>niestety program był wczoraj, równocześnie z Kubą Wojewódzkim, wiec wątpię, żeby miał widownię... Oglądałem. Tematem przewodnim była prezerwatywa... I z tego, co widziałem w tym programie, to zrównujemy się z mieszkańcami Suazi, jeśli chodzi o poziom wiedzy młodzieży z zakresu seksualności. Ale spróbuj coś złego powiedzieć na misjonarzy... Bernard Shaw powiedział kiedyś, że "Stosunkowo łatwą rzeczą jest nawracać biednych, kiedy niesie im się Biblię w jednej ręce, a chleb w drugiej." A to, że potem umrą na AIDS, to już ich nie obchodzi. Bo oni są biedni, więc i tak nie dają na tacę. Lepiej doić Europejczyków.
|