Nie. Kataster to rejestr nieruchomości.
Katastralny podatek, to podatek od własności

>Nie mówię o opodatkowaniu nieruchomości lecz o opodatkowaniu wszelkiej własności.
Wiem, rozmawialiśmy o tym
Przykład Płocka
Ucieczka krystkona i koniec dyskusji

>>Dokładnie. Nie osoby bez mienia, ale wszyscy. To bardzo duża różnica.
>Beneficjentem dochodu gwarantowanego jest ten, który zyskuje więcej niż płaci podatku.

To oczywiste, ale nadal jest to POWSZECHNY DOCHÓD GWARANTOWANY i tak się to po polsku i bez manipulacji
Bez względu na to od czego płaci się podatki zawsze są płatnicy netto i beneficjenci netto

>>Przy czym wielokrotnie pytany o jakiekolwiek symulacje wielkości tego dochodu - ucieczka
>10% wartości posiadłości rocznie.
>Przy czym wszystkiego posiadłości są warte 1/4, bo opodatkowanie i nikt nie chce takiego ciężaru, żeby mieć na wszelki wypadek i na potem.
O tym już rozmawialiśmy - uciekłeś

>Więc zapłacisz 2,5% współczesnej wartości twoich posiadłości.
O tym już rozmawialiśmy - uciekłeś

>>Dokładnie, każdy właściciel altanku musi zainwestować w ckm, bo policja go bronić nie będzie
>Ujawni posiadanie altanki i podda własność altanki opodatkowaniu i policja nadal będzie bronić jego władzy w przestrzeni altanki.
O tym już rozmawialiśmy - uciekłeś

>>Co ma wykrzesać niepełnosprawny umysłowo? Człowiek - roślina? 90-letni starzec, doktorze Mengele?
>Taki musi żyć z dochodu gwarantowanego,

Oblicz go

>z wyprzedaży posiadłości
... wyfantazjowanych przez krystkona
Czytasz o kim piszę?
Jakie POSIADŁOŚCI może mieć człowiek urodzony z umysłową niepełnosprawnością?

Wg krystkon - Mengelego - do pieca z nim

>Ale nie z tego co poborca zabierze ludziom, którzy sami nic nie mają, z użyciem przemocy.
Manipulacja

>>Co to jest władza właścicielska w przestrzeni mojej posiadłości?
>Ze jeżeli będziesz chciał być w swoim sadzie sam to wszyscy mają sie z niego wynieść.
W mieszkaniu które najmujesz nie obowiązuje?
Rozumiem, ucieczka

>>Co to znaczy zakwestionować własność?
>Tzn zignorować Cię, gdy będziesz nakazywał aby wynosić się z twojego sadu, ale będziesz jego posiadanie taił i nie zapłacisz od jego posiadania nawet centa podatku.
Pisz po polsku - kradzieź

>>>będę przekonywał, że nie masz żadnego prawa do tego terenu i że każdy ma w tej sytuacji prawo ten teren uznać za swój.
>>Czyli ukraść..
>Nie
Przeczytaj własne słowa z akapitów wyżej.
Jeśli nie mam prawa korzystać z mojej własności, a kto inny ma to prawo, to oznacza : UKRAŚĆ

Odnieś to do twojego samochodu. Ktoś chce nim pojeździć a ty jako właściciel nieopodatkowanego i tajnego mienia nie masz nic do gadania, bo on nie uznaje twojego mienia...

Aaaaa, rozumiem, zasady krystkona, nie obowiązują posiadłości krystkona

>uwierzyli, że należy im się to, co się im nie należy.
Należy mi się to na co zapracowałem i gówno mnie obchodzi, że nawołujesz do kradzieży.

Udowodniłeś już że nie uważasz praw innych ludzi, liczy się tylko twój interes


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>W mieszkaniu które najmujesz nie obowiązuje?

W moim mieszkaniu obowiązuje dość prosta zasada.

Jeżeli oddam połowę wynagrodzenia, to mogę w nim zostać i spać.
Jeżeli nie oddam albo niewystarczająco zarobię, to muszę wynieść się gdziekolwiek, na moje miejsce przyjdą następni.

Aktualnie w Berlinie jest kryzys mieszkaniowy, wiem bo próbuję załatwić miejsce dla Soni. Jedna kobieta z biura nieruchomości powiedziała mi, że na jedno ogłoszenie o wynajmie mieszkania odpowiada nawet tysiąc osób. Mają specjalny program komputerowy, który odrzuca większość zapytań i losuje tylko kilka, z których zostanie ostatecznie wybrana jedna osoba, która zwycięży w castingu wynagrodzeń.

Właściciel mieszkania, zazwyczaj prywatne korpo dotowane przez rząd, za pośrednictwem biura nieruchomości, żąda dokumentów potwierdzających tożsamość, zatrudnienie, wynagrodzenie, brak długów mieszkaniowych, ocenę zdolności finansowej pretendenta do najemcy.

Pretendent do najemcy czynszówki nigdy nie dowiaduje się nawet kto był właścicielem mieszkania, które próbował wynająć.

Wynajęcie 1-2 pokojowego mieszkania w Berlinie, dzięki przepisom ograniczającym czynsze, kosztuje 800-1000 EUR miesięcznie. Najemca musi spełnić warunek dochodu netto 3x wartość czynszu czyli musi zarabiać 2400 EUR netto czyli około 4000 EUR brutto, żeby w ogóle myśleć o wynajęciu mieszkania.

Oczywiście w waszym lepszym świecie nie trzeba mieszkać w Berlinie i można zamieszkać taniej na wsi ale problem jest taki, że jeżeli na tej wsi nie masz posady państwowej albo choć pracy w specjalnej strefie ekonomicznej stworzonej po to, żeby globalne koncerny nie płaciły żadnego podatku, to koniec, nie zapłacisz nawet czynszu 500 zł, bo z czego?

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-02-2023 21:03 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Znów nie doczytałeś?
Napisałeś że biorę dotację do mojej własności
Sprostujesz, czy nadal będziesz śmierdział gównem, którym rzucasz?

Napisałeś, że inni na mnie pracują
Napisałeś, że zatrudniam robotników, których robię w konia
Napisałeś, że mam kolegów w interesach.

Kiedy wytrzesz swój kłamliwy ryj z chamskich agresywnych kłamstw na mój temat?

Rozumiem, kłamstwa krystkona mają boleć innych, kiedy ktoś napisze źle o tobie to jest to chamstwo i agresja

Jesteś agresywnym chamem.

>>W mieszkaniu które najmujesz nie obowiązuje?
>W moim mieszkaniu obowiązuje dość prosta zasada.
>Jeżeli oddam połowę wynagrodzenia, to mogę w nim zostać i spać.

1 Kłamiesz. Nie płacisz połowy wynagrodzenia za czynsz
2 Udowodniłeś, że właściciel nie ma władzy. Ani właściciel, ani tym bardziej obcy nie ma żadnych praw w najmowanym mieszkaniu
3 Możesz w tym mieszkaniu mieć taką samą "władzę" jak ja w moim sadzie. też wolno ci wyprosić nieproszonych gości - odniesiesz się do tego? Oczywiście uciekniesz kundlu

>Aktualnie w Berlinie jest kryzys mieszkaniowy,
... i gwarancja niepodnoszenia czynszu
Cięgiem o tym zapominasz
Tak jak zapominasz o tym, że wielu ludzi pracuje w Berlinie dojeżdżając ze Słubic

>wiem bo próbuję załatwić miejsce dla Soni.
Ponoć ma ojca w Berlinie . To dobry tatuś, sprzedaje córkę, ale pod dach jej nie przyjmie
Zna swój fach, wg ciebie. Niech znajdzie bogatego sponsora, napisałeś, że jest w tym dobra. Też poradzę zmyślać

>Jedna kobieta z biura nieruchomości powiedziała mi, że na jedno ogłoszenie o wynajmie mieszkania odpowiada nawet tysiąc osób.
Bredzisz, tak jak z tymi bredniami, że robotnicy w Berlinie mieszkają w niedogrzanych piwnicach
Śmierdzisz bredniami na polską milę

>Pretendent do najemcy czynszówki nigdy nie dowiaduje się nawet kto był właścicielem mieszkania, które próbował wynająć.

Powraca pytanie o twój wybór mieszkania
uciekłeś, jak zwykle.

>Oczywiście w waszym lepszym świecie
Znów łżesz psi chuju. Berlin to twój świat, nie mój, ty mieszkasz w Rzeszy, nie ja

>nie trzeba mieszkać w Berlinie i można zamieszkać taniej na wsi ale problem jest taki, że jeżeli na tej wsi nie masz posady państwowej albo choć pracy w specjalnej strefie ekonomicznej stworzonej po to, żeby globalne koncerny nie płaciły żadnego podatku, to koniec, nie zapłacisz nawet czynszu 500 zł, bo z czego?

Kto nie pracuje....

Kłamco, synu dziwki, mieszkałem w Berlinie, kiedy tam pracowałem dla BAM. Łżesz. Po prostu łżesz jak przystało na ojca dziwki, która za kasę daje pokazy z psami
Łżesz, tak samo jak z dotacjami do mojego domu

Łżesz, rozumiesz?


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Bredzisz

Tylko w twojej chciwej głowie, w mojej mam rację, którą Ty masz za nic, bo Ci się nie opłaca jest uwzględnić.

Jak długo wasza ideologia będzie jeszcze panowała na tym świecie?

Do twojej śmierci?

Zatem miejmy nadzieję, że umrze razem z Tobą.

youtu.be/5VCiU1osa3w
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Należy mi się to na co zapracowałem i gówno mnie obchodzi, że nawołujesz do kradzieży.

Natomiast ja nie respektuje tego, że wasz kapitalizm oparty na utajnionej i nieopodatkowanej własności, określanie najwyższym porządkiem społecznym.

Jesteśmy do siebie podobni.

Ty widzisz we mnie złodzieja a ja w Was.

Widzę grupę zmówionych przeciw pozostałym, chciwych, cwanych, bezwzględnych, starych ludzi, którzy mają już dużo ale chcą więcej i nie spoczną dopóki zwykły człowiek będzie zachowywał jakąkolwiek kontrolę nad własnym życiem.

Jedynie całkowita dominacja Was zaspokoi.
Dopiero gdy wszystko zdobędziecie a pozostali wszystko stracą na waszą rzecz, poczujecie się nasyceni.

Albo też nie i wymyślicie nowe prawo waszego boga, że każdy człowiek może sprzedać swoją wątrobę albo zaciągnąć u Was pod jej zastaw dług.

youtu.be/5VCiU1osa3w
04-02-2023 21:10 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Napisałeś że biorę dotację do mojej własności
Sprostujesz, czy nadal będziesz śmierdział gównem, którym rzucasz?

Napisałeś, że inni na mnie pracują
Napisałeś, że zatrudniam robotników, których robię w konia
Napisałeś, że mam kolegów w inteteresach.

Kiedy wytrzesz swój kłamliwy ryj z chamskich agresywnych kłamstw na mój temat?

Rozumiem, kłamstwa krystkona mają boleć innych, kiedy ktoś napisze źle o tobie to jest to chamstwo i agresja

Jesteś agresywnym chamem.

>>Należy mi się to na co zapracowałem i gówno mnie obchodzi, że nawołujesz do kradzieży.
>Natomiast ja nie respektuje tego, że wasz kapitalizm oparty na utajnionej...
przykład włamywacza, pytanie o rejestracyjne tablice...
Twoja córka daje pokazy z psami za kasę
Też poradzę zmyślać

>Ty widzisz we mnie złodzieja a ja w Was.
Namawiasz do kradzieży, ja nie. Ja uważam nabytą za pracę własność, ty nie, złodzieju
i skończ z tym kretyńskim zaimkiem, synu dziwki. Świat nie dzieli się na krystynęback i "nas"
Odpowiadasz za ten świat zajedno ze mną, a za Niemcy bardziej niż ja, Niemcze

>Widzę grupę zmówionych...
Twoje narkotyczne zwidy nie mają znaczenia

>Jedynie całkowita dominacja Was zaspokoi.
Sonia daje pokazy z psami za kasę

>Dopiero gdy wszystko zdobędziecie a pozostali wszystko stracą na waszą rzecz, poczujecie się nasyceni.
Sonia daje pokazy z psami za kasę

>Albo też nie i wymyślicie nowe prawo waszego boga, że każdy człowiek może sprzedać swoją wątrobę albo zaciągnąć u Was pod jej zastaw dług.
Sonia daje pokazy z psami za kasę

Też poradzę zmyślać

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
> Napisałeś że biorę dotację do mojej własności
>Sprostujesz, czy nadal będziesz śmierdział gównem, którym rzucasz?
>Napisałeś, że inni na mnie pracują
>Napisałeś, że zatrudniam robotników, których robię w konia
>Napisałeś, że mam kolegów w inteteresach.
>Kiedy wytrzesz swój kłamliwy ryj z chamskich agresywnych kłamstw na mój temat?

Wciągasz mnie w rozmowę, żeby w kółko powtarzać jaki jestem niesprawiedliwy i jak sprawiedliwy jest wasz świat.

Problem w tym, że ja poznałem już trochę ten wasz świat z różnych stron i cokolwiek zrozumiałem już na czym polega ta wasza "sprawiedliwość".

>Namawiasz do kradzieży, ja nie.

Namawiam do obrony przed złodziejami życia, przed wampirami wysuszającymi wszystkie soki życiowe.

>Ja uważam nabytą za pracę własność, ty nie, złodzieju

Ja uważam własność jawną i demokratycznie opodatkowaną na rzecz ludzi bez żadnych posiadłości. Ty forsujesz własność tajną, wolną od opodatkowania, dotowana z podatków od pracy najemnej i przymusowo egzekwowana bo jesteś złodziejem cudzego życia. Chcesz nasycić się krwią innych ludzi dlatego propagujesz tak skrajną niesprawiedliwość.

>i skończ z tym kretyńskim zaimkiem, synu dziwki. Świat nie dzieli się na krystynęback i "nas"
>Odpowiadasz za ten świat zajedno ze mną, a za Niemcy bardziej niż ja, Niemcze

Nie mam żadnych wpływow w waszym świecie, nie mogę też ponosić żadnej odpowiedzialności. Jeśli kiedyś odzyskam jakikolwiek wpływ na własne czy cudze życie, wtedy zacznę ponosić odpowiedzialność.

Wasz kapitalizm oparty na tajnej, nieopodatkowanej i dotowanej z podatków od biedy własności w żadnym stopniu nie pochodzi ode mnie. Jestem wrogiem waszych stosunków społecznych.

Powtarzam ja i Wy, żeby nas wyraźnie podzielić, żeby wszyscy zrozumieli, że nic nas nie łączy i wszystko nas.

Ja z Tobą nie tworzymy ani żadnego społeczeństwa ani żadnego wspólnego świata.

Ty jesteś przeciw mnie a ja przeciw Tobie.

Prawie przez całe dorosłe życie nie uczestniczę w waszych tajnych wyborach.
Niczego z Wami razem nie wybrałem, w niczym się z Wami nie zgodziłem, nie istnieje między nami żaden kompromis, wszystko zostało mi siłą narzucone i muszę się przed tym bronić, żeby ocalić własne życie.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-02-2023 08:19 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>> Napisałeś że biorę dotację do mojej własności
>>Sprostujesz, czy nadal będziesz śmierdział gównem, którym rzucasz?
>>Napisałeś, że inni na mnie pracują
>>Napisałeś, że zatrudniam robotników, których robię w konia
>>Napisałeś, że mam kolegów w inteteresach.
>>Kiedy wytrzesz swój kłamliwy ryj z chamskich agresywnych kłamstw na mój temat?
>Wciągasz mnie w rozmowę, żeby w kółko powtarzać jaki jestem niesprawiedliwy i jak sprawiedliwy jest wasz świat.

1 Jak nasrałeś na próg, to śmierdzisz - sprostuj swoje oszczerstwa
2 używaj argumentów w dyskusji a nie gówna
3 Skończ z bredniami, że tylko inni odpowiadają za ten świat, a ty jesteś niewiniątkiem urodzonym wczoraj
4 Pisz po polsku
5 Przestań manipulować

Merytorycznie:
... ucieczka

>Problem w tym, że ja poznałem już trochę ten wasz świat z różnych stron i....
... nadal inni są odpowiedzialni, a nie krystkon

>>Namawiasz do kradzieży, ja nie.
>Namawiam do obrony przed złodziejami życia,
Namawiasz do kradzieży. Pisz po polsku

>>Ja uważam nabytą za pracę własność, ty nie, złodzieju
>Ja uważam własność jawną i demokratycznie opodatkowaną na rzecz ludzi bez żadnych posiadłości.

1 I znów manipulacja.
2 Czujesz się Bogiem, że masz prawo stawiać warunki uznania własności?

>Ty forsujesz własność tajną,
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać
NIE ISTNIEJE TAJNA WŁASNOŚĆ.
Przykład włamywacza - ucieczka
Pytanie o rejestracyjne tablice - ucieczka

>dotowana z podatków od pracy najemnej
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>i przymusowo egzekwowana
Pisz po polsku. CO TO ZNACZY?

>bo jesteś złodziejem cudzego życia.
Sonia daje pokazy z psami za kasę.

>Chcesz nasycić się krwią innych ludzi
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>>Odpowiadasz za ten świat zajedno ze mną, a za Niemcy bardziej niż ja, Niemcze
>Nie mam żadnych wpływow w waszym świecie,
Masz takie same jak ja, a w Niemczech większe

>Prawie przez całe dorosłe życie nie uczestniczę w waszych tajnych wyborach.
Paczpan, a ja NIGDY nie uczestniczyłem w waszych tajnych czy jawnych wyborach. Nie mam w Rzeszy praw, a ty idioto winisz mnie za to co jest w Niemczech

Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>>Bredzisz
>Tylko w twojej chciwej głowie,
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>Jak długo wasza ideologia będzie jeszcze panowała na tym świecie?
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

Ani słowa prawdy, kolejne rzucanie gównem

Wątek jest o jawności mienia

Pytanie o wybór pracy
Pytanie o wybór mieszkania
Pytanie o krowy
Prytanie o pole pod lasem
przykład oponiarza

I ucieczka

Merytorycznie ZERO
Rzucić gównem i uciec, tego uczysz swoje dzieci kłamliwy ryju

Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Czujesz się Bogiem, że masz prawo stawiać warunki uznania własności?

Nie, czuję się odpowiedzialny za własne życie, za życie moich bliskich i innych sprzyjających mi ludzi, nie mogę pozwolić chciwym i całkowicie bezwzględnym ludziom go zniszczyć.

Staram się wpłynąć na społeczeństwo, w którym żyję i ludzkość w ogóle w celu obrony własnego życia.

Jeśli na innych wpłynę, jeżeli inni uwzględnią moje racje, jeśli własność przestanie być tajna i będzie demokratycznie opodatkowana na rzecz ludzi, którzy niczego nie posiadają, wtedy zacznę ponosić odpowiedzialność za świat.

Za wasz, wrogi mi, moim bliskim i moim przyjaciołom świat, w którym próbujecie rozwinąć własne życie na zniszczeniu naszego, żadnej odpowiedzialności nie ponoszę.

Jeśli sądzisz, że kiedykolwiek pod twoim czy innym wpływem uwierzę, iz to że Sonia musi nieznanym jej ludziom opowiedzieć wszystko o sobie, żeby móc zamieszkać w ich domu za połowę swojego wynagrodzenia za pracę najemną na cudzym, choć sama nigdy nie dowie się nawet kim Ci ludzie są, nie mówiąc już nawet o ich wynagrodzeniu czy umowach z innymi ludźmi, GODNE JEST I SPRAWIEDLIWE to jesteś niespełny rozumu.

Nigdy nie uwierzę w wasz zgniły i wrogi człowiekowi system i już nigdy nie stanę się jego częścią.

Nie jestem bogiem tylko stałem się moralnym człowiekiem w niemoralnym świecie i muszę walczyć o sprawiedliwość z niesprawiedliwymi ludzi, którzy żywią się cudzym życiem.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-02-2023 11:12 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>> Napisałeś że biorę dotację do mojej własności
>>Sprostujesz, czy nadal będziesz śmierdział gównem, którym rzucasz?
>>Napisałeś, że inni na mnie pracują
>>Napisałeś, że zatrudniam robotników, których robię w konia
>>Napisałeś, że mam kolegów w inteteresach.
>>Kiedy wytrzesz swój kłamliwy ryj z chamskich agresywnych kłamstw na mój temat?
>Wciągasz mnie w rozmowę, żeby w kółko powtarzać jaki jestem niesprawiedliwy i jak sprawiedliwy jest wasz świat.

1 Jak nasrałeś na próg, to śmierdzisz - sprostuj swoje oszczerstwa
2 używaj argumentów w dyskusji a nie gówna
3 Skończ z bredniami, że tylko inni odpowiadają za ten świat, a ty jesteś niewiniątkiem urodzonym wczoraj
4 Pisz po polsku
5 Przestań manipulować

Merytorycznie:
... ucieczka

>Problem w tym, że ja poznałem już trochę ten wasz świat z różnych stron i....
... nadal inni są odpowiedzialni, a nie krystkon

>>Namawiasz do kradzieży, ja nie.
>Namawiam do obrony przed złodziejami życia,
Namawiasz do kradzieży. Pisz po polsku

>>Ja uważam nabytą za pracę własność, ty nie, złodzieju
>Ja uważam własność jawną i demokratycznie opodatkowaną na rzecz ludzi bez żadnych posiadłości.

1 I znów manipulacja.
Kiedy skończysz?

>Ty forsujesz własność tajną,
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać
NIE ISTNIEJE TAJNA WŁASNOŚĆ.
Przykład włamywacza - ucieczka
Pytanie o rejestracyjne tablice - ucieczka

>dotowana z podatków od pracy najemnej
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>i przymusowo egzekwowana
Pisz po polsku. CO TO ZNACZY?

>bo jesteś złodziejem cudzego życia.
Sonia daje pokazy z psami za kasę.

>Chcesz nasycić się krwią innych ludzi
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>>Odpowiadasz za ten świat zajedno ze mną, a za Niemcy bardziej niż ja, Niemcze
>Nie mam żadnych wpływow w waszym świecie,
Masz takie same jak ja, a w Niemczech większe

>Prawie przez całe dorosłe życie nie uczestniczę w waszych tajnych wyborach.
Paczpan, a ja NIGDY nie uczestniczyłem w waszych tajnych czy jawnych wyborach. Nie mam w Rzeszy praw, a ty idioto winisz mnie za to co jest w Niemczech

Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>>Bredzisz
>Tylko w twojej chciwej głowie,
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>Jak długo wasza ideologia będzie jeszcze panowała na tym świecie?
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

Ani słowa prawdy, kolejne rzucanie gównem

Wątek jest o jawności mienia

Pytanie o wybór pracy
Pytanie o wybór mieszkania
Pytanie o krowy
Prytanie o pole pod lasem
przykład oponiarza

I ucieczka

Merytorycznie ZERO
Rzucić gównem i uciec, tego uczysz swoje dzieci kłamliwy ryju

>>Czujesz się Bogiem, że masz prawo stawiać warunki uznania własności?
>Nie, czuję się odpowiedzialny za własne życie,
Leczysz się?
Jaki wpływ ma moja własność sadu na twoje życie?
Aaaaa - ucieczka

>za życie moich bliskich i innych sprzyjających mi ludzi, nie mogę pozwolić chciwym i całkowicie bezwzględnym ludziom go zniszczyć.
Obok mnie górnik buduje dom. Niszczy cię?
Aaaaa - ucieczka

>Staram się wpłynąć na społeczeństwo,
Skończ fantazjować
Gówno robisz.
Kłamiesz na niszowym obcojęzycznym forum

>Jeśli na innych wpłynę,
CZYM????
Mantrami?
Kłamstwami?
Ucieczkami?

Pomyśl! Czym chcesz wpłynąć na innych, skoro najprostsze pytania kończą się ucieczkami

Chcesz, żeby ktoś poparł twój pomysł podatku jedynie od własności, dzielonego jako powszechny dochód?
To:
1 PISZ PO POLSKU, bez manipulacji
2 Spróbuj zasymulować wielkość tego dochodu

Co robi krystkon? Ucieczka i manipulacja

>jeżeli inni uwzględnią moje racje,
Ucieczki?
przedstaw ARGUMENTA!

>jeśli własność przestanie być tajna
... a Sonie przestanie się puszczać
Przykład włamywacza - ucieczka
Pytanie o rejestracyjne tablice - ucieczka

Kogo chcesz przekonać ucieczkami i brakiem argumentów?

>i będzie demokratycznie opodatkowana na rzecz ludzi, którzy niczego nie posiadają
MANIPULACJA
Kogo chcesz przekonać manipulacjami?

>, wtedy zacznę ponosić odpowiedzialność za świat.
Gówno prawda, dziecinko. Odpowiadasz z niego TERAZ. Każdy mógłby postawić takie warunki

>Za wasz, wrogi mi, moim bliskim i moim przyjaciołom świat,
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>w którym próbujecie rozwinąć własne życie na zniszczeniu naszego,
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>Jeśli sądzisz, że kiedykolwiek pod twoim czy innym wpływem uwierzę, iz to że Sonia musi nieznanym jej ludziom opowiedzieć wszystko o sobie,
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>żeby móc zamieszkać w ich domu za połowę swojego wynagrodzenia
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>za pracę najemną na cudzym,
Manipulacja

>choć sama nigdy nie dowie się nawet kim Ci ludzie są,
Manipulacja

>Nigdy nie uwierzę w wasz zgniły i wrogi człowiekowi system
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

>Nie jestem bogiem
To jakim prawem stawiasz warunki, że nie ukradniesz mi domu?
Aaaaa - ucieczka

>tylko stałem się moralnym człowiekiem
Jasne, Mengele. Pochwalca morderców z Buczy, którzy wg krystkona "spełniają moralny obowiązek nieuznawania nieopodatkowanego mienia"

>ludzi, którzy żywią się cudzym życiem.
Sonia daje pokazy z psami za kasę. Też poradzę zmyślać

Chcesz zmienić świat? Gównem, którym rzucasz?
Wymyśliłeś Wenowi lokaja, nadal podtrzymujesz?
Jesteś kłamcą. Obrzydliwym, cuchnącym kłamcą


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>NIE ISTNIEJE TAJNA WŁASNOŚĆ.

Wierzę, że Ty z kolesiami w interesach potraficie porozumiewać się w sprawie waszych podziałów terytorialnych, władzy na świecie i tego na kogo macie zrzucić napalm za zakwestionowanie waszej władzy właścicielskiej.

Nie o to mi chodziło pisząc o waszej tajnej własności.

Chodzi mi o to, że o rozkładzie kapitału i dobra na świecie nic nie wiedzą wasi najemni robole, najemcy waszych czynszówek i użytkownicy waszych posiadłości.

Stworzyliście pewną wąską grupę ludzi, która komunikuje się ze sobą w sprawie podziału władzy na świecie i wszelkie ustaleniami w tej kwestii tai przed resztą ludzkości.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-02-2023 13:56 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
>>NIE ISTNIEJE TAJNA WŁASNOŚĆ.
>Wierzę, że Ty z kolesiami w interesach ...

Sonia daje za kasę pokazy seksu z psami
Też poradzę zmyślać.

>wasi najemni robole,
Sonia daje za kasę pokazy seksu z psami

>najemcy waszych czynszówek
Sonia daje za kasę pokazy seksu z psami

>użytkownicy waszych posiadłości.
Sonia daje za kasę pokazy seksu z psami

Chcesz rozmowy?
Skończ zmyślać

Merytorycznie:
Przykład włamywacza
Ucieczka krystkona


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Merytorycznie:

Na tym świecie dokonuje się tak wiele kradzieży, oszustw i wyzysku, bo wasz system "prawny" a szczególnie wasze "prawo" do tajemnicy mienia tworzy dla nich doskonałą przestrzeń.

Wasze prywatne interesy zwyciężają z interesem społecznym, dlatego nie macie już więcej legitymacji do stanowienia prawa innym ludziom.

Wszystkie umowy o pracę, wszystkie umowy cywilne cywilne i ogólnie gospodarcze stosunki społeczne naznaczone są nie tylko waszym "prawem" nieopodatkowanej własności ale także waszym "prawem" do tajemnicy mienia.

W waszym systemie najwyższą wartością staje się wykorzystanie istnienia innych ludzi do zaspokojenia własnej chciwości.

Wasz system jest dla mnie w ogólności oszustwem, moralnie rzekomo uzasadniony wolnością, produktywnością i dobrobytem wszystkich, dla którego jedyną alternatywą jest bieda z nędza w warunkach pełnego zniewolenia.

Nie wierzę w to wasze moralne uzasadnienie. Nie wierzę w brak alternatywy.

Rozumiem, że we własnym interesie zrobisz co możesz, żeby inni ludzie jak najdłużej wierzyli waszej ideologii.

Ja we własnym i moich najbliższych interesie zrobię co mogę, żeby inni ludzie zwątpili w waszą ideologię.

Niech zwycięży ten, który ma lepsze życie do zaoferowania.

youtu.be/5VCiU1osa3w
05-02-2023 15:16 
 Ocena 1 na 1
szarley (54913 punktów)
Zacznij od ogarnięcia gówna którym rzucasz

>>Merytorycznie:
>Na tym świecie dokonuje się tak wiele kradzieży, oszustw i wyzysku, bo wasz system "prawny"
Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami

>a szczególnie wasze "prawo"
Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami

>Wasze prywatne interesy
Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami

>Wszystkie umowy o pracę, wszystkie umowy cywilne cywilne i ogólnie gospodarcze stosunki społeczne naznaczone są nie tylko waszym "prawem" nieopodatkowanej własności ale także waszym "prawem" do tajemnicy mienia.
Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami

>W waszym systemie najwyższą wartością staje się wykorzystanie istnienia innych ludzi do zaspokojenia własnej chciwości.
Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami

>Wasz system
Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami

>Nie wierzę w to wasze moralne uzasadnienie.
Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami

>Rozumiem, że we własnym interesie zrobisz co możesz, żeby inni ludzie jak najdłużej wierzyli waszej ideologii.
Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami

Też poradzę zmyślać

NAPISZ CHOĆ JEDNO SŁOWO , KTÓRE NIE JEST ZMYŚLENIEM
Chcesz merytorycznej rozmowy?
Odnieś się do argumentów zamiast zmyślać rozmówcę


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami

No cóż.
Nie wiem co na to odpowiedzieć.
To nie jest zbyt mądre i nie chwytam twojej "przenośni".

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
>>Sonia daje za kasę pokaz seksu z psami
>No cóż.
>Nie wiem co na to odpowiedzieć.

Przestań zmyślać, sprostuj swoje zmyślenia
Ja piszę, że zmuyślam, ty rzucasz gównem

>To nie jest zbyt mądre i nie chwytam twojej "przenośni".

Bo jesteś chamskim i agresywnym ciulem

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ !!!!!!!!!

Sonia to zwykła dziwka.
Boli kiedy zmyślam?
Tak samo bolą twoje zmyślenia

Tobie wolno?
Córkę na kurwę wychowałeś?
Tobie wolno zmyślać, to zmyśleniami obrywasz.

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ !!!!!!!!!

Jakie biorę dotacje do swojego domu?
Sonia to k***a

Jakich mam kumpli w interesach?
Sonia to k***a

jakich pracowników zatrudniam?
Sonia to k***a

Żyję z lichwy?
Sonia to k***a

mam kamienice pod najm?
Sonia to k***a

Oszukałem kogoś>?
Sonia to k***a

PRZESTAŃ ZMYŚLAĆ !!!!!!!!!



Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Hamerlik Konopka (19903 punktów)
>Oszukałem kogoś?

Próbujesz, głosząc, że rozkład władzy właścicielskiej i dobra wśród ludzi dla nikogo nie ma żadnego znaczenia.

Próbujesz utrzymać biedotę w stanie niewiedzy, niezrozumienia, żeby wciąż podejmowała niekorzystne dla siebie decyzje, dla twojego zysku i zysku twoich kolesi w interesach.

Nie chcesz, żeby inni wiedzieli, żeby rozumieli, żeby przewidywali, planowali, żeby stali się racjonalni, żeby oczekiwali, żeby uwierzyli, że mają wartość i im też się należy.

Mądrych i racjonalnych nie można wykorzystać, dlatego muszą pozostać głupi i nieracjonalni.

Nie podszywaj się znowu pod kogoś kim nie jesteś, bo po 10 latach rozmowy Tobą już doskonale wiem kim jesteś, choć nie mam pojęcia gdzie żyjesz, z czego żyjesz i już zapomniałem jak się naprawdę nazywasz.

youtu.be/5VCiU1osa3w
szarley (54913 punktów)
Napisałeś, że biorę dotacje do swojego domu
Kłamiesz

Napisałeś, że inni na mnie pracują
Kłamiesz

Odnieś się do tych kłamstw

>>Oszukałem kogoś?
>Próbujesz, głosząc, że rozkład władzy właścicielskiej i dobra wśród ludzi dla nikogo nie ma żadnego znaczenia.
1 Oszukałem kogoś?
OSZUKAŁEM KOGOŚ?????
2 TY udowodniłeś, że wiedza o własności nie ma znaczenia
2.1 Pytanie o wybór pracy
2.2 Pytanie o wybór mieszkania
2.3 Pytanie o pole pod lasem
2.4 Przykład krów
2.5 Przykład oponiarza
3 Pracowałem w spółdzielniach, czy ten komunikat przerasta cię intelektualnie? W spółdzielniach wszystko jest jawne, tak trudno zrozumieć?
4 Wiedza o cudzym majątku nie ma znaczenia, skoro nie ma znaczenia wiedza o własnym majątku. Zlicytowano twoją działkę, na koncie zostały pieniądze i nie interesuje cię ile bank ci jest winien? Nie interesuje cię ile TY masz na koncie, a chcesz wiedzieć ile ja mam?

To są pytania i argumenta, ucieczkami TY udowodniłeś, że wiedza o majątku nie ma znaczenia.
chcesz wiedzieć jaki jest twój udział w powstawaniu majątku firmy, w której pracujesz?
Nie, chcesz wiedzieć ile kto ma krów, choć na pracę tego gospodarza nie masz żadnego wpływu i w niczym się nie przyczyniłeś do jego zamożności. Po co ci wiedza o zyskach spółdzielni w której nie pracujesz? Podejmij tak pracę, będziesz wiedział wszystko, ale tylko o tej spółdzielni, Tymczasem ciebie interesuje ile zarabia żona spółdzielcy. Po co ci to?

>Próbujesz utrzymać biedotę w stanie niewiedzy,
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę
Zmyślaj dalej

>dla twojego zysku
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę
Zmyślaj dalej

>i zysku twoich kolesi w interesach.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę
Zmyślaj dalej

>Nie chcesz, żeby inni wiedzieli, żeby rozumieli, żeby przewidywali, planowali, żeby stali się racjonalni, żeby oczekiwali, żeby uwierzyli, że mają wartość i im też się należy.
Sonia daje pokazy seksu z psami za kasę
Zmyślaj dalej

>choć nie mam pojęcia gdzie żyjesz, z czego żyjesz
To zapytaj, zamiast zmyślać

>i już zapomniałem jak się naprawdę nazywasz.
Za dużo ćpasz


Dyktaturze sprzeciwiają się tylko ludzie mający potrzebę wolności. Łańcuchowy burek nie czuje tej potrzeby
Thoter (6650 punktów)

>Nie mówię o opodatkowaniu nieruchomości lecz o opodatkowaniu wszelkiej własności.

Opodatkowanie własności to prolog do komunizmu. Własność będzie czymś czego nie będzie warto posiadać. Władza może tylko opodatkować to co może zabrać komornik, więc musi wiedzieć, co kto posiada. Opodatkowanie ruchu papieru fiducjarnego to jest kolejna dla władzy łatwa sprawa. Monopol państwowy, zwłaszcza energetyczny, to już rzeka płynących podatków.
Ten co wymyślił VAT zakładał, że to będzie jedyny podatek.
Reżim amerykański każe sobie płacić za "bezpieczeństwo". Wraz z "demorkacją" dają w pakiecie listę "wrogów". Żeby ukryć kolonializm skolonizowanych idiotów doją bajką na "bezpieczeństwo".
Demokratyczni idioci stanową zagrożenie dla nieskolonizowanych sąsiadów. Rozłazi się to jak zaraza.
Hamerlik mógłbyś się na tym wzorować. Musisz opracować ideologię i stworzyć zalążek, który będzie się rozrastał i przynosił Tobie korzyści w postępie arytmetycznym.
Twoja ideologia będzie musiała porazić otumanionych demokracją. To co wypisujesz jest dla mało kogo zrozumiałe i nie wiadomo kto na tym straci kasę a kto zyska. Ucz się od zawodowych kolonizatorów, którzy w tym momencie przejmują władzę nad Ukraińcami pozbywając ich własności.
Opłaceni Żydzi zajmują się wprowadzaniem tubylców w demokratyczny trans zbliżającej się demokracji, która prowadzi do dobrobytu. Ten dobrobyt tubylcom wiozą KOLONIALIŚCI.
Żyd Zelenski pod przykrywką walki z korupcją, usuwa inteligentnych Ukraińców, pozbawia ich możliwości obrony. Stworzy nową ekipę kierującą ukraińską "demokracją". Spędzą do parlamentu demokratycznych "polityków", z łapanki na ulicy i dadzą im do uchwalenia demokratyczną konstytucję i cyrograf Unii Jewropejskiej. Otumaniony skład parlamentu, wizytami KOLONIALISTÓW, z wizją nadchodzącego dobrobytu, przez aklamację zatwierdzi swoją demokratyczną niewolę.
Ukraińcy liczą, że kolonialiści im zapłacą za obronę Europy przed Putinem. Nie rozumieją, że ich Żyd Zelenski zadłużył u rodaków za oceanem, na dwadzieścia pokoleń.
Hamerlik to też jest nauka dla Ciebie. Żeby coś zdziałać, trzeba rozumieć jak steruje się tłumem i demokratycznym parlamentem. Dzisiaj bez tela-awizji się to nie obejdzie. Lud wprowadza się w trans, co innego się mu mówi a co innego robi. Tych co przeszkadzają usuwa się używając do tego ekoterrorystów, LGBT, rasistów, nazistów itd. Otumanionego elementu jest do wyboru.
Podsumowując, Hamerlik musisz stać się osobą medialną. Raz w tygodniu musisz być widoczny tel-awidzom. To co tam będziesz mówił nie ma znaczenia, dla dalszych planów. Ważne żebyś był tylko miły i ładnie wyglądał.

>Nie lecz powstrzymać ideologicznych złodziei, którzy dzięki wierze w fałszywego boga, >uwierzyli, że należy im się to, co się im nie należy.
>

Obecni najgroźniejsi złodzieje nie wierzą w żadnego boga, nawet fałszywego.
Oni się uważają za Bogów.

Wróć do listy wątków działu Filozofia i światopogląd
Aby pisać w tym wątku, musisz się zalogować

  

Zaloguj przez OpenID..
Jeżeli nie jesteś zarejestrowany/a - załóż konto..

Szukaj na Forum  Przewodnik  Regulamin i instrukcja obsługi Forum  Kolegium Moderatorów

 


[ Regulamin publikacji ] [ Bannery ] [ Mapa portalu ] [ Reklama ] [ Sklep ] [ Zarejestruj się ] [ Kontakt ]
Racjonalista © Copyright 2000-2018 (e-mail: redakcja | administrator)
Fundacja Wolnej Myśli, konto bankowe 101140 2017 0000 4002 1048 6365